Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aparat słuchowy
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,476
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Aparat słuchowy
Cześć . Szukam dobrej firmy zajmującej się aparatami słuchowymi i jednocześnie przeprowadzającej też badanie słuchu na dobrej klasy sprzęcie. Jesteście w stanie kogoś doradzić? Krótko mówiąc chodzi o osobę dorosłą (mojego brata).

Moje poprzednie tematy:
31-05-2019 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Aparat słuchowy
Jeśli chodzi o aparaty słuchowe dedykowane dorosłym to będę polecał serwis abcsluchu.com. Duży wybór, kompetentna i bardzo dobrze zorientowana w temacie obsługa. Nie trzeba wszystkiego tłumaczyć od podstaw, od razu wiedzą o co chodzi jaki aparat zaproponować żeby był okej.

Moje poprzednie tematy:
03-06-2019 15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Strelka
Member
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Aparat słuchowy
Bardzo duży wybór takiego sprzętu medycznego mają sklepy https://www.brandvital.eu/aparaty-sluchowe/ Porozglądaj się z w ich ofercie, mają sprzęt z różnych półek cenowych, różnych firm. Cenowo ciężko będzie znaleźć coś taniej, a jeszcze fajną opcją przy zakupie takich rzeczy jest możliwość dofinansowania z NFZ nawet do 700 złotych. Jak jest taka opcja to oczywiście powinniście się tym zainteresować i spróbować otrzymać jak najwięcej dofinansowania na aparat słuchowy.

Moje poprzednie tematy:
22-07-2019 09:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,215
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Aparat słuchowy
http://www.akustyksluchu.pl na tej stronie znajdziesz aparaty słuchowe bardzo wysokiej jakości. Dodatkowo możesz znaleźć na ich stronie wiele ciekawostek dotyczących działania jak i konkretnej marki aparatu słuchowego.

Moje poprzednie tematy:
28-10-2019 18:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lirk
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,362
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Aparat słuchowy
Wybór aparatu słuchowego nie należy do najprostszych, ale pamiętaj o tym aby miał on bateria 312 o nich dużo dowiesz się ze strony https://abcsluchu.pl/baterie-312/

Moje poprzednie tematy:
01-10-2020 18:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Aparat ortodontyczny luiz 2 1,052 05-11-2019 18:18
Ostatni post: KaroKaro20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS