Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Best friend?O_o
Autor Wiadomość
Dango
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Best friend?O_o
Według mnie są dwa rodzaje przyjaźni: płytka polegająca tylko na wygłupianiu się razem a jak przyjdzie co do czego to się nie znacie, oraz druga, ta prawdziwa-dzieli was szczególna więź nie do opisania.
Jakieś pięć lat temu poznałam J. i tak zrodziła się między nami ta prawdziwa przyjaźń, do czasu (cała sytuacja została opisana na moim blogu).
Ale nie to jest chyba aż tak ważne.
Uzależniłam się od znajomości z K. i nie wiem co mam zrobić. Pogodzić się czy iść dalej zaparte i udawać, że nic się nie stało? Nawet teraz mam ochotę iść i pogadać tak jak dawniej. Przyznaję, że przyjaciele są dla mnie ważniejsi niż rodzina, więc ciężko mi się odzwyczaić.
Na co dzień udaję, że wszystko jest okej, nawet często się uśmiecham, ale to co ukazuję innym jest kłamstwem.
Czy takie coś jest "zdrowe"? I jak sobie z tym poradzić?
Moje poprzednie tematy:


'Nie ma sensu martwić się rzeczami, na które nie mamy wpływu'
26-06-2012 20:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zepsuta.
Moderator
*****

Liczba postów: 697
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 15
Status: Offline
Post: #2
RE: Best friend?O_o
Szczerze to bardzo mało zrozumiałam z tego co napisałaś i musiałabym przeczytać twojego bloga ale jedyne co na razie mogę Ci poradzić to ''jeśli przyjaźń się skończyła, znak że nigdy prawdziwa nie była'' a pamiętaj prędzej czy później prawdziwa przyjaźń wygra i wszystko wróci do normy, w końcu nic nie dzieje się bez przyczyny. Myślę że powinnaś pogodzić się z tą osobą jeśli Ci na niej zależy i wyciągnąć pierwsza rękę.
Moje poprzednie tematy:


Kochanie udawaj, że
miłość to nie grzech
Boje się jej, niech prawda śpi,
nic nie mów mi
Ciii...
26-06-2012 20:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gemello
Papcio Dżemuś
****

Liczba postów: 349
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: -1
Status: Offline
Post: #3
RE: Best friend?O_o
ja tez nic nie zrozumialem.
ale co do przyjazni, to damsko meska to jest taka kuzwa cieniutenka granica Big Grin
uwazaj na to, a jesli cos sie w przyjazni je*ie, to przetrzymaj to, bo jesli to jest true friendzone to sie wszystko samo naprawi <3
Moje poprzednie tematy:


Ja tak sobie marzę,
Że jesteśmy w siódmym niebie,
Że nadszedł czas i w sam raz
Trafiło tam każde z nas.


Ja nie mam przyjaciół, ja mam tylko wrogów ktorych z czasem pokochałem.
27-06-2012 00:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Misterio
Wielki Mistrz
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #4
RE: Best friend?O_o
Z chęcią bym Ci pomógł ale nic z tego nie wiem..... Jesli to przyjaźń damsko-męska to szybko sie spie**** bo jedno napewno sie zakocha w drugim (własne doświadczenie niestety), a w tedy przyjaźń sie szybko może posypać....
Moje poprzednie tematy:


"Licz na siebie, jeśli potrafisz liczyć "
27-06-2012 08:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS