Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DOBRY OPTYK KRAKÓW
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,507
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
DOBRY OPTYK KRAKÓW
Cześć, witajcie ;-) Szukam dobrego optyka w Krakowie, macie jakieś sprawdzone godne polecenia miejsca z ciekawymi oprawkami za rozsądną cenę? Generalnie rzecz ujmując to szukam pierwszych okularów dla siebie, zauważyłam że gorzej widzę podczas czytania, obraz mi się rozmazuje. Także interesuje mnie kompleksowa obsługa – badania + dobór soczewki + oprawka. Ktoś coś?!

Moje poprzednie tematy:
28-03-2019 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Greysowa
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: DOBRY OPTYK KRAKÓW
Nie powinno na pewno być z tym problemu. Popytaj wśród znajomych z Krakowa którzy noszą soczewki, lub też okulary. Zobacz sobie również propozycje od https://www.twojesoczewki.com/soczewki-k...zewek.html na soczewki jednodniowe i także inne. U mnie Dailies Total świetnie sie sprawdzają, a obecnie w tym sklepie jest promocja na zakup dwóch opakowań.

Moje poprzednie tematy:
29-03-2019 10:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: DOBRY OPTYK KRAKÓW
Fajnie się mną zajęli w Oko Design ( oko-design.com). Badanko szybki i bezbolesne, okulary zrobione błyskawicznie, świetna soczewka zabezpieczona powłoką która chroni przed przywieraniem wody i parowaniem.

Moje poprzednie tematy:
29-03-2019 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: DOBRY OPTYK KRAKÓW
Sądzę, że w pierwszej kolejności lepiej niżeli do optyka udać się do okulisty. Mój brat też myślał, że po 40 ce nieco pogorszył mu się wzrok i tyle, a po badaniu okazało się, że sprawa jest poważniejsza- początek zaćmy. Przez dłuższy czas nic sobie z tego nie robił, aż doczekał się konieczności zabiegu, polegającego na wszczepieniu soczewki. Aktualnie obydwaj szukamy odpowiedniej, możliwie najlepszej placówki okulistycznej. Ja się w to bardzo zaangażowałem. Na stronie https://www.mdt.pl/acriva-model-udb-625 czytałem nawet czym wyróżniają się dobrej jakości, w pełni bezpieczne dla pacjenta soczewki stosowane w chirurgii okulistycznej i chciałbym aby mój brat trafił do lekarza, który tę jakość "implantu" mu zapewni. Możecie polecić odpowiednią klinikę/gabinet? Lokalizacja nie gra większej roli.

Moje poprzednie tematy:
09-07-2019 23:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Okulary progresywne Kraków miki789 1 75 08-04-2024 08:41
Ostatni post: pawelpruski
  Dobry dentysta pawelpruski 79 16,006 03-04-2024 13:57
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS