Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nauka jezyka
Autor Wiadomość
lenalenka
Member
***

Liczba postów: 59
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: nauka jezyka
Moim zdaniem języki obce zawsze się przydają. Szczególnie jeśli chodzi o podjęcie pracy poza granicami. Wiadomo, że w takiej sytuacji znajomość języka bardzo się przydaje. Ja sama zastanawiam się nad podjęciem pracy w Niemczech w charakterze opiekunki seniorów. Na stronie https://pomocdladomu.pl/jak-szybko-naucz...mieckiego/ znalazłam artykuł, z którego informacje okazały mi się bardzo pomocne.

Moje poprzednie tematy:
17-09-2020 13:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Katarzyna88
Member
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: nauka jezyka
Angielski jakoś zawsze mi zdecydowanie lepiej szedł niż niemiecki, a teraz bardzo by sie on przydał w pracy.Wiem, ze np szkoła językowa Katarina prowadzi kursy językowe online np poprzez skypa. Szczerze mówiąc bardzo by mi to odpowiadało ze względu na to,ze nie musiałabym dojeżdzać Tongue

Moje poprzednie tematy:
30-09-2020 00:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajka22
Senior Member
****

Liczba postów: 550
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: nauka jezyka
Ja też jestem fanką kursów online. To ogromna wygoda. Sama uczę się w ten sposób tureckiego. Ale wiem, że są szkoły, które mają w ofercie angielski online. Tutaj http://www.szkolajezykowa-opole.pl/ jest taka możliwość. Szkoła Easy Language Center prowadzi kursy na różnych poziomach zaawansowania. Mają też atrakcyjne ceny za te kursy. Po kursach możesz się starać o certyfikaty językowe, a to się teraz bardzo przydaje.
Moje poprzednie tematy:


30-09-2020 11:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Macerna
Member
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: nauka jezyka
Angielski jest dzisiaj w zasadzie podstawą i każda osoba kończąca szkołę średnią jest już przynajmniej na poziomie B1 - B2. Nie zmienia to jednak faktu, że w wielu miejscach pracy, czy na niektórych uczelniach, trzeba posługiwać się językiem angielskim płynnie, więc warto jest stale dążyć do poziomu C2. Dzisiaj popularne są kursy online, na które firmy wysyłają nawet swoich pracowników. Polecam zerknąć na https://www.lang.com.pl/szkola-jezykowa-...ennik.html. Polecam takie kursy jako osoba, która uczestniczyła w nich wielokrotnie.

Blush

Moje poprzednie tematy:
01-10-2020 09:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nauka jezyka elacara 37 4,388 25-11-2022 23:54
Ostatni post: Kotar
  nauka dzieci karumas 4 356 06-09-2022 13:41
Ostatni post: kajka22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS