Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Medycyna estetyczna-warto?
Autor Wiadomość
tralinka
Senior Member
****

Liczba postów: 497
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Medycyna estetyczna-warto?
Zależy co się chce zrobić ale ogólnie to myślę, że warto warto. Jak się kobieta starzeje to może lifting twarzy i szyi? ciekawą ofertę mają w tym zakresie w http://klinikagrzesiak.pl/ w Warszawie. Dr Grzesiak to chirurg plastyczny z ogromnym doświadczeniem. Lifting to zabieg po którym można się wyraźnie odmłodzić i dodać sobie pewności siebie. Goi się wszystko w ciągu 3 tygodnie.

Moje poprzednie tematy:
01-10-2019 20:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ninjaa
Senior Member
****

Liczba postów: 642
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Medycyna estetyczna-warto?
co do Magicznej Kliniki to się zgadzam, ja do nich chodzę na zabiegi wolumetryczne. Super specjaliści z doświadczeniem, niewygórowane ceny. Czuję się tu zwyczajnie bezpiecznie bo przed każdym zabiegiem jest przeprowadzana wnikliwa konsultacja.

Moje poprzednie tematy:
02-10-2019 18:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Medycyna estetyczna-warto?
Oczywiście, że warto. sama niejednokrotnie korzystałam z zabiegów medycyny estetycznej i bardzo sobie chwalę efekty. Teraz chcę się przejść do gabinetu https://scanmed.pl/medycyna-estetyczna-krakow ponieważ na stronie widzę spore promocje, więc sobie mogę sporo zaoszczędzić tym bardziej że i tak w planach na jesień miałam zabieg Smile

Moje poprzednie tematy:
16-10-2019 18:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Melaska
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Medycyna estetyczna-warto?
Jeżeli macie jakiś spory problem z którym nie umiecie sobie poradzić czemu nie. Medycyna estetyczna jest po to żeby pomagać ludziom, robić to szybko i skutecznieWink Myślę, że tu warto zainteresować się pomocą takich firm jak https://www.studiolaperla.pl W tym gabinecie zajmują się wypełnianiem zmarszczek, redukcją blizn, rozstępów, mikrodermabrazją i wieloma innymi zabiegami.

Moje poprzednie tematy:
17-10-2019 18:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Medycyna estetyczna-warto?
Nie powiem, bo medycyna estetyczna Katowice jest naprawdę świetną dziedziną, dzięki której można rozwiązać wiele problemów. Możemy poprawić efektywnie swój wygląd i sprawić, że poczujemy się w swojej skórze naprawdę dobrze i pięknie. Trzeba jeszcze tutaj zaznaczyć, że takie zabiegi są w pełni bezpieczne, ponieważ do nich wykorzystywane są tylko certyfikowane preparaty.

Moje poprzednie tematy:
26-10-2019 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kajka
Junior Member
**

Liczba postów: 45
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Medycyna estetyczna-warto?
Świetnym rozwiązaniem jest dermatolog kraków Profesjonalni ludzie. Konkretne zabiegi.

Moje poprzednie tematy:
14-11-2019 23:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Beata33
Senior Member
****

Liczba postów: 252
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #17
RE: Medycyna estetyczna-warto?
Osobiście jestem fanką naturalnych metod, dlatego zastanawiam się nad Endoliftingiem Twarzy Fotona 4D http://medicalaser.pl/endolifting-twarzy-fotona-4d/ Jak chcecie to poczytajcie więcej na stronie - sądzę, że wrrto. Zabieg ten koncentruje się m.in. na pobudzeniu kolagenu. Z ich pomocą można dokonać podniesienia powiek, redukcji zmarszczek, przebarwień i zmian wokół oczu. Co ważne jest przy tym w pełni bezpieczny dla tego nie będzie powodował znaczącego uszczerbku dla zdrowia i wyglądu.

Moje poprzednie tematy:
24-03-2020 04:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #18
RE: Medycyna estetyczna-warto?
Koniecznie poczytajcie o zabiegach wolumetrii twarzy. To tak zwany lifting bez skalpela - czyli modelowanie twarzy przy pomocy bezpiecznych, nieinwazyjnych zabiegów. Można je wykonać w Neonii w Krakowie - polecam poczytać więcej na ten temat na stronie https://neonia.com.pl/medycyna-estetyczn...ia-twarzy/.

Moje poprzednie tematy:
24-03-2020 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kikom
Senior Member
****

Liczba postów: 456
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #19
RE: Medycyna estetyczna-warto?
oczywiście, ze warto zwłaszcza jak lubicie sobie poprawiać humor albo jak macie zmarszczki, czy kompleksy, wtedy medycyna estetyczna jest naprawde świetna, sama regularnie chodze wypełniać zmarszczki, teraz jeszcze umówiłam się na zageszczanie włosów metoda safer w klinice dermed w krakowie

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-04-2020 21:29 przez kikom.)
28-03-2020 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MichałWrok
Senior Member
****

Liczba postów: 436
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #20
RE: Medycyna estetyczna-warto?
Na ten moment jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnej pomocy w zakresie wykonania zabiegów medycyny estetycznej typu - Usuwanie cellulitu to jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez Klinika Przemian z Krakowa którzy stawiają na jakość, pełne wsparcie i efekty które Was zaskoczą tylko pozytywnie Smile

Moje poprzednie tematy:
04-09-2020 10:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Medycyna estetyczna laik66 31 3,067 12-01-2024 17:31
Ostatni post: danosia
  Naturalne metody profilaktyki zdrowia - czy warto? kardamonka 0 132 16-10-2023 12:36
Ostatni post: kardamonka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS