Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fundacja pomocy dzieciom
Autor Wiadomość
foxi1
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Fundacja pomocy dzieciom
Przy okazji rozliczenia deklaracji podatkowej za ubiegły rok możemy wspomóc fundacje pomagające dzieciom .Jedną z takich fundacji jest Fundacja pociecha, która troszczy się o dzieci z rodzin ubogich i niewydolnych wychowawczo. Wspierają świetlice środowiskowe, które znajdują się w pobliżu miejsca zamieszkania dzieci i do których chodzą one po szkole.Pomóżmy dzieciom przy okazji rozliczeń, choć możemy pomagać oczywiście cały rok.

Moje poprzednie tematy:
27-03-2019 19:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela78
Senior Member
****

Liczba postów: 629
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #2
RE: Fundacja pomocy dzieciom
Ja również dołączę do wątka jeśli już mowa o wspieraniu dzieci potrzebujących. Jest obecnie zbierana zbiórka pieniędzy dla dzieci chorych http://szlachetnygest.pl/ . Myślę że każdy kto może wesprzeć akcję jest w stanie wpłacić troszkę pieniędzy Ja i moja rodzina często pomagamy na różne fundacje jak również i w tej weźmiemy udział.

Moje poprzednie tematy:
25-04-2019 13:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Fundacja pomocy dzieciom
Moim zdaniem trzeba sobie wzajemnie pomagać - nigdy nie wiadomo przecież, kto i kiedy będzie takiej pomocy potrzebował. Dlatego też zawsze chętnie uczestniczę w zbiórkach pieniędzy na szlachetne cele. W dzisiejszych czasach najbardziej skuteczna jest chyba zbiórka pieniędzy przez internet. Sa nawet specjalne serwisy, takie jak dotuje.pl, które pozwalają na utworzenie takiej zbiórki. Jej promowanie w serwisach społecznościowych pomaga natomiast dotrzeć do jak najszerszego grona potencjalnych pomagających.

Moje poprzednie tematy:
11-03-2021 16:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamilwoszczyna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 756
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Fundacja pomocy dzieciom
Każda fundacja dla chorych dzieci zasługuje na wsparcie. Poczytajcie sobie o tej - https://rik.pl/fundacja-dla-chorych-dzieci/ Robią naprawdę wiele dobrego! Warto chociaż niewielką sumkę im przekazać

Moje poprzednie tematy:
24-08-2021 20:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lirk
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,362
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Fundacja pomocy dzieciom
Jest wiele fundacji działających na rzecz dzieci, jeśli chcesz wesprzeć jakąś ze zbiórek, to ja od siebie zachęcam do zajrzenia na stronę https://szlachetnygest.pl/ ta fundacja działa już od wielu lat, więc jest pewność, że na pewno suma uzbierana na dane dziecko trafi właśnie na jego leczenie. Wsparcie nawet jednej zbiórki może być ogromną pomocą, nie zależnie od kwoty jaką na nią przeznaczymy.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-09-2021 12:10 przez lirk.)
09-09-2021 12:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ból stawów, pomocy! mari1996 18 3,018 27-01-2024 12:50
Ostatni post: Aldonka88
  Szukam pomocy w wyborze najlepszego poliwęglanu lity do mojego projektu arlta777 0 162 19-03-2023 13:11
Ostatni post: arlta777

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS