Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dla dzieci wyjazd
Autor Wiadomość
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
dla dzieci wyjazd
Gdzie na wakacje wysyłacie dzieci?

Moje poprzednie tematy:
31-03-2019 00:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Edytamaciuś
Senior Member
****

Liczba postów: 680
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: dla dzieci wyjazd
Jeśli chodzi o wyjazdy dla dzieci to korzystam z ofert na obozy letnie. Jest tego trochę na rynku ale obecnie przeglądam oferty https://camport.pl/ Na rynku od 10 lat i mają pięknie spersonalizowane wyjazdy pod zainteresowania i pasje dzieci. Myślę że warto spróbować.

Moje poprzednie tematy:
01-04-2019 11:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inżynier Mamoń
Senior Member
****

Liczba postów: 739
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: dla dzieci wyjazd
Obecnie zbliżają się ferie zimowe, więc uważam, że warto zacząć już planować coś konkretnego dla naszych pociech. W końcu nikt z nas nie chce żeby dzieciaki nudziły się w domu i bezproduktywnie spędzały swój wolny czas. Chcemy zagwarantować im fajny, ciekawy wypoczynek. Ja od kilku lat niezmiennie korzystam z oferty firmy Atas, która organizuje między innymi obozy językowe czy obozy turystyczne skierowane do dzieci/młodzieży. Na ich stornie internetowej: https://www.atas.pl/ możecie znaleźć wszelkie potrzebne szczegóły dotyczące między innymi cen, terminów oraz destynacji wyjazdów. W zeszłym roku moje dzieci pojechały na zimowy obóz do Paryża i wróciły niesamowicie zadowolone. Wykwalifikowana kadra, odpowiednia organizacja całego wyjazdu i świetne podejście do podopiecznych. To kilka z naprawdę wielu zalet, które gwarantuje ta firma. Jeżeli akurat rozglądacie się za sprawdzonym rozwiązaniem w kwestii wyjazdu dla Waszych dzieci to serdecznie polecam zajrzeć na ich stronkę. Mam nadzieję, że moja opinia okaże się być przydatna dla kogoś z Was.

Moje poprzednie tematy:
05-11-2019 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
keszek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,243
Dołączył: May 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #4
RE: dla dzieci wyjazd
Wakacje nad polskim morzem są dla mnie najfajniejsze, uwielbiam przebywać na plaży i się opalać, jednak wynajmujemy domek a nie pokój w hotelu, ponieważ w domkach czujemy się lepiej i są tańsze i do tego znajdują się blisko morza

Moje poprzednie tematy:
19-11-2019 17:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Strelka
Member
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: dla dzieci wyjazd
My to zawsze zabieramy dzieci ze sobą na wakacje. Te jeszcze są za małe żeby wysłać je same na jakieś kolonie, obozy. Jeszcze na to przyjdzie czas. Dlatego też nasze wakacje wyglądają inaczej niż kiedyś, bardzo ważny jest tu hotel w jakim się zatrzymamy. Musi on zapewnić jakieś atrakcje dla naszych dzieci. Jeżeli szukacie miejsca na fajne wakacje z dziećmi, także i na wycieczki we dwoje, to myślę, że Insta lucky2Go będzie bardzo pomocne. Ja często szukam inspiracji na wakacje właśnie w internecie, także na blogach.

Moje poprzednie tematy:
21-11-2019 19:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Yayo
Senior Member
****

Liczba postów: 720
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: dla dzieci wyjazd
W Polsce jest wiele ciekawych miejsc, w które można pojechać z dziećmi. Jeśli lubicie kolejki i inne atrakcje wyzwalające sporą dawkę adrenaliny to zerknijcie na ofertę hotelu Energylandia. Hotel położony jest obok rodzinnego parku rozrywki w Zatorze. Park podzielony jest na strefy więc każdy znajdzie tu coś dla siebie. Poza tym w okolicach hotelu znajdują się tez inne atrakcje jak np Dinoland czy Park Miniatur.

Moje poprzednie tematy:
09-12-2019 16:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: dla dzieci wyjazd
Skoro już o parkach rozrywki mowa, to chciałam Wam również polecić https://www.rabkoland.pl/. Przez wielu jest on uważany za najlepszy park rozrywki w Polsce. Istnieje on już tak naprawdę od 30 lat, ale oczywiście cały czas się rozwijał i dodawane zostały do niego coraz to nowe rozrywki Wink Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, polecam się tam wybrać Wink

Moje poprzednie tematy:
13-12-2019 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Eagle
Senior Member
****

Liczba postów: 676
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: dla dzieci wyjazd
Jeśli chodzi o wycieczki szkolne to polecam zajrzeć na stronę https://www.gracetour.waw.pl/. To idealne biuro w kwestii organizowania wyjazdów.
Moje poprzednie tematy:


Energooszczędne domy z drewna
13-12-2019 15:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleja5
Senior Member
****

Liczba postów: 259
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: dla dzieci wyjazd
Ja osobiście wysłałam swoje dziecko na zimowisko z firmy Quatromondis - https://quatromondis.pl/zimowiska. Jak najbardziej mogę polecić, jest to super sprawa. Bardzo dobra i rzetelna firma. Organizowane przez nich wyjazdy to przyjemność i czysta zabawa dla dziecka.

Moje poprzednie tematy:
17-01-2020 13:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda23
Member
***

Liczba postów: 65
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: dla dzieci wyjazd
Hotel pory roku na mazurach fajne wydarzenia organizuje na ferie, dla dzieci i dla dorosłych. Dzieciaki co wieczór mają jakieś zajęcie, oglądanie wieczorynki, wiec ise nie zanudza, a jeszcze zapoznają się z innymi dziećmi, a dorośli mogą sobie posiedzieć przy grillu z kubkiem grzanego wina.

Moje poprzednie tematy:
    23-01-2020 01:28
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      jakie łóżeczko dla dziecka ? maminka 32 36,571 26-03-2024 20:35
    Ostatni post: dajuber
      Wózek dla dziecka laik66 3 378 14-03-2024 23:39
    Ostatni post: alicja930

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS