Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie gry hazardowe są najlepsze?
Autor Wiadomość
Gooosia
Member
***

Liczba postów: 146
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #29
RE: Jakie gry hazardowe są najlepsze?
Z grami hazardowymi miałam do czynienia wiele razy, ale jak mam być szczera, to regularne wygrywałam tylko u bukmachera, bo to nie są zdarzenia losowe jak w kasynach, tylko nasza wiedza o zawodnikach i ogólnie drużynach ma spore znaczenie. Do tej pory grałam w punktach naziemnych, ale przeszłam na zakłady internetowe i jest to zdecydowanie lepsza forma, bo mogę sobie na spokojnie przeanalizować spotkania, wpłacić pieniądze i zagrać. Na https://strony-bukmacherskie.pl/fuksiarz/rejestracja/ dowiedziałam się o promocji zakład bez ryzyka o 500 złotych u bukmachera Fuksiarz i zarejestrowałam tam konto i zaryzykowałam za tę stawkę dubla i udało mi się wygrać ponad 2000 złotych. W przypadku przegranej nic bym nie straciła, więc cieszę się, że mi się to udało. Jak nie macie jeszcze konta u nich, to polecam sobie założyć, bo oprócz zakładu bez ryzyka macie też dostępną opcję early pay-out, dzięki której przy różnicy dwóch bramek macie już trafiony zakład, niezależnie od końcowego wyniku - to świetna inicjatywa z ich strony.

Moje poprzednie tematy:
24-11-2022 22:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Jakie gry hazardowe są najlepsze? - Gooosia - 24-11-2022 22:59

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gry zręcznościowe dla dzieci laik66 8 2,319 24-04-2024 20:31
Ostatni post: barto776
  Gry i zabawy edukacyjne dla dzieci ragerian87 53 34,436 24-04-2024 11:32
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS