Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ciaza
Autor Wiadomość
kolka
Member
***

Liczba postów: 136
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #81
RE: ciaza
Jeżeli coś się dzieje z Twoim słuchem to jak najbardziej trzeba to zbadać i nieważne czy jesteś w ciąży czy nie. Wink A co do badań w ciąży to robiłaś badania prenatalne? Ja chodzę do pani doktor Rozmus-Warcholińskiej w Częstochowie i jak najbardziej jestem z niej zadowolona. Smile

Moje poprzednie tematy:
07-10-2020 17:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karolina11
Member
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #82
RE: ciaza
Przedwczoraj miałam wykonywane testy prenatalne z pewnością, jak każda kobieta obawiałam się jak to będzie i jakie będą wyniki, na szczęście wszystko jest w porządku  jeśli któraś z Was musi wykonać takowe badania to polecić mogę Centrum Medyczne Babka Medica https://babkamedica.pl/ gdzie pracują doświadczeni i wykształceni ginekolodzy, mną zajmuję się lek. Katarzyna Mosoń-Rzepka zaś moją siostrą druga Pani Katarzyna, lek. Milanowska obie są wyjątkowymi kobietami, potrafią doradzić, wesprzeć i przede wszystkim zmotywować Wink

Moje poprzednie tematy:
19-10-2020 14:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #83
RE: ciaza
Gratki, ja też jestem w ciąży i w sumie już na ostatnich nogach. Aktualnie już zabieram się na segregowanie wyprawki. Właśnie zauważyłam, że nie mam kupionego jeszcze laktatora. Przejrzałam sobie różne oferty i znalazłam https://www.simed.pl/e-sklep/laktatory/l...lakta-zoe/ . Wydaje się całkiem ok. Czy ktoś z was korzysta z takiego laktatora?

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-11-2020 09:55 przez jjusti18.)
13-11-2020 00:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karolina11
Member
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #84
RE: ciaza
Po ciąży wasze włosy mogą być bardzo osłabione, zacząć wypadać i brzydko się układać. Dlatego polecam wszystkim mamom po urodzeniu skorzystać ze świetnego zabiegu pielęgnacyjnego, chodzi mi o zbieg keratynowy Amazon Keratin dzięki niemu włosy się wzmacniają, stają nawilżone i miękkie. Przestają wypadać i z łatwością się rozczesują. Dodatkowo warto kupić tej samej marki odżywkę, szampon i maskę, dzięki temu efekt będzie jeszcze mocniejszy i dłuższy

08-12-2020 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #85
RE: ciaza
A może masz w ciąży problem z suchością pochwy? Mało która kobieta się do tego przyznaje, ale taka przypadłość powoduje ogromny dyskomfort. Jeśli tak jest to zainteresuj się preparatem Vagisan. Możesz zakupić krem lub globulki, tutaj decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie.

Moje poprzednie tematy:
26-04-2021 12:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #86
RE: ciaza
(26-04-2021 12:16)zosienka napisał(a):  A może masz w ciąży problem z suchością pochwy? Mało która kobieta się do tego przyznaje, ale taka przypadłość powoduje ogromny dyskomfort. Jeśli tak jest to zainteresuj się preparatem Vagisan. Możesz zakupić krem lub globulki, tutaj decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie.

A wiesz może, czy one (oba produktu Vagisan) się czymś różnią (poza postacią) - bo dla mnie wygodniejszą opcją w stosowaniu są globulki

Moje poprzednie tematy:
30-04-2021 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anitas04
Junior Member
**

Liczba postów: 46
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #87
RE: ciaza
Ja to długo martwiłam się, że nie widzę brzucha, ale niepotrzebnie. Jak już ten wyszedł to nagle i taki spory. Można w sumie sobie o tym poczytać na stronie https://dzidziusiowo.pl/ciaza-i-porod/ci...idac-ciaze Jest dużo artykułów w sieci i to bardzo pomocnych. Również właśnie polecam wam fora i wymianę doświadczeń z innymi kobietami.

Moje poprzednie tematy:
05-05-2021 16:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #88
RE: ciaza
ja kupiłam niedawno świetne nosidełko dla dziecka z kinder hop. Jest mega dobre, tym bardziej, że zapewnia dodatkowe zabezpieczenie panelu, dzięki czemu mamy pewność, że dziecko jest bezpieczne

Moje poprzednie tematy:
06-05-2021 11:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
seba
Posting Freak
*****

Liczba postów: 905
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #89
RE: ciaza
A gdzie zazwyczaj ubierają się kobiety w ciąży? Widziałam bardzo duży wybór takich ubrań w ofercie tego sklepu online: https://www.biustonoszedokarmienia.pl/bi...ma-letizia . Są to między innymi właśnie biustonosze do karmienia.

Moje poprzednie tematy:
    11-05-2021 15:11
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    olka22
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 320
    Dołączył: Jul 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #90
    RE: ciaza
    Kiedy kupić wózek dla dziecka? Ja mam dylemat czy to jeszcze nie za wcześnie... Jestem w 7 miesiącu ciąży i zastanawiam się nad wózkiem Osis Cavoe - https://cavoe.eu/ Jest to lekki, nieduży wózek w sam raz do miasta Smile
    Ktoś z was ma ten model?

    Moje poprzednie tematy:
    14-10-2021 13:47
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Ciąża najna 75 40,288 12-09-2023 07:20
    Ostatni post: Emma
      Ciąża - wszystko co powinnyśmy o tym stanie wiedzieć. Myszka 52 21,343 24-05-2022 23:44
    Ostatni post: alka

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS