Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór orbitreka magnetycznego
Autor Wiadomość
Lleszek3
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Wybór orbitreka magnetycznego
Cześć. Jak w temacie - zastanawiam się nad wyborem dobrego, sprawdzonego orbitreka magnetycznego. Czy jesteście w stanie coś w tym obszarze tematycznym doradzić? Co sądzicie np. o takim orbitreku magnetycznym https://www.sk-sport.pl/product-pol-2507...RATIS.html? Jest on wart zakupu według Was?
Moje poprzednie tematy:


Ale skoro Bóg dał mi mózg i sumienie, a do tego wyobraźnię, która pozwala mi wniknąć w cudzy umysł, to pewnie chce, bym z nich korzystał
29-01-2016 23:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Yayo
Senior Member
****

Liczba postów: 720
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Wybór orbitreka magnetycznego
hmm a nie lepiej kupić orbitrek używany? Jest przede wszystkim dużo tańszy a działa tak samo jak nowy. Firma Reff ma w ofercie różne sprzęty fiteness po regeracji więc uważam, ze nie ma sensu przepłacać. Ja bym wybrał tańszy.

Moje poprzednie tematy:
19-09-2016 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kostusia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,024
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Wybór orbitreka magnetycznego
Jeżeli szukasz dobrego orbitreka to polecam Ci zobaczyć ten https://prosportowy.pl/sprzet-fitness/or...run-3.html . Według mnie jest on dobry i spełni oczekiwania wielu osób. Ogólnie sklep ma wiele pozytywnych opinii więc śmiało można tam robić zakupy.

Moje poprzednie tematy:
22-11-2016 22:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,225
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Wybór orbitreka magnetycznego
Ja kupiłam stosunkowo tani i świetnie się spisuje. Jak masz teraz gotówkę to jutro i w poniedziałek wiele sklepów ma przeceny z okazji black friday i cyber monday - może uda ci się wyrwać sprzęt z wyższej półki za fajną kasę Smile

Moje poprzednie tematy:
24-11-2016 20:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS