Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak walczyć z rozstępami ?
Autor Wiadomość
Ela78
Senior Member
****

Liczba postów: 629
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #11
RE: Jak walczyć z rozstępami ?
Jest wiele preparatów na rozstępy. Trzeba próbować aż trafisz na ten właściwy. Ja też szukam i poszukam sobie w sklepie - http://sklep.orklacare.pl/ może akurat znajdę coś w końcu na moje rozstępy. Mają wiele innych ciekawych produktów dostępnych do pielęgnacji ciała. Może akurat znajdziesz to co szukasz.

Moje poprzednie tematy:
19-09-2017 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hiacynta3
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Jak walczyć z rozstępami ?
A korzystała któraś z takich laserowych zabiegów na usuwanie rozstępów http://klinikamiracki.pl/zabieg/leczenie...con-1540/? no wiecie teraz medycyna estetyczna bardzo szybko się rozwija i takie metody są najbardziej efektywne

Moje poprzednie tematy:
21-02-2018 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Jak walczyć z rozstępami ?
Warto wybrać się do dobrej kliniki medycyny estetycznej. W takich miejscach znają się na rzeczy i na pewno chętnie doradzą w takich kwestiach. Zapoznaj się z ofertą kliniki Neo Beauty w Łodzi: http://neobeauty.pl/. Myślę, że będziesz zadowolona z efektów.

Moje poprzednie tematy:
23-02-2018 11:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,067
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Jak walczyć z rozstępami ?
Mi położna radziła smarować brzuch jak byłam w ciąży olejkiem bio-oil i faktycznie na brzuchu ich nie mam, szkoda że nie wpadłam na to żeby smarować piersi i uda, tu się mi trochę ich zrobiło, ale smaruje je teraz, podobno zmniejszą się po 3 miesiącach

Moje poprzednie tematy:
19-03-2018 17:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Jak walczyć z rozstępami ?
Szczerze mówiąc to lepiej zapobiegać rozstępom niż z nimi walczyć. No ale niestety jak zapomni się o profilaktyce to nie pozostaje nic innego jak zabiegi medycyny estetycznej. Usuwaniem rozstępów zajmują się specjaliści z http://caelesti.pl/uslugi/karboksyterpia...rozstepow/ . W gabinecie można pozbyć się rozstępów szybko, bezboleśnie i co najważniejsze - skutecznie Smile

Moje poprzednie tematy:
22-03-2018 16:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
reszek
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Jak walczyć z rozstępami ?
Myślę, że medycyna estetyczna może zdziałać cuda. Z rozstępami też na pewno sobie poradzi.

Moje poprzednie tematy:
    29-03-2018 18:55
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    monikabert90
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,419
    Dołączył: Nov 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #17
    RE: Jak walczyć z rozstępami ?
    Moim zdaniem, jeśli chodzi o rozstępy, to zdecydowanie lepiej jest im zapobiegać, niż je później leczyć. Najczęściej oczywiście rozstępy pojawiają się w okresie ciąży - na udach, piersiach i przede wszystkim brzuchu. Warto wtedy stosować specjalistyczne kosmetyki, na przykład te z firmy Mustela https://www.mustela.pl/product/nasze-pro...lodych-mam, które pomogą w zapobieganiu pojawieniu się rozstępów w tych miejscach.

    Moje poprzednie tematy:
    08-09-2018 01:21
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    venar
    Member
    ***

    Liczba postów: 249
    Dołączył: Mar 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #18
    RE: Jak walczyć z rozstępami ?
    (19-03-2018 17:49)bluem napisał(a):  Mi położna radziła smarować brzuch jak byłam w ciąży olejkiem bio-oil i faktycznie na brzuchu ich nie mam, szkoda że nie wpadłam na to żeby smarować piersi i uda, tu się mi trochę ich zrobiło, ale smaruje je teraz, podobno zmniejszą się po 3 miesiącach
    Ja też słyszałem że pomaga na rozstępy, u siebie co prawda smarowałem na bliznę ale moja dziewczyna mnie uświadomiła że jest dobry ogólnie na takie problemy związane ze skórą i że blizny i rozstępy to praktycznie to samo

    Moje poprzednie tematy:
    13-09-2018 17:38
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Bygji41
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 1
    Dołączył: Sep 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #19
    RE: Jak walczyć z rozstępami ?
    Myślę, że najlepiej skorzystać z zabiegu.

    __

    tarasy nowoczesne

    Moje poprzednie tematy:
      13-09-2018 19:42
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      betty36
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 727
      Dołączył: May 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #20
      RE: Jak walczyć z rozstępami ?
      Myślę, że każdy ma prawo do indywidualnych preferencji w tym temacie. Jeżeli mogłabym Wam coś zasugerować to naprawdę warto w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na prostsze rozwiązania, które mogą przynieść zadziwiający efekt. Sama niedawno naprawdę się zaskoczyłam. Zdecydowałam się zakupić olejek od firmy https://bio-oil.com.pl/ ponieważ rzucił mi się w oczy na półce w jednej z drogerii. Używałam (i nadal używam) go regularnie, codziennie po wieczornej kąpieli. Zależało mi przede wszystkim na zniwelowaniu rozstępów oraz poprawieniu nawilżenia mojej skóry na nogach i brzuchu. Olejek jak najbardziej spełnił swoją funkcję. Jestem mile zaskoczona rezultatami. Używam go trochę ponad dwa tygodnie, a już widać, że rozstępy znacznie się rozjaśniły - dużo lepiej to wygląda! Dodatkowo skóra po nim pozostaje fajnie nawilżona. Także jeśli ktoś z Was zastanawiał się nad zakupem tego produktu to szczerze uważam, że warto go wypróbować. Skoro mi się sprawdził to jest szansa, że komuś z Was również przypadnie do gustu Smile

      Moje poprzednie tematy:
      21-05-2020 16:03
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        jak ważna jest klimatyzacja ? karumas 5 384 Dzisiaj 13:08
      Ostatni post: dajuber
        Kriolipoliza - Jak się przygotować i co robić po zabiegu? Meggem 1 121 06-03-2024 02:37
      Ostatni post: Areni

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS