Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobry dentysta
Autor Wiadomość
kostusia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,024
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Dobry dentysta
Ja od dłuższego czasu szukam dobrego stomatologa w Warszawie jeszcze niestety nie znalazłam takiego. Chciałabym zapytać czy wy macie kogoś sprawdzonego do kogo chodzicie od lat i się sprawdza? Zależy mi na profesjonalizmie i osobie, która rzeczywiście jest powołana do tego zawodu bo niestety przez lata nabawiłam się lęku chodzenia do stomatologów i wiele mnie kosztuje pójście na kontrolę czy naprawę zęba

Moje poprzednie tematy:
19-11-2016 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,314
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #22
RE: Dobry dentysta
Czasem jest niestety tak, że nie da się poprawić naszego zgryzu inaczej niż przez implanty. Jest to dosyć drogie, ale bardzo skuteczne rozwiązanie. Tutaj http://stomatologiawaw.pl/implantologia/ warto sobie zerknąć i poczytać jak to wygląda.

Moje poprzednie tematy:
18-02-2018 14:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inżynier Mamoń
Senior Member
****

Liczba postów: 737
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Dobry dentysta
Ze swojej strony mogę Wam polecić skorzystanie z tego gabinetu stomatologicznego w Krakowie https://implantis.com.pl/ ,chodzę tam już dłuższy czas i jestem bardzo zadowolony z efektów Wink Jeśli ktoś z Was szuka kogoś dobrego, to spokojnie można sobie tam wejść i przeczytać o nich trochę więcej bo naprawdę są specjalistami w swojej dziedzinie Wink może akurat komuś się przyda i skorzysta z tych usług

Moje poprzednie tematy:
18-02-2018 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: Dobry dentysta
Myślę, że dobry dentysta nie weźmie za wizytę nie wiadomo ile. Jeśli mogę Ci kogoś polecić z Krakowa to rzuć okiem na ofertę http://www.steczkodentysta.pl/. To świetna klinika dentystyczna, a na ich stronie znajdziesz też cennik.

Moje poprzednie tematy:
21-02-2018 15:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #25
RE: Dobry dentysta
Wszystko też zależy od tego, w jakim mieście. Jeśli chodzi o Łódź to śmiało mogę polecić klinikę stomatologiczną Neo Dentica: http://www.neodentica.pl/. Dysponują naprawdę profesjonalnym sprzętem, dzięki czemu wszystkie profesjonalne badania można wykonać na miejscu. Moim zdaniem jest to bardzo wygodna opcja.

Moje poprzednie tematy:
23-02-2018 11:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
foxi
Senior Member
****

Liczba postów: 350
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #26
RE: Dobry dentysta
Ja spokojnie mogę polecić klinikę dr. Beaty Świątkowskiej w Krakowie... ale od początku.Szukałam kliniki dla ojca w zasadzie, bo potrzebowaliśmy wstawić implanty zębowe i zaczęłam szukać w internecie. Później mój wybór starałam się potwierdzić u znajomych, - to dobry wybór usłyszałam, pzdr

Moje poprzednie tematy:
25-02-2018 15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alicja930
Posting Freak
*****

Liczba postów: 999
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #27
RE: Dobry dentysta
Jeśli każdy tutaj poleca dobrych dentystów, to ja również bym chciała. Gabinet Villa Dentica w Krakowie do moje osobiste odkrycie roku. Byłam tam już 3 razy i wciąż efekty zadowalają, a nawet pozytywnie zaskakują. Planuję w tym roku założyć licówki również w tym gabinecie, ale jeszcze nie jestem do tego przekonana. Muszę porozmawiać o tym z Panią dentystką.

Moje poprzednie tematy:
26-02-2018 12:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #28
RE: Dobry dentysta
A czy ktoś z Was zna dobrego chirurga stomatologicznego? Właśnie odezwała mi się ósemka i chyba będzie ona do wyrwania, bo mam całkiem spory ubytek. Jestem przerażona faktem, że muszę iść do dentysty, ale mam nadzieję że trafię na dobrego fachowca. Moja znajoma wspominała coś o http://lux-dent.com.pl/chirurgia-dentystyczna-wroclaw/ , ponoć tutaj znajdę fachową pomoc. Czy o to prawda? Ponoć mają spore doświadczenie i potrafią zaproponować najlepszą metodę leczenia.

Moje poprzednie tematy:
06-03-2018 23:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
opva
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #29
RE: Dobry dentysta
Jeśli szukasz dentysty z dużym doświadczeniem oraz podejściem do pacjenta to powinnaś skorzystać z oferty tej kliniki stomatolog wykonują dużą ilość różnorodnych zabiegów nawet tych bardzo skomplikowanych, mają dużą wprawę w wykonywaniu implantow ale oprócz tego zajmują się oczywiście leczeniem zachowawczym i chorobami przyzębia. Gabinety są nowoczesne i czyste. Personel bardzo uprzejmy i pomocny.

Moje poprzednie tematy:
08-03-2018 12:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
eryctribon
Junior Member
**

Liczba postów: 37
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #30
RE: Dobry dentysta
W Warszawie jest jeden bardzo dobry gabinet stomatologiczny dentalwhite.pl chodzę tam i jestem bardzo zadowolony. Lepszego gabinetu stomatologicznego nie mogłem znaleźć

Moje poprzednie tematy:
    13-03-2018 16:08
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Dobry sklep muzyczny Mistrz zen 11 2,500 17-01-2024 13:23
    Ostatni post: barto776
      Dentysta Katowice? kozlowskiczeslaw1 4 398 01-12-2023 03:14
    Ostatni post: Henryk3

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS