Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urodziny brata
Autor Wiadomość
Beautiful
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Urodziny brata
Mój brat niedługo kończy 30 lat. Z tej okazji chcemy mu z jego kumplami urządzić niezapomnianą imprezę, w końcu trzydziestkę nie co dzień się kończy Big Grin któryś z nich rzucił, żeby pójść do nocnego klubu: http://www.sweetdream.com.pl/. Jak to widzicie? Ja nie mam nic przeciwko, o ile ten klub będzie na wysokim poziomie, i może żeby nie był jedyną atrakcją wieczoru. Co myślicie?

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2019 15:11 przez Beautiful.)
13-03-2019 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
persymona
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Urodziny brata
Jak zamierzacie tak balować to lepiej w ramach prezentu od razu kup bratu alkohita, żeby jakichś głupot po pijaku nie robił, zresztą całej ekipie się to przyda jak aż takie macie plany.

Moje poprzednie tematy:
10-05-2019 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Witkarrek
Member
***

Liczba postów: 95
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Urodziny brata
Warto tu porozglądać się po ofertach sklepów internetowych. W takich miejscach jak https://www.galante.pl/ możecie liczyć na bardzo duży wybór fajnych propozycji na prezenty dla facetów. Znajdziecie tu bardziej eleganckie prezenty takie jak krawaty, spinki do mankietów, portfele i kilka innych ciekawych rzeczy na prezent.

Moje poprzednie tematy:
20-05-2019 13:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Urodziny brata
Ja również uważam, że krawat będzie dobrym pomysłem na prezent dla brata. Może być to na przykład krawat jedwabny marki Osovski. Ja kupiłam taki krawat mężowi w prezencie i bardzo go to ucieszyło Smile

Moje poprzednie tematy:
22-05-2019 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marcela
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Urodziny brata
Hehe a ja nie wiem czy nocny klub to dobry pomysł,nie lepiej jakaś impreza spokojniejsza w klubie czy pubie? też można sobie zamówić lokal a na taką to i dziewczyny mogą przyjść. i na takie urodziny okrągłe to musi być super tort, prawda? na http://tortyjakmarzenie.pl/pl/c/Torty-urodzinowe/26 ja zawsze zamawiam. cukiernia jest na terenie Śląska, w Katowicach dowożą za niewielką opłatą na przykład. Jak się zamawia przez sieć to wtedy jest zawsze jeszcze jakiś rabat. Smaki i wzory do wyboru do koloru, można też się ze swoim wzorem zgłosić, wykonają. Mają umiejętności. Te torty to takie małe dzieła sztuki jak dla mnie.

Moje poprzednie tematy:
01-07-2019 06:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #6
RE: Urodziny brata
Skoro mówimy o urodzinach brata, bez niebanalnego prezentu na pewno się tutaj nie obejdzie. Moim zdaniem bardzo fajnie sprawdzą się w tym przypadku koszulki z Prezent Simple . Są to przede wszystkim produkty najwyższej jakości, z różnymi humorystycznymi napisami do wyboru i to zarówno dla hobbystów, jak i przedstawicieli określonych zawodów. Tak naprawdę w ofercie tej każdy znajdzie coś ciekawego dla siebieSmile.

Moje poprzednie tematy:
08-07-2019 09:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,217
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Urodziny brata
Eeeee to już duży brat Smile ja zastanawiam się jak zorganizować w ogrodzie urodziny dla córki w sierpniu. Póki ci mam pomysły an dekoracje, porozwieszamy balony. O atrakcjach dla dzieci to zasadniczo myśli mąż o tym, http://www.kraina-zabaw.com.pl/wynajem-a...e-wynajem/ nawet znalazł tutaj , myślę że na czas urodzin można wynająć by dzieciaki miały zabawę.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-08-2019 16:12 przez patisia78.)
10-07-2019 09:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamilwoszczyna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 756
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Urodziny brata
A torty to gdzie zamawiacie? czy robicie same? ja ostatnio w cukierni Skalski bralem http://piekarniaskalski.pl/torty/ bo mloda wymarzyla sobie taki z krainy lodu Big Grin

Moje poprzednie tematy:
29-07-2019 23:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bonaven
Senior Member
****

Liczba postów: 551
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Urodziny brata
Kup bratu dobry zegarek, będzie zadowolony.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2019 20:58 przez Bonaven.)
30-07-2019 20:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olaprima
Senior Member
****

Liczba postów: 286
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #10
RE: Urodziny brata
Może zamówcie jakieś słodkości z tej słynnej cukierni Torty Gdańsk . Dużo się o niej słyszy ze względu na wysoką jakość wypieków i wyjątkowej ich recepturze. Kuzynka będzie miała niedługo urodziny i wiem, że zamówi desery i ciasta właśnie od nich. A ja się zastanawiam, czy kupić makowce i serniki, bo sama nie będę piekła ich na święta.

Moje poprzednie tematy:
11-12-2020 19:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Urodziny dla dzieci daniel4437878 1 181 27-03-2023 00:13
Ostatni post: monikabert90

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS