Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ciaza
Autor Wiadomość
Emma
Posting Freak
*****

Liczba postów: 970
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #101
RE: ciaza
Gdybyście chciały wykonać dokładne badania dzieciaczka w brzuchu to polecam test Nifty - https://testnifty.eu/
Badania wskazują prawdopodobieństwo wystąpienia u dziecka trisomii 21, trisomii 18, trisomii 13
Wyniki testu są bardzo dokładne dają 99,9% wykrywalności

Moje poprzednie tematy:
15-12-2022 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Morwa
Senior Member
****

Liczba postów: 278
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #102
RE: ciaza
Badania prenatalne gdzie robiłyście ? Bo wiem że mega skuteczna w tym ejst na pewno dr Wioletta Rozmus-Warcholińska, tylko jedyny problem ze ciężko sie do niej dostać, bo grafik ma zwalony na cały rok praktycznie.

Moje poprzednie tematy:
15-12-2022 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,217
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #103
RE: ciaza
Przyznam szczerze, że mojej przyjaciółce zbliża się termin porodu i zastanawiam się, jak mogłabym jej pomóc. Szukam jakiś przydatnych porad i widziałam że na stronie tego portalu niezbednikmlodejmamy.pl można znaleźć bardzo ciekawy artykuł na temat tego, jak powinno wyglądać karmienie piersią. Jeżeli również poszukujecie tego typu treści, to polecam wam tam zerknąć. Myślę że jest tam sporo ciekawych informacji, które będą przydatne dla młodych rodziców

Moje poprzednie tematy:
17-12-2022 01:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,314
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #104
RE: ciaza
Macie ochotę na majonez w ciąży? Jeśli chcecie wiedzieć czy możecie go jeść czy też lepiej go sobie odpuścić, to koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://puppo.pl/majonez-w-ciazy-czy-mozna-go-jesc/ . Znajdziecie tam ciekawy artykuł, na ten temat. Można się tam wiele dowiedzieć i przede wszystkim rozwiać swoje wątpliwości. Trzeba w tym okresie zadbać nie tylko o siebie, ale również o dziecko.

Moje poprzednie tematy:
24-12-2022 01:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #105
RE: ciaza
Pamiętaj też o zakupie mleka modyfikowanego. My stosujemy Bebilon z Pronutra Advance i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zawiera niezbędne witaminy, może być też stosowane jako uzupełnienie karmienia piersią jeśli zachodzi potrzeba dokarmiania dziecka. Kupujemy je w aptekach sieci DOZ.

Moje poprzednie tematy:
11-01-2023 16:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,820
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #106
RE: ciaza
Na pewno będziesz szukać wózka. Możesz zaoszczędzić sobie stresu dotyczącego jego wyboru, decydując się na Cavoe Axo Style. To wózek z dobrą amortyzacją, lekki, zgrabny. Przez całe wózkowanie będzie służyć. Wyróżnia się płynną regulacją wysokości oparcia wózka. Moim zdaniem jest rewelacyjny.

Moje poprzednie tematy:
14-01-2023 20:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Edytamaciuś
Senior Member
****

Liczba postów: 680
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #107
RE: ciaza
Jeśli interesuje cię temat ciąży i wszystkiego co jej może dotyczyć to odwiedź witrynę https://motylepodochrona.pl/nadczynnosc-...y-a-ciaza/ Masz tutaj masę artykułów na ten temat oraz wiele porad i sprawdzonych diet. Na pewno dzięki nim przejdziesz czas ciąży bez żadnych komplikacji.

Moje poprzednie tematy:
18-01-2023 23:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 822
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #108
RE: ciaza
Każdą ciąża jest inna, dlatego jeśli pojawiają się jakieś wątpliwości wato udać się do lekarza. Można też zaglądać na portale takie jak Dbamy o Dziecko https://dbamyodziecko.pl/. Znajdziecie tu wiele interesujących artykułów na temat ciąży, porodu ale nie tylko - jest też mnóstwo porad na temat pielęgnacji malucha, jest rozwoju a nawet wychowania.

Moje poprzednie tematy:
30-01-2023 12:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aldonka88
Senior Member
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #109
RE: ciaza
Czy marzysz o posiadaniu dziecka? Chcesz zwiększyć swoje szanse na poczęcie? Na stronie Zdrowy Start w Przyszłość dowiesz się więcej czym są dni płodne. Poznasz najważniejsze symptomy i oznaki wskazujące na to, że jesteś w okresie największej płodności. Artykuł omawia zarówno fizyczne objawy, takie jak zmiany w wydzielinie szyjki macicy czy ból piersi, jak i inne sygnały, na które warto zwrócić uwagę, takie jak wzrost temperatury ciała czy zmiany w nastroju. Dzięki temu będziesz wiedzieć, kiedy jest najlepszy czas, aby spróbować zajść w ciążę. Z takim wsparciem na pewno będzie dużo łatwiej przemyśleć decyzję.

Moje poprzednie tematy:
25-06-2023 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tosia
Member
***

Liczba postów: 174
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #110
RE: ciaza
Gdy byś miałą problemy z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, to tutaj na pewno pomoże Ci dr Barbara Blicharczyk, jako jedna z nielicznych specjalistów wu nas w kraju skutecznie ogarnia temat i pomogła wielu kobietom.

Moje poprzednie tematy:
10-07-2023 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ciąża najna 75 40,284 12-09-2023 07:20
Ostatni post: Emma
  Ciąża - wszystko co powinnyśmy o tym stanie wiedzieć. Myszka 52 21,343 24-05-2022 23:44
Ostatni post: alka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS