Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawy blog w sieci
Autor Wiadomość
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Ciekawy blog w sieci
Jakie blogi w sieci najczęściej odwiedzacie? Ja muszę się przyznać, że stale zaglądam na swoje ulubione stronki, w tym Blog Hapener http://hapener.com.pl/ . Co istotne, w jego przypadku tematyka jest bardzo różnorodna. Można tam bowiem poczytać zarówno o chwilówkach, jak i wyborze różnego rodzaju produktów. Przy czym artykuły są fajnie i przystępnie napisaneSmile.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2019 16:04 przez Lukrecja.)
08-03-2019 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inżynier Mamoń
Senior Member
****

Liczba postów: 737
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Ciekawy blog w sieci
Jeśli o chwilówki online chodzi to ze swojej strony mogę polecić Ci zajrzeć na stronę https://www.onlinefinanse24.pl/ . Jest to sprawdzony przeze mnie blog i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że warto opierać się na ich poradach Wink Sam kiedyś byłem sceptycznie nastawiony do tego typu źródeł wiedzy, jednak przekonałem się na własnej skórze, że warto z nich korzystać Wink

Moje poprzednie tematy:
09-03-2019 12:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
masew
Member
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Ciekawy blog w sieci
Dobre info.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-11-2019 18:28 przez masew.)
11-05-2019 00:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hatsan
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Ciekawy blog w sieci
Konta bankowe są dziś podstawowym narzędziem w dziedzinie bankowości osobistej. Posiadamy zwykle rachunki w kilku bankach jednocześnie, nie generując nadmiernych opłat. Korzystając z rachunku osobistego, wspólnego, oszczędnościowego i firmowych. Teraz będąc świadomym klientem instytucji finansowych mogę powiedzieć coś więcej o jakości usług i opłatach. Tak dobrze się składa że wielu blogerów finansowych bardzo trafnie i rzetelnie recenzuje te produkty. Skupiając się nie tylko na ich funkcjonalności, ale również wysokości prowizji pobieranych przez wybrane banki. Myślę, że porządny blog finansowy pozwala przeczytać jak najbardziej merytoryczne recenzje o produktach bankowych i oszczędnościowych. Zalety Lokaty to zakładana on-line, bez umów i formalności. Co więcej nie wymaga zakładania konta w banku i gwarantuje ponadprzeciętny zysk. Uwaga, są też jak zawsze minusy, tutaj drobne. Przeznaczona jest tylko dla nowych klientów, a więc niebędących dotąd klientami Banku wcześniej. Maksymalna kwota to 10 tys. złotych. Jeden klient to jeden depozyt. Sleepy

Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-05-2019 01:50 przez hatsan.)
    12-05-2019 01:50
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Inżynier Mamoń
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 737
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Ciekawy blog w sieci
    Jeśli chodzi o chwilówki to moim skromnym zdaniem jest to najlepsza obecnie dostępna na rynku forma kredytu. Zresztą, na stronie https://innowacjeiwiedza.pl/2018/10/05/z...chwilowek/ bardzo fajnie są rozpisane wszystkie zalety chwilówek, a powiem wam że jest ich naprawdę całe mnóstwo. Najlepiej się po prostu zapoznać na spokojnie i przemyśleć Smile

    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-05-2019 01:16 przez Inżynier Mamoń.)
    19-05-2019 01:15
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    adolescencia
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 892
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Ciekawy blog w sieci
    Też bardzo lubię czytać blogi! Mój ulubiony portal to zdecydowanie http://wdrodzepomilion.pl/sposoby-na-wyj...index.html Smile Właśnie z tego wpisu dowiedziałam się ostatnio jakie są sposoby na wyjście z długów. Wielu z nich nie znałam a to właśnie one okazały się kluczowe jeśli chodzi o uratowanie mojej sytuacji finansowej!

    Moje poprzednie tematy:
    21-05-2019 00:51
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Krzysianowski
    Member
    ***

    Liczba postów: 147
    Dołączył: Feb 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Ciekawy blog w sieci
    Uwielbiam czytać blogi. Tym bardziej motoryzacyjne. Moim ulubionym blogiem motoryzacyjnym jest https://dobraflota.pl/. Dzięki jednemu z wpisów dowiedziałem się jak przygotować się swój samochód na mróz oraz śnieg.

    Moje poprzednie tematy:
    22-05-2019 09:22
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    monikabert90
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,419
    Dołączył: Nov 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Ciekawy blog w sieci
    A ja na przykład bardzo lubię zaglądać na stronę http://czytelnie.pl/. Zawsze znajdę tam różne ciekawe artykuły z rozmaitych dziedzin. Więc na pewno nie jest nudno Wink Jeśli lubicie w wolnym czasie poczytać sobie jakieś ciekawostki, to polecam Wam tam zajrzeć Wink

    Moje poprzednie tematy:
    17-06-2019 18:05
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    pieknyolek
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 563
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Ciekawy blog w sieci

    Moje poprzednie tematy:
    25-06-2019 10:11
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dolas123
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 7
    Dołączył: Nov 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Ciekawy blog w sieci
    A ja może z innej strony - chciałbym zapytać, czy może nie znacie jakiegoś bloga o grach komputerowych? Szukam i nie mogę znaleźć niczego wartościowego, a dobrze byłoby być na bieżąco ze wszystkimi newsami z branży gier video. Oczywiście mogą być to także anglojęzyczne portale.

    Moje poprzednie tematy:
      (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-06-2019 15:55 przez dolas123.)
      25-06-2019 15:55
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Jeśli macie w sieci jakiś sprawdzony sklep z zabawkami olajamroz 4 2,254 06-03-2023 08:37
      Ostatni post: dajuber
        Konkursy w sieci tralinka 1 2,380 24-10-2016 22:15
      Ostatni post: alka

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS