Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drzwi do domu
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,505
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Drzwi do domu
Cześć. Szukam dobrych drzwi zewnętrznych do domu. Coś możecie polecić w Krakowie? Chodzi mi zarówno o samego producenta drzwi jak i firmę, która mi takie drzwi porządnie i szybko zamontuje bez fuszerki? Będę wdzięczny za jakieś podpowiedzi.

Moje poprzednie tematy:
19-03-2019 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Drzwi do domu
Te drzwi wewnętrzne co mamy w firmie od jakiegoś czasu są kupowane w Safedoor w Krakowie (firma jest na os Centrum). Jakość pierwsza klasa, nowoczesny design, drzwi zupełnie bezawaryjne jak do tej pory. To jest dokładnie seria Verte (kolekcja C), bardzo dobra jakosć za nieprzesadne pieniądze.

Moje poprzednie tematy:
21-03-2019 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adolescencia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 892
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Drzwi do domu
Drzwi to rzeczywiście ważny aspekt w każdym domu, na który trzeba zwrócić szczególną uwagę. Ja z doświadczenia powiem Wam, że kilka razy miałam okazję korzystać z usług firmy Fachowiec. Ich salon możecie znaleźć w Warszawie - Warszawa Pruszków. Na stronie: http://warszawa.grupafachowiec.eu/drzwi-warszawa/ natomiast możecie zapoznać się ze szczegółową oferta. Ja jestem z ich usług bardzo zadowolona.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2019 10:37 przez adolescencia.)
02-04-2019 10:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
waczis
Member
***

Liczba postów: 202
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Drzwi do domu
Zgadzam się, że drzwi są bardzo ważne. Należy jednak jeszcze pamiętać o ich odpowiednim zabezpieczeniu, jeśli nie chcemy być narażeni na złośliwe owady takie jak komary czy muchy. My zastosowaliśmy z żoną moskitiere na drzwi oraz na okna. Możesz zapoznać się z tym tematem na tej stronie https://www.agatarolety.pl/blog/jakie-mo...a-i-drzwi/
Teraz jesteśmy spokojni o bezpieczeństwo nasze i dzieci, bo nawet nieraz wredne pszczoły wlatują do mieszkań i ciężko je wypędzić :/

Moje poprzednie tematy:
27-04-2019 18:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
julek1
Senior Member
****

Liczba postów: 287
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Drzwi do domu
Aby nowo zakupione drzwi spełniały w 100% swoją funkcję to powinny być odpowiednio zamontowane. Jeżeli nie mamy czy nie znamy fachowca od montażu drzwi może warto się zwrócić o pomoc do http://montazdrzwi.net.pl to specjaliści, którzy mają za sobą setki zamontowanych drzwi oraz wymienionych futryn. To na pewno gwarancja że świetne drzwi będą odpowiednio zamontowane.

Moje poprzednie tematy:
    29-04-2019 10:13
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Budowa domu Tapikur 90 9,145 09-04-2024 10:12
    Ostatni post: sammas
      grzejniki w domu karumas 3 298 18-03-2024 21:30
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS