Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OPTYK KRAKÓW
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,476
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
OPTYK KRAKÓW
Cześć, witajcie ;-) Szukam dobrego optyka w Krakowie, macie jakieś sprawdzone godne polecenia miejsca z ciekawymi oprawkami za rozsądną cenę? Generalnie rzecz ujmując to szukam pierwszych okularów dla siebie, zauważyłam że gorzej widzę podczas czytania, obraz mi się rozmazuje. Także interesuje mnie kompleksowa obsługa – badania + dobór soczewki + oprawka. Ktoś coś?!

Moje poprzednie tematy:
04-03-2019 15:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: OPTYK KRAKÓW
Wszystko fajnie załatwili w Oko Design – oko-design.com. Na badanie udało się umówić tak jak mi pasowało, soczewki idealnie zrobione pod moją wadę wzroku, a oprawki to już w ogóle klasa sama w sobie , polecam ich!

Moje poprzednie tematy:
05-03-2019 15:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: OPTYK KRAKÓW
W pierwszej kolejności musisz wybrać się na badanie wzroku, dopiero po zdiagnozowaniu przyjdzie czas na dopasowanie okularów. Pogarszający się wzrok może mieć różne przyczyny, sporo o tym dowiedziałem się z https://www.mdt.pl/ , gdzie opisane są też metody współczesnej diagnostyki okulistycznej. Zacznij więc od wybrania dobrego okulisty, dysponującego nowoczesnym sprzętem.

Moje poprzednie tematy:
20-03-2019 13:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jackwelss39
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: OPTYK KRAKÓW
Jeżeli macie problemy ze wzrokiem to również powinniście zainteresować się propozycjami od kliniki https://blikpol.pl/cennik W tym miejscu znajdziecie przeróżne zabiegi na wzrok, w tym też i bardzo skuteczną laserową korekcje wzroki. Zajmują się także medycyną estetyczną okolic oczu, operacją zaćmy, czy też leczeniem zespołu suchego oka

Moje poprzednie tematy:
    07-05-2019 15:40
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Lukrecja
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,099
    Dołączył: Jan 2015
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: OPTYK KRAKÓW
    Na pewno dobrych optyków u nas nie brakuje. Niemniej jednak moim zdaniem znacznie większą wagę jednak powinniśmy wszyscy przykładać do dbania o swoje oczy, niż o same cienie pod oczami. W związku z czym na pewno dobrym pomysłem będzie lektura takich artykułów, jak te dostępne na https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/zapalenie-spojowek . Za ich sprawą bowiem dużo łatwiej będzie nam rozpoznać ewentualne problemy ze wzrokiem.

    Moje poprzednie tematy:
    30-03-2020 11:24
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Optyk pawelpruski 5 427 29-02-2024 10:27
    Ostatni post: patisia78
      optyk pawelpruski 3 725 26-10-2023 13:52
    Ostatni post: patisia78

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS