Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ERP
Autor Wiadomość
Marysia_89
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
ERP
Hej,

Czy ktoś z was korzysta z systemu ERP w swojej firmie? Zastanawiam się nad jego wdrożeniem u siebie. Wiele osób sobie je chwali i uważa, że dzięki niemu można zarządzać wieloma różnymi działami. o wdrożeniu systemów erp dowiedziałam się od mojego znajomego z branży.
Jakie są wasze opinie na ten temat? Smile

Moje poprzednie tematy:
31-03-2019 18:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: ERP
Ogólnie systemy ERP niewątpliwie są bardzo dobrym rozwiązaniem dla firmy. Ale czytałam ostatnio na stronie https://hicron.com/pl/oferta/sap-erp/ o możliwości migracji z systemu SAP ERP na system SAP S/4 HANA, co może okazać się dla przedsiębiorstwa jeszcze korzystniejsze i na przykład obniżyć koszty. Co o tym sądzicie?

Moje poprzednie tematy:
13-06-2019 09:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
greecy
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: ERP
Ja również uważam, że systemy ERP są bardzo dobrym rozwiązaniem, które wykorzystuje się w przedsiębiorstwie. Z tego co udało mi się przeczytać na stronie https://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-pu...e,122.html warto by sklep internetowy zintegrowany był z systemem ERP. Z pewnością takie wdrożenie usprawni pracę w przedsiębiorstwie oraz stała kontrola nad stanami magazynowymi będzie łatwiejsza. Wychwycenie jakiegoś błędu na stronie również będzie możliwe do osiągnięcia w szybszym czasie Wink

Moje poprzednie tematy:
02-07-2019 10:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS