Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oknna PCV
Autor Wiadomość
MonikaRab
Member
***

Liczba postów: 143
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Oknna PCV
Witajcie, robię generalny remont mieszkania, które otrzymałam w spadku po babci. Zamierzam zmienić panele, wymienić drzwi i okna.
Jakie okna pcv piotrków trybunalski polecacie? Czym kierować się przy wyborze?

Moje poprzednie tematy:
22-02-2019 14:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Oknna PCV
Dobre okna to podstawa. W starych mieszkaniach okna pozostawiają wiele do życzenia przede wszystkim pod względem szczelności dlatego z reguły wymiana jest konieczna. Jeśli szukasz dobrych okien to spójrz na ofertę firmy Ekoplast http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/okna . Oni wykonują okna PCV róznego rodzaju. Do wyboru jest kilka typów okien o różnych parametrach.

Moje poprzednie tematy:
29-03-2019 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #3
RE: Oknna PCV
A tutaj http://www.e-lazur.pl ? Mieliście już okazję zajrzeć do tego sklepu ? Jeśli nie, to myślę, że warto się tam rozejrzeć. Mają bowiem rozwiązania dopasowane do różnych potrzeb. Poza tym oprócz okien jest tam również inny asortyment.

Moje poprzednie tematy:
31-03-2019 02:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amelka01
Senior Member
****

Liczba postów: 628
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Oknna PCV
a widzieliscie ofertę okien tej firmy http://noweokna.pl/ ? U nich wybor jest ogromny a jakosc jak najbardziej zadowalajaca. Nie zapomnijcie rowniez zamowic uslugę montazu, ponieważ nie warto robić to na własną rękę. Eksploatacja okien jest zależna wlasnie od montazu - jesli wiec zle wprawimy okna to i zywotnosc nie bedzie dluga.

Moje poprzednie tematy:
28-05-2019 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MichałWrok
Senior Member
****

Liczba postów: 436
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Oknna PCV
Jak okna to koniecznie sprawdź https://ekoplast-group.com/pl ponieważ to jeden z nielicznych producentów który przygotował naprawdę wysokiej jakości okna PCV oraz Aluminiowe i to zarówno jeśli chodzi o styl, ale też odpowiednie właściwości izolacyjne które także dla każdego, szczególnie planującego stworzenie domu energooszczędnego jest bardzo ważne.

Moje poprzednie tematy:
16-09-2019 17:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
blaack
Senior Member
****

Liczba postów: 566
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Oknna PCV
(22-02-2019 14:29)MonikaRab napisał(a):  Witajcie, robię generalny remont mieszkania, które otrzymałam w spadku po babci. Zamierzam zmienić panele, wymienić drzwi i okna.
Jakie okna pcv piotrków trybunalski polecacie? Czym kierować się przy wyborze?

Hej w Piotrkowie Trybunalskim jest salon Ambit, bardzo mili ludzie. Moja znajoma zamawiała u nich okna, a ja byłam wtedy z nią i jej mężem bo akurat ich wtedy spotkałam. Fajnie im doradzili, wybrali z Oknoplastu okna wysokiej jakości widziałam je po montażu i super są. Sama też będę tam zamawiać jak skończymy już budowę. Na Słowackiego 20 mieści się ich salon może zajrzyj tam? Smile

Moje poprzednie tematy:
24-10-2019 20:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olazola
Senior Member
****

Liczba postów: 288
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Oknna PCV
Do montażu takich okien przyda się wiertarka. Sam stałem przed takim problemem i nie wiedziałem jakiej wiertarki użyć. Na szczęście kumpel zaproponował mi poczytać to http://wkretarki24.pl/ . I od razu wiedziałem czego będę potrzebował. Kupiłem niezbędne mi narzędzia i skutecznie zabrałem się za montaż. Artykuł jak najbardziej na plus.
Moje poprzednie tematy:


Czasami koszmary mają imię
25-10-2019 00:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Oknna PCV
Według Twojego opisu wynika, że faktycznie zależy Ci na profesjonalistach i ja myślę, że Twoje wymagania spełni firma Drutex. Musisz tylko dokładnie się z nimi dogadać, co i jak i najlepiej jeśli fachowcy sprawdzą miejsce wymiany okien.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-11-2019 15:09 przez magda676.)
29-11-2019 01:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
charlotte
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,281
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Oknna PCV
Myślę, że najlepszym wyborem będzie polski producent okien. My z mężem mamy okna z polskiej produkcji i jesteśmy bardzo zadowoleni. Okna są solidnie wykonane i bardzo ładne. Poza tym dzięki ich zakupowi mogliśmy wesprzeć polskie przedsiębiorstwo a dla nas to bardzo ważne Smile

Moje poprzednie tematy:
29-11-2019 21:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Serwis okien pcv bydgoszcz monikabert90 0 124 24-03-2023 20:07
Ostatni post: monikabert90
  drzwi pcv karumas 4 336 25-10-2022 15:14
Ostatni post: malgosiaczek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS