Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ciaza
Autor Wiadomość
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #71
RE: ciaza
To prawda, przy czym przede wszystkim w tym okresie należy zwrócić szczególną uwagę na to, co jemy. Dla przyszłych mam bardzo ważne są m.in. tego typu herbatki dla ciężarnych . Dzięki ich regularnemu stosowaniu przyszłe mamy nie będą bowiem miały żadnych problemów z laktacją, a co za tym idzie także kp.Smile.

Moje poprzednie tematy:
05-04-2020 22:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #72
RE: ciaza
Dziewczyny, ja mam dość delikatny temat.. a mianowicie kwestię aborcji. Wiecie gdzie najlepiej kupić tabletki poronne? Znalazłam taką stronę tabletki-poronne.pl ale przeczytałam na jakimiś forum, ze pobierają płatność i na tym kontakt się kończy. Nie chciałabym wyrzucić kasy w błoto. Jesteście w stanie mi coś polecić?

Moje poprzednie tematy:
09-04-2020 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hutkowa
Member
***

Liczba postów: 168
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #73
RE: ciaza
Dziewczyny rodzące teraz to mają nie za ciekawie, fajnie, że są np. szkoły rodzenia online, przyjaciółka zapisała się na kurs tutaj https://szkolarodzeniaprenalen.pl/ jest darmowy i fajnie prowadzony z tego co mi mówiła

Moje poprzednie tematy:
15-04-2020 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amelka01
Senior Member
****

Liczba postów: 628
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #74
RE: ciaza
Trzeba się odpowiednio przygotować do powitania nowego członka rodziny. Zauważyłam tutaj bardzo ciekawą oferte ubrań https://www.coolmama.pl/ zarówno dla przyszłej mamy jak i dla maluszka. Bardzo podobają mi sie ich projekty

Moje poprzednie tematy:
29-04-2020 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lalamido
Senior Member
****

Liczba postów: 639
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #75
RE: ciaza
planujac ciaze warto zadbac o odpowiednia suplementacje , ja przyjmuje od jakiegos czasu Ovarin, moja ginekolog mi go polecila glownie ze wzgledu na dobry sklad

Moje poprzednie tematy:
29-04-2020 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spryciula13
Posting Freak
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #76
RE: ciaza
Jak jesteś w ciązy to polecam ci używać laktatora zaraz po porodzie, mi się bardzo przydał ze względu na pobudzenie laktacji, urządzenie jakim jest http://forumszkolne.pl/jestem-w-ciazy-t5085.120.html imituje naturalne ssanie dziecka co pobudza piersi do produkcji pokarmu. W zestawie masz również butelkę 180ml do przechowywania pokarmu w lodówce nawet przez 24h.

Moje poprzednie tematy:
06-05-2020 20:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bimbambom
Member
***

Liczba postów: 214
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #77
RE: ciaza
Takie gadżety są rzeczywiście bardzo pomocne. Za to jeśli chodzi o przebieg ciąży, to nie wiem czy was to interesuje, ale bardzo dobrym lekarzem wykonującym badania prenatalne jest pani doktor Rozmus-Warcholińska z Częstochowy. Byłam u niej na badaniach w Gyncetrum i pamiętam, że jako jedna z niewielu lekarzy była ona bardzo rozmowna i naprawdę pomocna, bo miałam wiele pytań.

Moje poprzednie tematy:
07-06-2020 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hiacynta3
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #78
RE: ciaza
W trakcie ciąży warto też edukować się w kwestii zdrowia dzieci itd. Ja się tak dowiedziałam między innymi o możliwości pozyskiwania krwi pępowinowej i skorzystałam z oferty Banku komórek macierzystych Diagnostyka. Dlatego warto - to może uratować w przyszlości nasze dziecko

Moje poprzednie tematy:
09-09-2020 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
shizune
Senior Member
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #79
RE: ciaza
Na pewno marka Simed ma taki laktator, o jakim, spryciula, piszesz. To coś takiego https://www.simed.pl/e-sklep/laktatory/l...lakta-zoe/ i w zasadzie też o nim myślę. To opcja dla wymagających, ale i świadomych mam. Ogólnie to w wielu rzeczach patrzę dziś na nowoczesne podejście, a Ty?

Moje poprzednie tematy:
11-09-2020 13:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
keszek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,243
Dołączył: May 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #80
RE: ciaza
Myślę, że w ciąży każde badanie jest bardzo ważne, ja w ostatnim czasie miałam kilka badań w tym badanie słuch u https://abcsluchu.pl/ i powiem wam, że mega się zdziwiłam jak mnie na nie wysłali. Myślę, że takie badania rzadko się wykonuje w czasie ciąży, ale mimo to warto na nie pójść.

Moje poprzednie tematy:
17-09-2020 13:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ciąża najna 75 40,623 12-09-2023 07:20
Ostatni post: Emma
  Ciąża - wszystko co powinnyśmy o tym stanie wiedzieć. Myszka 52 21,500 24-05-2022 23:44
Ostatni post: alka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS