Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyposażenie ogrodu
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,475
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Online
Post: #1
Wyposażenie ogrodu
Cześć! Powoli ale konsekwentnie nachodzi wiosna i lato Smile W związku z tym myślę już coraz konkretniej o wyposażeniu do naszego ogródka przy kawiarni i wpadł mi do głowy pomysł żeby ustawić naszym gościom nie tylko stoliki z krzesłami, ale też wygodne leżaki. Fajnie jakby takie leżaki były z nadrukiem przedstawiającym logo kawiarni. I teraz przechodzę do meritum – gdzie takie estetyczne, trwałe, wygodne leżaki z nadrukiem zamówić??? Smile

Moje poprzednie tematy:
13-03-2019 13:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Wyposażenie ogrodu
Można się było bez problemu dogadać co do klasycznych leżaków z nadrukiem z firmą GRG, na stronie lezakiznadrukiem.eu jest ich oferta. Nadruk zgodny z naszymi oczekiwaniami, wygodna konstrukcja leżaka z możliwościa regulacji oparcia, wymienny materiał który można zdjąć do prania. Polecam!

Moje poprzednie tematy:
14-03-2019 11:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Wyposażenie ogrodu
Myślę, że warto również tutaj wspomnieć o różny produktach pielęgnacyjnych i ochronnych do roślin. No, bo bez tego nasz ogród nie będzie efektywnie wyglądał. Wiadomo jakie miewamy pogody, a owadów też nie brakuje. Dlatego przykładowo, jeżeli chodzi o środki owadobójcze warto sobie zajrzeć tutaj https://www.gardenowo.pl/srodki-i-nawozy...wadobojcze i wybrać coś odpowiedniego do swoich roślin.

Moje poprzednie tematy:
19-03-2019 11:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
laik66
Senior Member
****

Liczba postów: 588
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Wyposażenie ogrodu
Według mnie naprawdę bardzie ciekawa oferta w tym zakresie jest na https://najutro24.pl/ Smile Warto się z tym bliżej zapoznać Smile
Moje poprzednie tematy:


Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
19-03-2019 14:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krzysztof Łóżko
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Wyposażenie ogrodu
Ostatnio w necie natknęłam się na wpis o tym na blogu - Ogrodyamelii .To wyjątkowo mądry wpis. W mojej opinii można się dzięki nim sporo dowiedzieć. Zajrzyjcie sobie sami a nie stracicie czasu. Są tam również inne fajne wiadomości.

Moje poprzednie tematy:
19-03-2019 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adolescencia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 892
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Wyposażenie ogrodu
No ja na przykład nie wyobrażam sobie ogrodu bez porządnych leżaków! Jak tylko wybudowaliśmy z mężem dom i zrobiliśmy taras, to zaczęliśmy urządzać "strefę wypoczynkową" Smile Wybraliśmy niezwykle komfortowe i nowoczesne leżaki ogrodowe z https://dominova.com.pl/lezaki-ogrodowe , dzięki którym codzienne wylegiwanie się na leżakach jest naszym ulubionym relaksem!

Moje poprzednie tematy:
20-04-2019 23:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Wyposażenie ogrodu
Jakbyście szukali mebli to tutaj https://homegarden.com.pl/meble-ogrodowe...orattanowe są bardzo dobrej jakości. I cenowo wypadaja dobrze bo przeglądałam już parę sklepów i rozstrzał cenowy jest sporu. Tu na plus.

Moje poprzednie tematy:
25-04-2019 10:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,817
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Wyposażenie ogrodu
U nas w ogrodzie koniecznie muszą znaleźć się jakieś fajne donice, abym mogła zasadzić w nich kwiaty. Zastanawiam się, czy jeździć po sklepach, czy zamówić sobie wszystko online, ponieważ tutaj https://www.wooder.com/wyposazenie-ogrod...drewniane/ znalazłam donice, jakie mnie interesują. Są drewniane i to jest dla mnie najważniejsze w tym wszystkim, ponieważ takie donice są bardzo wytrzymałe.

Moje poprzednie tematy:
25-04-2019 12:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #9
RE: Wyposażenie ogrodu
Jeżeli o mnie chodzi, bez wahania wskazałabym na niebanalne i dobrej jakości oświetlenie ogrodu . Tego typu produkty znajdziemy w Iluve, w tym chociażby latarnie ogrodowe, czy też bardzo romantyczne girlandy i na pewno sprawią one, że każdy ogród zyska niepowtarzalny charakter.

Moje poprzednie tematy:
26-04-2019 23:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Timix
Member
***

Liczba postów: 77
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Wyposażenie ogrodu
Myślę, że to niezły pomysł. Na Twoim miejscu pomyślałabym jeszcze o oświetleniu tego ogródka Smile Moi znajomi, którzy także mają kawiarnię postawili na oświetlenie i od razu przybyło im klientów Big Grin Inspirowali się tym artykułem https://kupujlampy.pl/blog/lampy-wiszace...wyrozniac/ Nawet ja bardzo lubię tam bywać, szczególnie wieczorami Big Grin

Moje poprzednie tematy:
27-04-2019 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  co do ogrodu? Ametyst 10 253 26-03-2024 18:00
Ostatni post: zuzia.gola
  Łazienka - wyposażenie monikabert90 10 714 18-03-2024 17:51
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS