Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nauka jezyka
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,511
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
nauka jezyka
Witam, a może bardziej – hello! Wink Szukam dobrej szkoły/biura podróży, albo innej firmy która organizuje obozy językowe w USA. Ktoś kojarzy takie sprawdzone, godne zaufania firmy z doświadczeniem? Chciałabym w przyszłe wakacje opłacić tego typu wyjazd synowi (skończy 17 lat). Wiadomo że nic tak nie szlifuje języka obcego jak kontakt z żywą mową, innymi ludźmi itp. a dziś bez angielskiego jak bez jednego oka....takie czasy.

Moje poprzednie tematy:
04-03-2019 14:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: nauka jezyka
Ja ciągle jestem pod wrażeniem poprzednich wakacji i wyjazdu z córką na obóz językowy do Anglii. Coś takiego kupowaliśmy przez stronę lingwista.com.pl. Super rzecz, dziecko się uczy, ale też dzięki temu że rodzic też jest na miejscu to można fajnie pracować razem ze swoją pociechą, rozmawiać, aktywnie spędzić czas, gdzie normalnie w ciągu roku szkolnego te interakcje na linii ja – córka, zazwyczaj ograniczają się do pytania : jak było w szkole? I odpowiedzi: normalnie.

Moje poprzednie tematy:
06-03-2019 17:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
borowski99
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: nauka jezyka
To sprawdź ofertę szkoły językowej Berlitz. Oni również organizują wyjazdy językowe. Byłem na jednym i bardzo to sobie chwaliłem, więc może w tym roku też mi się uda pojechać.

Moje poprzednie tematy:
    06-03-2019 17:41
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Inżynier Mamoń
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 739
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: nauka jezyka
    Według mnie najlepiej języka obcego uczy się przebywając w danym kraju więc to co mogę Wam polecić ze swojej strony to zerknijcie sobie na stronę https://kursy.atas.pl/ . Według mnie taki kurs językowy dla dzieci i młodzieży nie dość, że będzie świetnym przeżyciem, ale i idealnym sposobem na naukę Wink Sam jakiś czas temu byłem poza granicami Polski i bardzo szybko załapałem praktycznie od zera język obcy w stopniu komunikatywnym, więc jakiś nastoletni chłopak lub dziewczyna na pewno będzie zadowolona z takiego wypadu łącząc przyjemne z pożytecznym Wink

    Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-03-2019 21:35 przez Inżynier Mamoń.)
    07-03-2019 21:34
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kostusia
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,024
    Dołączył: Oct 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: nauka jezyka
    A myślałaś o nauce języka angielskiego online?
    zerknij sobie tam bo naprawdę można mnóstwo rzeczy się nauczyć bez wychodzenia z domu.
    To ważne, bo można sporo czasu zaoszczędzić więc koniecznie sobie poczytaj o tym kursie, a najlepiej wypróbuj bo pierwszych siedem dni masz darmowych.

    Moje poprzednie tematy:
    23-03-2019 15:33
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Manianna
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 911
    Dołączył: Mar 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: nauka jezyka
    Nauka języka online jest super. Tak naprawdę nie każdy ma czas na chodzenie do szkoły językowej, dlatego w takich przypadkach warto skorzystać z platformy e-learningowej. Bardzo dobre kursy o różnych stopniach zaawansowania znajdziecie na stronie https://edueduonline.pl/cennik-kursow . Tu możecie skorzystać z kursów w postaci wideokonferencji dzięki czemu macie cały czas kontakt z nauczycielem prowadzącym zajęcia.

    Moje poprzednie tematy:
    24-03-2019 22:20
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    monikabert90
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,419
    Dołączył: Nov 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: nauka jezyka
    Moim zdaniem języka najlepiej uczyć się w jakieś dobrej szkole językowej. Szkoła Językowa ProfiLingua oferuje profesjonalne kursy języka angielskiego nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. W ich ofercie znajdziecie również wygodne kursy on-line, o których możecie sobie poczytać na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyko...ski/online. Polecam Smile

    Moje poprzednie tematy:
    08-05-2020 19:34
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda676
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,824
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: nauka jezyka
    Znajomość języków obcych jest dość istotna dlatego warto jest się w tym zakresie szkolić. Sama jakiś czas temu o tym przekonałam i przez to dostałam bodziec aby zapisać się na kurs językowy. Długo się zastanawiałam co wybrać, ale strona https://www.naszrybnik.com/site/art/1-ak...ego-online przekonała mnie do kursu online.

    Moje poprzednie tematy:
    06-06-2020 03:05
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jjusti18
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,506
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: nauka jezyka
    Nauka języka obcego nie musi być wcale taka trudna. Trzeba się po prostu przełamać i zacząć systematycznie trenować. Sporo pozytywów może wnieść kurs angielskiego łódź, ponieważ w ten sposób możecie trenować z wyszkolonym lektorem, który nas odpowiednio przygotuje do płynnej konserwacji etc.

    Moje poprzednie tematy:
    06-06-2020 14:26
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    zu0816
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 837
    Dołączył: Oct 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: nauka jezyka
    Jeśli interesuje cię kurs językowy niemieckiego lub rosyjskiego to polecam to centrum językowe https://www.deru.pl/ Możesz uczyć się stacjonarnie lub przez internet. Sama ostatnio myślę o nauce rosyjskiego. Jestem po kursie angielskiego i pomyślałam, że teraz czas na rosyjski.

    Moje poprzednie tematy:
    10-06-2020 10:38
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Nauka języka ignorantka 45 20,145 Wczoraj 20:07
    Ostatni post: dajuber
      Nowoczesna nauka dla dzieci Oliwa 88 43,896 27-02-2024 13:23
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS