Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
firma
Autor Wiadomość
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
firma
Jak wam idzie prowadzenie własnych firm? Jak do tej pory poradziłyście sobie z nowymi wyzwaniami?

Moje poprzednie tematy:
12-04-2019 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
beata222
Member
***

Liczba postów: 170
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: firma
Bardziej sprawnie niż sie spodziewałam. A jak szukasz dobrych rozwiązań to zobacz sobie program https://wfirma.pl/ Usprawni działanie twojej firmy. I księgowość i kadry i płace. ma przydatne funkcje.

Moje poprzednie tematy:
12-04-2019 19:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szyszunia
Senior Member
****

Liczba postów: 260
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: firma
Firme mam od 3 lat. Na poczatku cięzko teraz juz zdecydowanie lepiej Big Grin Wiele sie zmienilo jak zyskalismy duzego klienta na całą Polske, poprawilismy warunki pracowników i zmienilismy cenniki. Teraz kazdy pracownik ma pakiet medyczny z medicover umozliwijacy latwy i szybki dostep do specjalistów w całym kraju i fajne ubezpieczenie. Kazdy jest zadowolony a to wplywa na efektywnosc ich pracy i moje dochody Smile

Moje poprzednie tematy:
13-04-2019 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klara
Senior Member
****

Liczba postów: 411
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: firma
Prowadząc firmę warto sobie przemyśleć temat ubezpieczenie zdrowotnego, szczególnie jeśli zatrudnia się pracowników. Jest to spore ułatwienie jeśli chodzi o konsultacje specjalistyczne. Znalazłam bardzo ciekawy poradnik tutaj https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-zdro...e-medyczne , w którym zawarte są najważniejsze informacje na ten temat.

Moje poprzednie tematy:
16-05-2019 19:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Makusia
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: firma
na prowadzeniu firmy trzeba się dobrze znać, bywa to trudna ale jak ma się dobry program do faktur to już jest lżej Smile

Moje poprzednie tematy:
17-05-2019 12:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karina
Senior Member
****

Liczba postów: 721
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: firma
Mając firmę ciężko jest ogarnąć dosłownie wszystko bez żadnej pomocy, choćby tej z zewnątrz. Dlatego jeżeli chodzi o księgowość, warto zasięgnąć pomocy, fachowej pomocy https://www.podatkomat.pl/oferta/ksiegow...osc-pelna/ , dzięki temu mamy pewność, że nasza księgowość jest w 100% dobrze obliczona i przygotowana do ewentualnej kontroli.

Moje poprzednie tematy:
20-05-2019 09:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kodzi
Senior Member
****

Liczba postów: 262
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: firma
Prowadząc swoją firmę należy pamiętać o nieustannym jej rozwoju. Warto pomyśleć o wdrożeniu odpowiedniego oprogramowania. Pozytywnie wpłynie ono na funkcjonowanie tego miejsca, jak i jego kontrolę, co również jest bardzo istotne. Obecnie z takim rozwiązaniem można spotkać się nawet w przychodniach lekarskich, zwłaszcza prywatnych, gdzie program do gabinetu lekarskiego medchart daje wiele możliwości usprawnienia codziennej pracy lekarzy i pielęgniarek. Prowadzanie elektronicznej kartoteki pacjenta, generowanie dokumentów, karty wizyty czy aktualna baza leków, to tylko niektóre z nich.

Moje poprzednie tematy:
20-05-2019 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: firma
A jak dbacie o ochronę danych osobowych w Waszych firmach? Czy wszystkie procesy przebiegają u Was zgodnie z przepisami RODO? Jeśli nie wiecie, możecie to sprawdzić, decydując się na profesjonalny audyt zgodności z przepisami RODO, o którym mowa na stronie https://mwinspektorzy.pl/oferta-dla-firm...ci-z-rodo/. Myślę, że naprawdę warto Smile

Moje poprzednie tematy:
27-05-2019 23:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bemos
Member
***

Liczba postów: 238
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: firma
Bardzo dbam o rozwój swojej firmy i staram się inwestować w nią jak tylko mogę. Niedawno usłyszałam od znajomego z branży o trening nlp i postanowiłam aby moi pracownicy przeszli taki trening w celu lepszego komunikowania się z klientem, zwłaszcza trudnym.

Moje poprzednie tematy:
28-05-2019 12:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Makusia
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: firma
do propyzcji programu do wystwaiania faktur dorzucić można program Faktura Small Business: https://www.mega-tech.com.pl/faktura-small-business/

18-09-2019 10:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  własna firma Maziaja 84 20,741 12-04-2024 13:44
Ostatni post: dajuber
  firma Maziaja 11 1,286 01-10-2023 03:49
Ostatni post: biddu

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS