Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lustra na wymiar
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,476
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Lustra na wymiar
Witam serdecznie! Szukam dobrej firmy w Krakowie która sprzedaje lustra na wymiar razem z montażem. Ktoś coś? Gdzie kupowaliście coś w naprawę dużym formacie? Krótko mówiąc lustro ma zawisnąć w sali balowej (chodzi o efekt powiększenia wnętrza, nadania klimatu itp.). U kogo zamówić taki projekt, żeby nie przepłacić, ale też nie żałować? Smile Pozdrawiam!

Moje poprzednie tematy:
11-06-2019 10:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Lustra na wymiar
Mam sprawdzony sklep online z lustrami na http://lustro.com.pl. Parę razy składałem już tutaj zamówienia na lustra gotowe i na wymiar, nigdy nie było problemów. Lustra odpowiednio zabezpieczają na czas dostawy, nie ma szans, żeby cokolwiek ucierpiało...choć z drugiej strony wiadomo – szkło to szkło.

Moje poprzednie tematy:
08-08-2019 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,177
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Lustra na wymiar
Rewelacyjnym i sprawdzonym miejscem oferującym wykonanie nietypowych luster jest lustra na wymiar łódź Celem tej firmy jest przekazanie klientowi wysokiej jakości produktu w korzystnej cenie. Nie boją się żadnych zleceń nawet tych najbardziej skomplikowanych. Zajmą się dla Was wszystkim od od wykonania pomiarów przez projekt aż po produkcję i montaż. Jestem pewna że będziecie zachwyceni całokształtem współpracy z nimi. Koniecznie się z nimi skontaktujcie.

Moje poprzednie tematy:
29-09-2023 20:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  meble na wymiar Tapikur 13 2,073 10-06-2022 13:42
Ostatni post: fatyka
  Zabudowa kuchenna na wymiar Warszawa pawelpruski 3 321 05-06-2022 09:44
Ostatni post: scyzoryk22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS