Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korzystna sprzedaż samochodu
Autor Wiadomość
Elizabeth88
Senior Member
****

Liczba postów: 337
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Korzystna sprzedaż samochodu
Mam do Was pytanie, jak korzystnie sprzedać samochód, który już tak na dobrą sprawę już do niczego się nie nadaje? Mój brat stwierdził, że w takiej sytuacji najlepszą opcją będzie skorzystanie z oferty takiej firmy jak chociażby skup samochodów Radom i pewnie ma rację. Z tego co mi wiadomo, można tam w zasadzie od ręki sprzedać auto i płacą najlepiej w regionie. Jestem jednak ciekawa, czy macie może jakieś inne pomysły.

Moje poprzednie tematy:
08-01-2016 23:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
charlotte
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,281
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Korzystna sprzedaż samochodu
Moim zdaniem najlepiej wystawić ogłoszenie w internecie. Szansa na znalezienie kupca jest bardzo duża. My np mamy forda i chyba wystawimy go na http://usauto.pl/ - portal poświęcony amerykańskim samochodom. Czasami jest tak, że ktoś znajomy jest zainteresowany kupnem auta, może popytaj?

Moje poprzednie tematy:
07-02-2016 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Korzystna sprzedaż samochodu
Ja uważam, że warto jest sprzedać swoje auto w skupie samochodowym, przede wszystkim dlatego, że straci się na to dużo mniej czasu, niż na wystawianie różnych ogłoszeń itp. Poza tym zazwyczaj za takie ogłoszenia trzeba dodatkowo płacić. Na stronie http://www.autodave.pl/skup-aut-inowroclaw/ swoją ofertę prezentuję skup samochodów Inowrocław, w którym moja przyjaciółka sprzedawała swoje auto i była bardzo zadowolona Wink

Moje poprzednie tematy:
20-05-2019 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emma
Posting Freak
*****

Liczba postów: 970
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Korzystna sprzedaż samochodu
Obecnie szeroki zasięg ma sprzedaż w sieci
My dawaliśmy ogłoszenie o sprzedaż na portalu MojaDziupla.pl - samochody używane
Oferują korzystne warunki

Moje poprzednie tematy:
22-09-2020 11:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tralinka
Senior Member
****

Liczba postów: 497
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Korzystna sprzedaż samochodu
Auto jak wygląda dobrze to można od razu wystawić drożej na sprzedaż. Brak rys na lakierze, wgnieceń, śladów rdzy - to bardzo ważne dla przyszłego kupującego. Usuwanie wgnieceń bez lakierowania można teraz wykonać, jeśli na samochodzie jest takie wgniecenie to warto zainwestować w jego nieinwazyjne usunięcie. Od razu wartość auta pójdzie w górę.

Moje poprzednie tematy:
20-07-2022 00:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klara
Senior Member
****

Liczba postów: 410
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Korzystna sprzedaż samochodu
To zależy od sytuacji. Kiedy sprzedawałam swój samochód to w pierwszej kolejności odwiedziłam mechanika - http://aldamotorsport.pl/serwis-ferrari-tychy/. Powód? Mechanik sprawdził czy auto jest w dobrym stanie, czy ma usterki, ale do niczego się nie przyczepił. Potem wystawiłam auto i dość szybko poszło. Z jednej strony byłam świadoma, że sprzedaje, auto bez wad, a z drugiej zainteresowani nie mieli się do czego przyczepić.

Moje poprzednie tematy:
31-10-2022 13:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zu0816
Posting Freak
*****

Liczba postów: 837
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Korzystna sprzedaż samochodu
My rozważamy zakup BMW. Dzisiaj trafiłam na ten artykuł https://rajdkolobrzeski.pl/osiagi-nowego...sz-raport/ i powiem szczerze, że nowy model BMW X6 robi wrażenie. Myślę, że to bardzo dobre auto dla naszej rodziny. Sprawdzi się podczas długich podróży.

Moje poprzednie tematy:
02-11-2022 08:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Części do samochodu - oryginalne, używane, czy zamienniki? igaa90 56 93,374 01-11-2023 19:21
Ostatni post: perystka
  Sprzedaż samochodu monikabert90 11 2,734 07-08-2023 18:30
Ostatni post: zosienka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS