Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwód to ostateczność??
Autor Wiadomość
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,817
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Rozwód to ostateczność??
To zapewne bardzo ciężka sytuacja dla każdego. Według mnie całkiem dobrą opcją będzie skorzystanie z usług prawnika, adwokata. Ten nie tylko poprowadzi całą Waszą sprawę od A do Z, ale i też przygotuje odpowiednie dokumenty rozwodowe. Jeżeli macie w planach rozwód to zapoznajcie się z kancelarią https://lukomski.law/ Na pewno pomoże w takim przypadku i wielu innych.

Moje poprzednie tematy:
11-03-2021 01:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kris12
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,101
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Rozwód to ostateczność??
Jeśli obawiacie się samotności po rozwodzie, to warto sobie zerknąć tutaj https://samotnosc.org.pl/samotnosc-po-rozwodzie/ . Macie tam bowiem ciekawy artykuł, który naprawdę może pomóc. Nie traktujcie rozwodu jako końca czegoś, co było dla was ważne. Jest to nowy początek. Początek lepszego życia. Miłość można spotkać dosłownie wszędzie.

Moje poprzednie tematy:
18-03-2021 00:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michalinka100
Member
***

Liczba postów: 245
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Rozwód to ostateczność??
Pani Mec. https://adwokatmorawska.pl/ to skuteczny adwokat od rozwodów i specjalizuje się w prawie rodzinnym. Moją sprawą zajęła się z zaangażowaniem i dostałam zabezpieczenie 2400 i 2700 pln na dzieci i zabezpieczenie mieszkania ze mną. Jest fajną, ciepłą osobą, nie stwarza sztucznych barier. Nie bałam się jej pytać o wszystkie moje wątpliwości jak postępować z mężem, który mnie ciągle atakował. Wszystko wyjaśniała i tłumaczyła, dzięki jej pomocy dałam radę ogarnąć wszystkie sprawy. Bardzo bardzo polecam panią Morawską.

Moje poprzednie tematy:
21-04-2021 15:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
grajcarek
Senior Member
****

Liczba postów: 406
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Rozwód to ostateczność??
Myślę, że faktycznie w wielu przypadkach przydaje się zatrudnienie specjalistycznej kancelarii rozwodowej, która pomoże w negocjacji optymalnych warunków. Tak jak przeczytałem tutaj na stronie https://sprawyrozwodowe.com.pl/rozwod-wr...k-adwokat/ - ważne jest nie tylko przeprowadzenie całej sprawy, ale zadbanie także o przyjazną dla obu stron atmosferę porozumienia.

Moje poprzednie tematy:
30-04-2021 10:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mela12
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Rozwód to ostateczność??
Mówią, że tak dokładnie jest, ale ja nie mam pewności, bo jednak rozwód często jest sposobem na uwolnienie się od męczącej drugiej połowy. Ja sama coś o tym wiem i wydaje mi się, że polecam Wam rozwagę. Bo też łatwo jest wpaść z jednego niepotrzebnego związku w drugi. A co do samego rozwodu, to może pani adwokat Kinga Gawor z Warszawy wam pomoże. Wiem, że specjalizuje się w rozwodach.

Moje poprzednie tematy:
04-05-2021 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajteeek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,424
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Rozwód to ostateczność??
Jak dla mnie tak, rozwód to ostateczność, gdy wszelkie inne sposoby naprawy związku zawiodły, albo gdy jedna ze stron dopuszcza się karygodnych zachowań wpływających negatywnie na rodzinę.

Moje poprzednie tematy:
    10-05-2021 10:26
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    bluem
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,067
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #17
    RE: Rozwód to ostateczność??
    To zależy bo do poważnych spraw lepiej zatrudnić dobrego adwokata Łukasza Węgłowskiego który w razie potrzeby będzie mógł reprezentować Twoje interesy przed sądem, a ten prawnik zajmuje się głównie sprawami z zakresu prawa rodzinnego

    Moje poprzednie tematy:
    30-07-2021 14:54
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Rozwód Trójmiasto magda676 2 145 21-04-2023 00:48
    Ostatni post: alicja930
      Rozwód - pomoc prawna Gdańsk magda676 3 258 24-03-2023 16:26
    Ostatni post: alicja930

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS