Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sporty ekstremalne
Autor Wiadomość
kris12
Posting Freak

Liczba postów: 757
Reputacja: 0
Status: Offline
RE: Sporty ekstremalne
Tutaj https://www.polarsport.pl/lowe_alpine.html są akcesoria dla tych, którzy kochają wspinaczkę. Myślę, że ta oferta przypadnie im do gustu. Marka jest naprawdę godna uwagi. Poza tym ceny też są ok.

Moje poprzednie tematy:
22-12-2017 18:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hozbi
Member

Liczba postów: 63
(15-09-2017 11:03)Tym napisał(a):  Nie wiem, czy w strzelaniu jest coś ekstremalnego. To sport jak każdy inny. Zresztą strzelnice takie jak [...] są dostępne i każdy powinien się tam od czasu do czasu wybrać, by nauczyć się posługiwać bronią. To bardzo przydatna umiejętność.

Popieram podejście. Każdy powinien choć raz w życiu mieć broń w rękach i nauczyć się chociaż pobieżnie celowania i przede wszystkich obchodzenia z bronią palną. A że to fajna zabawa to każdy się przekonuje osobiście. Ja po pierwszej wizycie na strzelnicy kupiłem sobie wiatrówkę crosmana zeby moc strzelac kiedy mam ochote i nie wydawac co rusz 200zł na strzelnicy Big Grin I tak, według mnie to jest to sport ekstremalny, bo daje sporą adrenalinę Big Grin

Moje poprzednie tematy:
09-01-2018 18:04
diksi
Member

Liczba postów: 53
=
(09-01-2018 18:04)Hozbi napisał(a):  Popieram podejście. Każdy powinien choć raz w życiu mieć broń w rękach i nauczyć się chociaż pobieżnie celowania i przede wszystkich obchodzenia z bronią palną. A że to fajna zabawa to każdy się przekonuje osobiście. Ja po pierwszej wizycie na strzelnicy kupiłem sobie wiatrówkę crosmana zeby moc strzelac kiedy mam ochote i nie wydawac co rusz 200zł na strzelnicy Big Grin I tak, według mnie to jest to sport ekstremalny, bo daje sporą adrenalinę Big Grin
tak szybko Cię to zafascynowało że kupiłeś wiatrówkę ? a gdzie strzelasz i do czego ? ;p

Moje poprzednie tematy:
    09-01-2018 22:23
    niemenka
    Member

Liczba postów: 169
    Wydaje mi się,że kiedyś wiele sportów było ekstremalnych, aktualnie o wielu już się tak nie myśli.

na przykład kiedys za ekstremalne uwazało się skakanie ze spadochronem. Aktualnie jest wiele szkół i skacze się w tandemie.Tak więc praktycznie każda osoba może sie na to wybrać szczególnie,że jest to całkowicie bezpieczne:
    https://www.wzielonej.pl/informacje/ziel...rspektywy/

Sama sie na to zdecydowałam. I osobiście polecam ponieważ wrażenia wprost niesamowite.

Moje poprzednie tematy:
    10-01-2018 10:25
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    karinos83
    Member

Liczba postów: 202
    Masz rację. Ale generalnie coraz więcej osób sięga po takie sporty. Są nawet na rynku specjalistyczne sklepy ze sprzętem do takich sportów. Tutaj http://ratwork.pl/ na przykład sprzęt sportowy i alpinistyczny. Sama bym chętnie czegoś takiego spróbowała.

Moje poprzednie tematy:
    11-01-2018 11:08
    Hozbi
    Member

Liczba postów: 63
    (09-01-2018 22:23)diksi napisał(a):  tak szybko Cię to zafascynowało że kupiłeś wiatrówkę ? a gdzie strzelasz i do czego ? ;p
    Jak się raz w życiu dostanie broń do ręki i poczuje odrzut przy strzale to ciężko się nie zarazić pasją Big Grin Strzelam na ogrodzie do tak zwanych kulochwytów. Czyli tarcza + "pudełko" za nią. Można to samemu zrobić ale ja kupiłem gotowca. #leń
    (10-01-2018 10:25)niemenka napisał(a):  Wydaje mi się,że kiedyś wiele sportów było ekstremalnych, aktualnie o wielu już się tak nie myśli.

na przykład kiedys za ekstremalne uwazało się skakanie ze spadochronem. Aktualnie jest wiele szkół i skacze się w tandemie.Tak więc praktycznie każda osoba może sie na to wybrać szczególnie,że jest to całkowicie bezpieczne:
    [...]

Sama sie na to zdecydowałam. I osobiście polecam ponieważ wrażenia wprost niesamowite.
    Oj tak, skoki ze spadochronem są świetne! Też chce tego spróbować, tylko trzeba koło 500zł wydać na taki skok nie? Potem z tego co sie orientowałem to kurs jest weekendowy na lotnisku za jakieś 3.5tys i można skakać samemu Big Grin
    (11-01-2018 11:08)karinos83 napisał(a):  Masz rację. Ale generalnie coraz więcej osób sięga po takie sporty. Są nawet na rynku specjalistyczne sklepy ze sprzętem do takich sportów. Tutaj http://ratwork.pl/ na przykład sprzęt sportowy i alpinistyczny. Sama bym chętnie czegoś takiego spróbowała.
    Alpinistyki chcesz spróbować? To trzeba sporo drogiego sprzętu kupić ;/ o ciuchach to nawet nie mówie Big Grin

11-01-2018 19:34
    diksi
    Member

Liczba postów: 53
    (11-01-2018 19:34)Hozbi napisał(a):  Jak się raz w życiu dostanie broń do ręki i poczuje odrzut przy strzale to ciężko się nie zarazić pasją Big Grin Strzelam na ogrodzie do tak zwanych kulochwytów. Czyli tarcza + "pudełko" za nią. Można to samemu zrobić ale ja kupiłem gotowca. #leń
    duże to jest ? widziałam że są też takie tarcze do strzelania gdzie są postury ludzi ale też zombie np Tongue

(10-01-2018 10:25)niemenka napisał(a):  Wydaje mi się,że kiedyś wiele sportów było ekstremalnych, aktualnie o wielu już się tak nie myśli.

[quote='Hozbi' pid='89245' dateline='1515688455']
    Oj tak, skoki ze spadochronem są świetne! Też chce tego spróbować, tylko trzeba koło 500zł wydać na taki skok nie? Potem z tego co sie orientowałem to kurs jest weekendowy na lotnisku za jakieś 3.5tys i można skakać samemu Big Grin
    mi też się marzy taki skok Big Grin ale z tego co słyszałam to 700-800 zł no i jak się chce nagrywanie to wiadomo + x zł xd ale jak już skakać to full pakiet Big Grin

(11-01-2018 19:34)Hozbi napisał(a):  Alpinistyki chcesz spróbować? To trzeba sporo drogiego sprzętu kupić ;/ o ciuchach to nawet nie mówie Big Grin
    z tego co widziałam to sama kurtka kosztuje jakoś 1000 zł a co dopiero mowa o reszcie ;o

11-01-2018 22:28
    Polariw
    Member

Liczba postów: 55
    Apropo eksteremalnych sportów, to fajną zajawką może być też paintball. Brat mnie ostatnio zabrał na rozgrywkę z kumplami i musze przyznać że super aktywność ! Mam zamiar dlaej grac i planuję zakup swojej pierwszej maski Big Grin

(11-01-2018 22:28)diksi napisał(a):  duże to jest ? widziałam że są też takie tarcze do strzelania gdzie są postury ludzi ale też zombie np Tongue

A gdzie takie tarcze we wzory widziałaś? Co do kulochwytu to zależy, najpopularniejsze chyba są takie kwadratowe, małe 14x14 ;p

(11-01-2018 22:28)diksi napisał(a):  z tego co widziałam to sama kurtka kosztuje jakoś 1000 zł a co dopiero mowa o reszcie ;o

A jak taka kurtka wygląda? Czym się różni do takich zwykłych zimowych ? Masz jakies zdjęcie może ?

Moje poprzednie tematy:
      11-01-2018 23:00
      kajak
      Junior Member
      **

Liczba postów: 37
      (11-01-2018 23:00)Polariw napisał(a):  Apropo eksteremalnych sportów, to fajną zajawką może być też paintball. Brat mnie ostatnio zabrał na rozgrywkę z kumplami i musze przyznać że super aktywność ! Mam zamiar dlaej grac i planuję zakup swojej pierwszej maski Big Grin
      maska to podstawa ze względów higienicznych. Na szczęście są już dość tanie.

(11-01-2018 23:00)Polariw napisał(a):  
      (11-01-2018 22:28)diksi napisał(a):  duże to jest ? widziałam że są też takie tarcze do strzelania gdzie są postury ludzi ale też zombie np Tongue

A gdzie takie tarcze we wzory widziałaś? Co do kulochwytu to zależy, najpopularniejsze chyba są takie kwadratowe, małe 14x14 ;p
      na militaria.pl się spotkałem z takimi w lecie szukając dla siebie. Może jeszcze mają

(11-01-2018 23:00)Polariw napisał(a):  
      (11-01-2018 22:28)diksi napisał(a):  z tego co widziałam to sama kurtka kosztuje jakoś 1000 zł a co dopiero mowa o reszcie ;o

A jak taka kurtka wygląda? Czym się różni do takich zwykłych zimowych ? Masz jakies zdjęcie może ?
      w alpach nie masz zwykłych zimowych temperatur tylko bardzo duże mrozy. Aby wytrzymać długą wędrówkę w takim klimacie to musi być coś bardzo ciepłego

Moje poprzednie tematy:
        22-01-2018 00:51
        Polariw
        Member

Liczba postów: 55
        (22-01-2018 00:51)kajak napisał(a):  maska to podstawa ze względów higienicznych. Na szczęście są już dość tanie.

No za 160 już widziałam, a powiedzcie mi, zakłądacie pod spód kominiarki czy już bez niczego maskę ?

(22-01-2018 00:51)kajak napisał(a):  na militaria.pl się spotkałem z takimi w lecie szukając dla siebie. Może jeszcze mają

Faktycznie mają, masę kształtów, super, nawet nie wiedziałam ze takie są dostępne. A może lepiej kupić kulochwyt niż tarcze? Co myslicie?

(22-01-2018 00:51)kajak napisał(a):  w alpach nie masz zwykłych zimowych temperatur tylko bardzo duże mrozy. Aby wytrzymać długą wędrówkę w takim klimacie to musi być coś bardzo ciepłego

No tak, wiadomo , milion razy zimniej , nie dla mnie takie wyprawy, bez odpowiedniej bielizny termoaktywnej to ani rusz Tongue a co dopiero o butach mowa Big Grin

25-01-2018 16:14
        Odpowiedz