Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sporty ekstremalne
Autor Wiadomość
Hozbi
Member
***

Liczba postów: 55
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Sporty ekstremalne
(15-09-2017 11:03)Tym napisał(a):  Nie wiem, czy w strzelaniu jest coś ekstremalnego. To sport jak każdy inny. Zresztą strzelnice takie jak [...] są dostępne i każdy powinien się tam od czasu do czasu wybrać, by nauczyć się posługiwać bronią. To bardzo przydatna umiejętność.

Popieram podejście. Każdy powinien choć raz w życiu mieć broń w rękach i nauczyć się chociaż pobieżnie celowania i przede wszystkich obchodzenia z bronią palną. A że to fajna zabawa to każdy się przekonuje osobiście. Ja po pierwszej wizycie na strzelnicy kupiłem sobie wiatrówkę crosmana zeby moc strzelac kiedy mam ochote i nie wydawac co rusz 200zł na strzelnicy Big Grin I tak, według mnie to jest to sport ekstremalny, bo daje sporą adrenalinę Big Grin

Moje poprzednie tematy:
09-01-2018 18:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
diksi
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Sporty ekstremalne
=
(09-01-2018 18:04)Hozbi napisał(a):  Popieram podejście. Każdy powinien choć raz w życiu mieć broń w rękach i nauczyć się chociaż pobieżnie celowania i przede wszystkich obchodzenia z bronią palną. A że to fajna zabawa to każdy się przekonuje osobiście. Ja po pierwszej wizycie na strzelnicy kupiłem sobie wiatrówkę crosmana zeby moc strzelac kiedy mam ochote i nie wydawac co rusz 200zł na strzelnicy Big Grin I tak, według mnie to jest to sport ekstremalny, bo daje sporą adrenalinę Big Grin
tak szybko Cię to zafascynowało że kupiłeś wiatrówkę ? a gdzie strzelasz i do czego ? ;p

Moje poprzednie tematy:
    09-01-2018 22:23
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    niemenka
    Member
    ***

    Liczba postów: 169
    Dołączył: Feb 2013
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #23
    RE: Sporty ekstremalne
    Wydaje mi się,że kiedyś wiele sportów było ekstremalnych, aktualnie o wielu już się tak nie myśli.

    na przykład kiedys za ekstremalne uwazało się skakanie ze spadochronem. Aktualnie jest wiele szkół i skacze się w tandemie.Tak więc praktycznie każda osoba może sie na to wybrać szczególnie,że jest to całkowicie bezpieczne:
    https://www.wzielonej.pl/informacje/ziel...rspektywy/

    Sama sie na to zdecydowałam. I osobiście polecam ponieważ wrażenia wprost niesamowite.

    Moje poprzednie tematy:
    10-01-2018 10:25
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    karinos83
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 571
    Dołączył: Jul 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #24
    RE: Sporty ekstremalne
    Masz rację. Ale generalnie coraz więcej osób sięga po takie sporty. Są nawet na rynku specjalistyczne sklepy ze sprzętem do takich sportów. Tutaj http://ratwork.pl/ na przykład sprzęt sportowy i alpinistyczny. Sama bym chętnie czegoś takiego spróbowała.

    Moje poprzednie tematy:
    11-01-2018 11:08
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Hozbi
    Member
    ***

    Liczba postów: 55
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #25
    RE: Sporty ekstremalne
    (09-01-2018 22:23)diksi napisał(a):  tak szybko Cię to zafascynowało że kupiłeś wiatrówkę ? a gdzie strzelasz i do czego ? ;p
    Jak się raz w życiu dostanie broń do ręki i poczuje odrzut przy strzale to ciężko się nie zarazić pasją Big Grin Strzelam na ogrodzie do tak zwanych kulochwytów. Czyli tarcza + "pudełko" za nią. Można to samemu zrobić ale ja kupiłem gotowca. #leń
    (10-01-2018 10:25)niemenka napisał(a):  Wydaje mi się,że kiedyś wiele sportów było ekstremalnych, aktualnie o wielu już się tak nie myśli.

    na przykład kiedys za ekstremalne uwazało się skakanie ze spadochronem. Aktualnie jest wiele szkół i skacze się w tandemie.Tak więc praktycznie każda osoba może sie na to wybrać szczególnie,że jest to całkowicie bezpieczne:
    [...]

    Sama sie na to zdecydowałam. I osobiście polecam ponieważ wrażenia wprost niesamowite.
    Oj tak, skoki ze spadochronem są świetne! Też chce tego spróbować, tylko trzeba koło 500zł wydać na taki skok nie? Potem z tego co sie orientowałem to kurs jest weekendowy na lotnisku za jakieś 3.5tys i można skakać samemu Big Grin
    (11-01-2018 11:08)karinos83 napisał(a):  Masz rację. Ale generalnie coraz więcej osób sięga po takie sporty. Są nawet na rynku specjalistyczne sklepy ze sprzętem do takich sportów. Tutaj http://ratwork.pl/ na przykład sprzęt sportowy i alpinistyczny. Sama bym chętnie czegoś takiego spróbowała.
    Alpinistyki chcesz spróbować? To trzeba sporo drogiego sprzętu kupić ;/ o ciuchach to nawet nie mówie Big Grin

    11-01-2018 19:34
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    diksi
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 47
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #26
    RE: Sporty ekstremalne
    (11-01-2018 19:34)Hozbi napisał(a):  Jak się raz w życiu dostanie broń do ręki i poczuje odrzut przy strzale to ciężko się nie zarazić pasją Big Grin Strzelam na ogrodzie do tak zwanych kulochwytów. Czyli tarcza + "pudełko" za nią. Można to samemu zrobić ale ja kupiłem gotowca. #leń
    duże to jest ? widziałam że są też takie tarcze do strzelania gdzie są postury ludzi ale też zombie np Tongue

    (10-01-2018 10:25)niemenka napisał(a):  Wydaje mi się,że kiedyś wiele sportów było ekstremalnych, aktualnie o wielu już się tak nie myśli.

    [quote='Hozbi' pid='89245' dateline='1515688455']
    Oj tak, skoki ze spadochronem są świetne! Też chce tego spróbować, tylko trzeba koło 500zł wydać na taki skok nie? Potem z tego co sie orientowałem to kurs jest weekendowy na lotnisku za jakieś 3.5tys i można skakać samemu Big Grin
    mi też się marzy taki skok Big Grin ale z tego co słyszałam to 700-800 zł no i jak się chce nagrywanie to wiadomo + x zł xd ale jak już skakać to full pakiet Big Grin


    (11-01-2018 19:34)Hozbi napisał(a):  Alpinistyki chcesz spróbować? To trzeba sporo drogiego sprzętu kupić ;/ o ciuchach to nawet nie mówie Big Grin
    z tego co widziałam to sama kurtka kosztuje jakoś 1000 zł a co dopiero mowa o reszcie ;o

    11-01-2018 22:28
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Polariw
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 48
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #27
    RE: Sporty ekstremalne
    Apropo eksteremalnych sportów, to fajną zajawką może być też paintball. Brat mnie ostatnio zabrał na rozgrywkę z kumplami i musze przyznać że super aktywność ! Mam zamiar dlaej grac i planuję zakup swojej pierwszej maski Big Grin


    (11-01-2018 22:28)diksi napisał(a):  duże to jest ? widziałam że są też takie tarcze do strzelania gdzie są postury ludzi ale też zombie np Tongue

    A gdzie takie tarcze we wzory widziałaś? Co do kulochwytu to zależy, najpopularniejsze chyba są takie kwadratowe, małe 14x14 ;p



    (11-01-2018 22:28)diksi napisał(a):  z tego co widziałam to sama kurtka kosztuje jakoś 1000 zł a co dopiero mowa o reszcie ;o

    A jak taka kurtka wygląda? Czym się różni do takich zwykłych zimowych ? Masz jakies zdjęcie może ?

    Moje poprzednie tematy:
      11-01-2018 23:00
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      kajak
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 34
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #28
      RE: Sporty ekstremalne
      (11-01-2018 23:00)Polariw napisał(a):  Apropo eksteremalnych sportów, to fajną zajawką może być też paintball. Brat mnie ostatnio zabrał na rozgrywkę z kumplami i musze przyznać że super aktywność ! Mam zamiar dlaej grac i planuję zakup swojej pierwszej maski Big Grin
      maska to podstawa ze względów higienicznych. Na szczęście są już dość tanie.

      (11-01-2018 23:00)Polariw napisał(a):  
      (11-01-2018 22:28)diksi napisał(a):  duże to jest ? widziałam że są też takie tarcze do strzelania gdzie są postury ludzi ale też zombie np Tongue

      A gdzie takie tarcze we wzory widziałaś? Co do kulochwytu to zależy, najpopularniejsze chyba są takie kwadratowe, małe 14x14 ;p
      na militaria.pl się spotkałem z takimi w lecie szukając dla siebie. Może jeszcze mają

      (11-01-2018 23:00)Polariw napisał(a):  
      (11-01-2018 22:28)diksi napisał(a):  z tego co widziałam to sama kurtka kosztuje jakoś 1000 zł a co dopiero mowa o reszcie ;o

      A jak taka kurtka wygląda? Czym się różni do takich zwykłych zimowych ? Masz jakies zdjęcie może ?
      w alpach nie masz zwykłych zimowych temperatur tylko bardzo duże mrozy. Aby wytrzymać długą wędrówkę w takim klimacie to musi być coś bardzo ciepłego

      Moje poprzednie tematy:
        22-01-2018 00:51
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Polariw
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 48
        Dołączył: Jan 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #29
        RE: Sporty ekstremalne
        (22-01-2018 00:51)kajak napisał(a):  maska to podstawa ze względów higienicznych. Na szczęście są już dość tanie.

        No za 160 już widziałam, a powiedzcie mi, zakłądacie pod spód kominiarki czy już bez niczego maskę ?

        (22-01-2018 00:51)kajak napisał(a):  na militaria.pl się spotkałem z takimi w lecie szukając dla siebie. Może jeszcze mają

        Faktycznie mają, masę kształtów, super, nawet nie wiedziałam ze takie są dostępne. A może lepiej kupić kulochwyt niż tarcze? Co myslicie?

        (22-01-2018 00:51)kajak napisał(a):  w alpach nie masz zwykłych zimowych temperatur tylko bardzo duże mrozy. Aby wytrzymać długą wędrówkę w takim klimacie to musi być coś bardzo ciepłego

        No tak, wiadomo , milion razy zimniej , nie dla mnie takie wyprawy, bez odpowiedniej bielizny termoaktywnej to ani rusz Tongue a co dopiero o butach mowa Big Grin

        25-01-2018 16:14
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Hozbi
        Member
        ***

        Liczba postów: 55
        Dołączył: Jan 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #30
        RE: Sporty ekstremalne
        (25-01-2018 16:14)Polariw napisał(a):  No za 160 już widziałam, a powiedzcie mi, zakłądacie pod spód kominiarki czy już bez niczego maskę ?
        Jak wolisz. Mozesz sobie założyć. Sa takie termoaktywne które sa zdecydowanie wygodniejsze na dłuższe gry militaria.pl/sesto_senso/kominiarka_termoaktywna_sesto_senso_thermo_active_black_p985_p90572.xml
        (25-01-2018 16:14)Polariw napisał(a):  Faktycznie mają, masę kształtów, super, nawet nie wiedziałam ze takie są dostępne. A może lepiej kupić kulochwyt niż tarcze? Co myslicie?
        Do kulochwytu tez potrzebujesz tarcz, bo musisz do czegoś strzelać, więc wychodzi na jedno. Zalezy czy chcesz miec pudełko do strzelania gotowe czy wolisz strzelac do drzewa na przykład
        (25-01-2018 16:14)Polariw napisał(a):  No tak, wiadomo , milion razy zimniej , nie dla mnie takie wyprawy, bez odpowiedniej bielizny termoaktywnej to ani rusz Tongue a co dopiero o butach mowa Big Grin
        Buty wysokie z dobrymi skarpetami + stuptuty i mozna iść w głeboki snieg

        27-01-2018 20:36
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          Sporty i sztuki walki ragerian87 16 5,635 03-05-2023 12:59
        Ostatni post: Konstancja99

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS