Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Astma
Autor Wiadomość
Kokoszka
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Astma
Jestem astmatyczką i alergiczką, praktycznie nie rozstaję się z lekami wziewnymi - w tej chwili jest to Atrovent
Jestem pod stałą opieką pulmonologa i alergologa. Często zastanawiam się, czy z astmy można się wyleczyć. Udało się to komuś?

Moje poprzednie tematy:
06-05-2019 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nina18
Senior Member
****

Liczba postów: 277
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Astma
A próbowałaś może tlenoterapii? Jakiś czas temu wspomniał mi o niej mój lekarz, ale powiedział, że by ją stosować potrzebuje mieć koncentrator tlenu. Dostępny jest na 24medyczny.pl model Oterapia ale koszt spory. I tu pytanie do osób które z takiej tlenoterapi korzystają, czy jest ona skutczna a inwestycja warta?

Moje poprzednie tematy:
30-03-2020 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #3
RE: Astma
Jako długoletnia astmatyczna szczerze mówiąc bardzo wątpię, żeby możliwe było całkowite wyprowadzenie z astmy. Oczywiście można popracować nad wydolnością oddechową, ale obawiam się, że jednak trudno będzie odstawić szczególnie leki wziewne na zawsze. Na szczęście możemy je znaleźć także w takich miejscach jak apteka online https://www.webpharm.pl/ Przyjazna Apteka. Przy regularnym stosowaniu zdecydowanie nie będziemy musieli obawiać się o dobre samopoczucieSmile.

Moje poprzednie tematy:
01-04-2020 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nina18
Senior Member
****

Liczba postów: 277
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Astma
Wszystko zależy czym astma jest spowodowana. Niestety przy jej silnych atakach są obawy niedotlenienia i korzystanie z tlenoterapii jest wskazane. Oterapia ma koncentrator który jest na baterie i można korzystać z niego nawet poza domem. Co na pewno jest ułatwieniem.

28-05-2020 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nastia
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Astma
Słyszałam o tych koncentratorach jak moja mama chorowała na raka płuc. Mieliśmy nawet kupić, bo można z nich korzystać w domu. Ale udało się dostać z hospicjum. Ale w przypadku astmy lekarz może zalecić stałe przyjmowanie tlenu i posiadanie koncentratora bardziej się opłaca. Tlenoterapia też podobno pomaga w przypadku migreny.

Moje poprzednie tematy:
29-06-2020 10:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
grajcarek
Senior Member
****

Liczba postów: 406
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Astma
Niestety astma nie rozpieszcza. Ja też mam i się z tego niestety nie cieszę.

Moje poprzednie tematy:
23-07-2020 13:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS