Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stan zdrowia moich uszu - badania
Autor Wiadomość
koziel.wojciech.86
Member
***

Liczba postów: 81
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Stan zdrowia moich uszu - badania
Witam forumowiczów!

niestety od dłuższego czasu stan mojego słuchu się pogarsza. Czy badanie słuchu w poznaniu takie jak tutaj w linku są pewne oraz sprawdzą się w moim przypadku? Dzięki za opinie oraz idee!

Czołem!

Moje poprzednie tematy:
10-04-2018 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
betty36
Senior Member
****

Liczba postów: 727
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Stan zdrowia moich uszu - badania
Skoro jesteśmy przy takim temacie to oczywiście ważne jest to aby mieć ciągle na uwadze stan swoich uszu. Ja miałam okazję kilka razy przechodzić przez zapalenie uszu i naprawdę staram się jak mogę przed tym ustrzec. Oczywiście w chłodniejsze dni noszę nakrycia głowy i tak dalej. Za bardzo ważny aspekt uważam również dbanie o higienę uszu i odpowiednie usuwanie z nich woskowiny. Jeżeli macie jakiś problem z tymi aspektami lub po prostu chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat to z czystym sumieniem polecam Wam zerknąć tutaj: https://www.fonix.pl/produkty-fonix Na tej stronie znajdziecie informacje o produktach Fonix, z których ja oraz moja rodzina korzystamy już od naprawdę dawna. Mają produkty dedykowane również dla niemowląt, więc dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego. Ceny nie są wygórowane, więc o to także nie musicie się martwić Wink Ich działanie jest bardzo dobre. Widać, że każdy produkt został odpowiednio przemyślany i dopracowany. Ja w końcu pozbyłam się problemów związanych z woskowiną w uszach.

Moje poprzednie tematy:
17-04-2020 18:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tralinka
Senior Member
****

Liczba postów: 497
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Stan zdrowia moich uszu - badania
Zobacz sobie gdzie w poradniach Scanmed do dobrego lekarza otolaryngologa możesz się dostać. U mnie pogarszający się słuch był spowodowany bakterią jaka pojawiła się w przewodzie słuchowym. Odpowiednie leki i udało się przywrócić poprawne słyszenie. To ważne żeby dobrze się zdiagnozować przede wszystkim.

Moje poprzednie tematy:
15-12-2020 06:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marysia8383
Senior Member
****

Liczba postów: 371
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Stan zdrowia moich uszu - badania
Na problemy z uszami nie zawsze pomogą specyfiki dostępne bez recepty. Jeśli problem jest poważny, to możemy w taki sposób tylko sobie zaszkodzić. Dlatego jeśli odczuwamy ból ucha czy gardła przez długi czas, to lepiej zapisać się do laryngologa. Ja znalazłam ten gabinet https://cmp.med.pl/cmp-bialoleka/laryngolog/ . Są z Warszawy, ale leczą każdy problem związany z uszami, gardłem itp.

Moje poprzednie tematy:
22-12-2020 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pytania dotyczące badania echokardiografii płodu u doktor Rozmus-Warcholińskiej bambo2 0 148 15-07-2023 16:10
Ostatni post: bambo2
  badania ndt spoin MonikaRab 2 897 22-08-2022 13:36
Ostatni post: jowitta41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS