Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aparat słuchowy
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,476
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Aparat słuchowy
Cześć . Szukam dobrej firmy zajmującej się aparatami słuchowymi i jednocześnie przeprowadzającej też badanie słuchu na dobrej klasy sprzęcie. Jesteście w stanie kogoś doradzić? Krótko mówiąc chodzi o osobę dorosłą (mojego brata).

Moje poprzednie tematy:
06-03-2019 15:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Aparat słuchowy
Myśmy dla córki zainwestowali w aparat trochę lepszej klasy bo Oticon, coś takiego nam doradzili w ABC Słuchu i sprawdza się. Corka ma już 20 lat także nie jest to już dziecko, ale z drugiej strony sama jeszcze nie zarabia na tyle żeby mogła sobie taki zakup sfinansować sama.

Moje poprzednie tematy:
07-03-2019 14:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tralinka
Senior Member
****

Liczba postów: 497
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Aparat słuchowy
A gdzie mieszkasz? bo świetnie dobierają w sklepach medycznych BRANDvital https://www.brandvital.eu/, mają oddziały między innymi w Poznaniu, Krakowie, Warszawie. Ceny i rodzaje aparatów można zobaczyć w ich sklepie internetowym ale radzę naprawdę zapisać się na wizytę i odwiedzić ich stacjonarnie. Badają słuch i wykwalifikowani protetycy pomagają od razu dobrać najlepszy aparat. Ceny konkurencyjne, doradzają jak uzyskać dofinansowanie NFZ w kwocie 700 zł (i je honorują przy sprzedaży). Nawet wynajmują aparaty słuchowe. Mój tata miał problem ze słuchem i to jak nas obsłużyli we Wrocławiu w oddziale to naprawdę rzadkość, tata mi kilka razy dziękował że właśnie tam poszliśmy.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2019 19:26 przez tralinka.)
14-03-2019 20:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
AniaBarania
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Aparat słuchowy
(14-03-2019 20:31)tralinka napisał(a):  A gdzie mieszkasz? bo świetnie dobierają w sklepach medycznych BRANDvital https://www.brandvital.eu/, mają oddziały między innymi w Poznaniu, Krakowie, Warszawie. Ceny i rodzaje aparatów można zobaczyć w ich sklepie internetowym ale radzę naprawdę zapisać się na wizytę i odwiedzić ich stacjonarnie. Badają słuch i wykwalifikowani protetycy pomagają od razu dobrać najlepszy aparat. Ceny konkurencyjne, doradzają jak uzyskać dofinansowanie NFZ w kwocie 700 zł (i je honorują przy sprzedaży). Nawet wynajmują aparaty słuchowe. Mój tata miał problem ze słuchem i to jak nas obsłużyli we Wrocławiu w oddziale to naprawdę rzadkość, tata mi kilka razy dziękował że właśnie tam poszliśmy.


Moja mama korzysta z aparatu słuchowego Motion Charge&Go tej marki https://www.signia-aparatysluchowe.pl/motion-charge-go/ i jest bardzo zadowolona z niego. Ponoć wygodnie się je nosi i są praktycznie niewidoczne. Jak się zastanawiacie to śmiało poleca!

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2019 10:45 przez AniaBarania.)
17-04-2019 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Aparat słuchowy keszek 4 1,134 13-06-2022 12:08
Ostatni post: kamila_7
  Aparat słuchowy pawelpruski 3 2,311 19-07-2020 11:14
Ostatni post: lirk

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS