Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nauka jezyka
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,511
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Nauka jezyka
Witam, a może bardziej – hello! Wink Szukam dobrej szkoły/biura podróży, albo innej firmy która organizuje obozy językowe w USA. Ktoś kojarzy takie sprawdzone, godne zaufania firmy z doświadczeniem? Chciałabym w przyszłe wakacje opłacić tego typu wyjazd synowi (skończy 17 lat). Wiadomo że nic tak nie szlifuje języka obcego jak kontakt z żywą mową, innymi ludźmi itp. a dziś bez angielskiego jak bez jednego oka....takie czasy.

Moje poprzednie tematy:
04-04-2019 15:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ewelina546
Senior Member
****

Liczba postów: 573
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Nauka jezyka
Żeby nauczyć się języka nie trzeba decydować się na wyjazd za granicę. Na pewno tańszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty szkoły językowej Tutlo, która oferuje naukę za pośrednictwem profesjonalnej platformy. Zajęcia są prowadzone przez profesjonalnych lektorów, przy czym jedno trwa 20 minut.

Moje poprzednie tematy:
14-04-2019 22:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Nauka jezyka
Ceny profesjonalnie zorganizowanych wyjazdów językowych dla dzieci i ogólnie całą ofertę kursów zakwaterowania zwiedzania itd. masz na lingwista.com.pl. Jeszcze jak sama byłam nastolatką to mnie rodzice wysłali na taki obóz językowy do Londynu przez tę samą firmę, także miałam ich sprawdzonych ,wiedziałam jakiej jakości obsługi się spodziewać i się nie zawiodłam.

Moje poprzednie tematy:
17-04-2019 12:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
persymona
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Nauka jezyka
Ja byłam na kursie językowym w profilingua, bardzo podciągnęłam mój angielski i teraz posługuję się nim bez problemu, co przydaje mi się w pracy, bo dużo mamy współprac zagranicznych, zamiast dukać swobodnie rozmawiam z klientami. Teraz myślę, żeby się jeszcze na francuski wybrać, kiedyś dawo temu się uczyłam ale już pozapominałam sporo.

Moje poprzednie tematy:
27-04-2019 19:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Nauka jezyka
Osobiście uważam, że znajomość języka angielskiego to w dzisiejszych czasach podstawa. Przydaje się nie tylko w poszukiwaniach pracy, ale również na wakacjach i innych wyjazdach prywatnych. Dlatego też warto zapisywać się na różne profesjonalne kursy np. takie jakie organizuje szkoła językowa https://www.speak-up.pl/. Mają tam kursy dla różnych grup wiekowych i na różnym poziomie zaawansowania, więc każdy na pewno znajdzie odpowiedni kurs dla siebie.

Moje poprzednie tematy:
07-05-2019 13:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adolescencia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 892
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Nauka jezyka
W pełni zgadzam się z przedmówcami! Język angielski jest teraz potrzebny w naprawdę wielu płaszczyznach życia. Osobiście żałuję, że nie uczyłam się tego języka od małego ;( Teraz jest mi trochę trudniej, ale oczywiście się nie poddaje! Natomiast jeśli chodzi o moje dzieci, to bardzo dbam o ich edukację językową. Jeździmy razem na wiele zagranicznych wakacji, więc dzieciaki są od małego osłuchane z językiem. W sumie to prawie cała nasza rodzinka, oprócz dziadków, uczęszcza na lekcje angielskiego Smile To zawsze jest jakieś wsparcie. Natomiast najlepszą opcją na przyswojenie języka jest na pewno wyjazd wakacyjny na kurs językowy. Ja taką ofertę kiedyś znalazłam na https://kursy.atas.pl/ i zapytałam moich synów, czy nie chcieliby jechać. Zareagowali z entuzjazmem, więc kupiliśmy im z mężem miejsca na taki kurs i polecili na Maltę! Wrócili bardzo zadowoleni i przede wszystkim z mnóstwem nowej wiedzy. Takie wyjazdy edukacyjne zawsze bardzo dużo dają jeśli chodzi o naukę języka Smile

Moje poprzednie tematy:
07-05-2019 23:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kamienski
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Nauka jezyka
Jeżeli wcześniej już uczyliśmy się danego języka obcego i teraz chcemy powrócić do dalszej nauki, to dobrze będzie rozwiązać specjalny test poziomujący https://lincoln.edu.pl/krakow/wybierz-test/. Za jego pomocą dowiemy się dokładnie na jakim poziomie zaawansowania już jesteśmy, co pozwoli wybrać nam odpowiedni kurs bądź korepetycje.

Moje poprzednie tematy:
    23-05-2019 13:21
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    tizzyy
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 6
    Dołączył: Jun 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Nauka jezyka
    Ja jedynie kojarzę, że szkoła Berlitz organizuje takie wyjazdy językowe. Znajomi opowiadali, że byli i bardzo im się podobało. Jeśli interesuje cię taki wyjazd to lepiej jeśli poczytasz o tym na stronie: https://www.berlitz.pl/. Znajdziesz na pewno info dotyczące wyjazdów.

    Moje poprzednie tematy:
      24-05-2019 15:07
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Yayo
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 720
      Dołączył: Apr 2014
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #9
      RE: Nauka jezyka
      Na pewno taki wyjazd jezykowy jest fajny jednak trzeba znac podstawy języka zeby w ogole wyjazd miał sens. Warto wcześniej pochodzic na kurs językowy a dopiero po jakims czasie myslec o wyjeżdzie. Ja zapisałem sie na kurs do profilingua. U nich tez mozna skorzystac z takich obozów językowych. Moze za rok sie skusze bo teraz raczej wole pouczyc sie stacjonarnie Smile

      Moje poprzednie tematy:
      30-05-2019 16:28
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      sylka
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,401
      Dołączył: Nov 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #10
      RE: Nauka jezyka
      Takie obozy języka angielskiego to świetna sprawa! Potwierdzam! Sprawdźcie ofertę angielskiej wioski, myślę że zainteresuje was równie mocno jak mnie https://angloville.pl/ Znajdziecie tam kursy organizowane w Warszawie, ale także wyjazdowe - do Anglii, Irlandii itd. O tej szkole można przeczytać same pochlebne opinie.

      Moje poprzednie tematy:
      07-06-2019 09:42
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Nowoczesna nauka dla dzieci Oliwa 88 43,889 27-02-2024 13:23
      Ostatni post: dajuber
        Szybka nauka języka angielskiego cezzarryy 56 20,530 26-02-2024 11:23
      Ostatni post: dajuber

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS