Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dom czy mieszkanie
Autor Wiadomość
Macerna
Member
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Dom czy mieszkanie
Domy Wrocław są według mnie najlepszym rozwiązaniem. Mieszkania oczywiście też mają swoje zalety, ale jak dla mnie nic nie zastąpi dużego domu z dostępem do ogrodu.

Blush

Moje poprzednie tematy:
05-06-2019 10:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,067
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Dom czy mieszkanie
A ja jednak wolę mieszkanie bo wszędzie blisko i nie trzeba się zajmować porządkowaniem posesji i chodników wokół niej, osiedle Centro Ursus i mieszkanie na parterze by mnie najbardziej satysfakcjonowało na chwilę obecną

Moje poprzednie tematy:
25-06-2019 13:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Edytamaciuś
Senior Member
****

Liczba postów: 680
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Dom czy mieszkanie
Ja zdecydowanie dom i taki też będę dla siebie stawiać w przyszłości a jakby ktoś potrzebował wynajmu ciężkich maszyn budowlanych to polecam http://avio-star.pl/ Mają olbrzymi wybór sprzętu budowlanego oraz usług dodatkowych. Na pewno się przydadzą podczas budowy.

Moje poprzednie tematy:
25-06-2019 21:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Layla16
Posting Freak
*****

Liczba postów: 885
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Dom czy mieszkanie
Zdecydowanie dom! My z mężem stwierdziliśmy, że wolimy mieć własne cztery kąty i ciszę i spokój. Owszem jest to duża inwestycja, ale warta swojej ceny. Pamiętajcie, że decydując się na budowę domu warto wyposażyć go w przydatne rozwiązania czy systemy, które zapewnią doskonałej jakości powietrze na terenie całego domu. My zdecydowaliśmy się na wentylację, gdzie za montaż była odpowiedzialna firma z tego linka: https://brawent.pl/. Decyzji nie żałujemy bo czuć różnicę w powietrzu którym oddychamy, a system ten szczególnie doceniamy zimą.

Moje poprzednie tematy:
25-06-2019 22:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Dom czy mieszkanie
dom bo mozna miec ogrod i grillowac

Moje poprzednie tematy:
27-06-2019 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Melka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 813
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Dom czy mieszkanie
Tylko i wyłącznie dom i to z dużym ogrodem bo marzy mi się cisza i spokój. Nawet mam meble ogrodowe wybrane i stawiam na wytrzymałość https://homegarden.com.pl/meble-ogrodowe-metalowe Wytrzymają na pewno wiele lat bo są z metalu a mimo to ładnie się prezentują. Jak na mój gust idealne.

Moje poprzednie tematy:
27-06-2019 16:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amelka01
Senior Member
****

Liczba postów: 628
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #17
RE: Dom czy mieszkanie
Wszystko zalezy od Twojego gustu.Ja wlasnie jestem na etapie rozgladania sie za mieszkaniem. Planuję zamieszkac we Wroclawiu niedaleko rynku - to czarujace miasto. Rozwazam taki wynajem z pomocą SDP Nieruchomosci https://sdp-nieruchomosci.pl/ bo slyszalam wiele dobrych opinii na temat tej firmy. Juz nie moge sie doczekac az znajde swoje 4 kąty w tym miescie Smile

Moje poprzednie tematy:
30-06-2019 00:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #18
RE: Dom czy mieszkanie
Sporo zależy od budżetu jaki posiadacie na ten cel, ale jak dla mnie dobrym pomysłem są domy całoroczne z bali czy ogólnie budowanie jakichkolwiek domu. Przede wszystkim prywatność i większy komfort mieszkania, a po drugie możliwość posiadania podwórka i pięknego ogródka mnie na przykład przekonuje Tongue

Moje poprzednie tematy:
30-06-2019 12:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lilka91
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,116
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #19
RE: Dom czy mieszkanie
Dokładnie wszystko zależy od waszego budżetu. Jeśli mozecie pozwolić sobie na budowę domu to na waszym miejscu nawet bym się nie zastanawiała. Mieszkanie nie daje takiej prywatności, swobody i komfortu jak dom. Na https://www.mgprojekt.com.pl/oszust znajdziecie duży wybór projektów w przystępnych cenach. Warto zajrzeć.

Moje poprzednie tematy:
03-07-2019 00:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Folijka
Member
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #20
RE: Dom czy mieszkanie
Nie da się określić co jest lepsze. Zalety i wady są zarówno w jednej, jak i drugiej opcji. Wybór dot. tego czy kupić dom, czy też mieszkanie zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji. Jak tylko uda wam się znaleźć wymarzone miejsce to nie zastanawiajcie się, tylko przeprowadzajcie. Trzeba spełniać swoje marzenia. Co do samej przeprowadzi, to firma TDU Przeprowadzki krajowe i zagraniczne pomoże się wam szybko z nią uporać. TDU oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi, a to niezastąpiona pomoc przy zmianie miejsca zamieszkania.

Moje poprzednie tematy:
03-07-2019 12:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dom i ogród agnieszka.nykielt 312 140,355 11-03-2024 12:23
Ostatni post: Katarzyna88
  Wróżby, czy naprawdę istnieją? wigzi 8 1,594 06-03-2024 14:50
Ostatni post: barto776

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS