Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
program do rejestracji
Autor Wiadomość
Marysia_89
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
program do rejestracji
Hej,

Moi rodzice posiadają małą przychodni w niewielkiej miejscowości pod Wrocławiem. Mają coraz więcej klientów z miasta i trochę się pogubili w zapisywaniu/rejestrowaniu ich wszystkich.
Czytałam w sieci, że są dostępne programy, które mają za zadanie ułatwić proces rejestracji oraz np informować klientów o zbliżającej się wizycie.
Natrafiłam na stronę https://egabinet.pl/dla-klinik/. Czy ktoś z was słyszał o tym? Smile Chętnie dowiem się czegoś więcej!

Moje poprzednie tematy:
20-03-2019 22:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: program do rejestracji
Owszem są rozwiązania na tego typu problemy, jednym z nich jest aplikacja Medidesk . Znacząco usprawnia proces rejestracji, wszelkie zgłoszenia są monitorowane i nie ma mowy by coś pozostało bez odpowiedzi, co jak wiadomo jest zyskiem dla gabinetu lekarskiego. Menadżerowie też mają podgląd na pracę rejestracji, mogą sprawniej ją kontrolować

Moje poprzednie tematy:
30-04-2019 19:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: program do rejestracji
Dobry program do rejestracji to podstawa jest sprawnego funkcjonowania. Wiadomo, taki program nie zastąpi żywego człowieka, ale konkretnie go wspomoże. U nas w przychodni też pracujemy na aplikacji Medidesk i sprawdza się wzorcowo. Firma przeprowadza również darmowe audyty pracy rejestracji, jak i marketingowe - https://mediahealth.pl/bezplatny-audyt-m...diahealth/ Poczytajcie sobie, warto skorzystać.

Moje poprzednie tematy:
21-01-2020 22:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Program do zarządzania firmą Boski i skromny 117 77,410 16-10-2023 00:39
Ostatni post: Katarzyna88
  program rachunkowy nowak1 5 2,925 05-04-2023 13:19
Ostatni post: Emil434

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS