Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sposoby na zarabianie w mieszkaniu
Autor Wiadomość
wigzi
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,036
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Sposoby na zarabianie w mieszkaniu
Ludzie coraz częściej zarabiają w internecie. Ja jednak nie mam pojęcia jak się za to zabrać, wiele osób uważa, że krypto waluty to dobry biznes, jednak jak o tym trochę poczytałem, to jest on również dość ryzykowny

Moje poprzednie tematy:
19-02-2019 22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lirk
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,362
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Sposoby na zarabianie w mieszkaniu
Jak wiesz w co inwestować, to wcale nie jest to ryzykowna forma inwestycji. Są specjalne programy partnerskie, przy których pomocy niwelujesz szanse na stratę do minimum.

Moje poprzednie tematy:
20-02-2019 16:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wigzi
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,036
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Sposoby na zarabianie w mieszkaniu
Tylko, czy jest to z całą pewnością bezpieczna opcja? Szczerze, to nigdy o takim czymś nie słyszałem i wydaje się to być dobrą opcją dla niedoświadczonych, a z całą pewnością ja kaki jestem.

21-02-2019 00:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lirk
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,362
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Sposoby na zarabianie w mieszkaniu
Zależy od formy inwestycji, ja najwięcej inwestuję w moc obliczeniową. Z całą pewnością jest to znacznie bezpieczniejsze od kupowania maszyn, tutaj wkład zwraca się błyskawicznie, w przypadku zakupu koparki musisz czekać na zwrot kilka miesięcy. Najlepsze stawki teraz posiada firma https://rockwall.investments/ref/jakalski dlatego jak chcesz się w to bawić, to najlepiej tam.

05-03-2019 01:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
beta66
Senior Member
****

Liczba postów: 665
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Sposoby na zarabianie w mieszkaniu
Sposobów na taki zarobek jest naprawdę dużo. Można bez wychodzenia z domu dorobić sobie dodatkowe pieniądze. Także płatne ankiety to jedna z opcji i dzięki nim wystarczy, że poświęcimy trochę czasu i pieniądze same będą nam wpływać na konto. Sporo osób zarabia w taki sposób.

Moje poprzednie tematy:
03-04-2019 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lolek59
Senior Member
****

Liczba postów: 532
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Sposoby na zarabianie w mieszkaniu
Dodatkowe pieniądze rzeczywiście niekiedy są konieczne i dobrze, że na zakładach bukmacherskich można sobie dorobić, bo zawsze wpadnie kilka groszy. Nie jest to nic trudnego, ale można sprawdzić https://legalnybukmacher.net.pl/jak-grac...kroku/ jak sobie dorobić. Można grać w lotto także przez internet i jak szczęście będzie sprzyjać to zawsze opcja na gotówkę.

Moje poprzednie tematy:
06-09-2019 22:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dzennika5
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Sposoby na zarabianie w mieszkaniu
Internet daje bardzo dużo możliwości zarobku. Na pewno jeżeli planujecie zarabiać zdalnie to bez problemu znajdziecie na to sposób. Sporo ludzi stawia na własny sklep internetowy, może tez spróbujecie? Ja mam taki plan teraz. Znalazłam już na stronie https://sklep.grala.com.pl/eko-bio/ spory wybór opakowań, obecnie jestem na etapie ich wyboru. Przy pakowaniu produktów do wysyłki dla klientów odpowiednie opakowanie będzie bardzo ważne nie tylko ze względów bezpieczeństwa ale i samego wyglądu paczki.

Moje poprzednie tematy:
17-12-2019 09:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Sposoby na zarabianie w mieszkaniu
(17-12-2019 09:48)Dzennika5 napisał(a):  Internet daje bardzo dużo możliwości zarobku. Na pewno jeżeli planujecie zarabiać zdalnie to bez problemu znajdziecie na to sposób. Sporo ludzi stawia na własny sklep internetowy, może tez spróbujecie?

To jest właśnie konkretny pomysł na biznes. Moja żona planuje otworzyć własny sklep internetowy. Bardzo chciała znaleźć coś, co będzie mogła połączyć z wychowaniem dzieci i swoją pasją. Myśleliśmy o kosmetykach, bo one bardzo dobrze się sprzedają Hurtownia perfum http://ptgtrading.pl/ ma pokaźny asortyment w dobrych kwotach, więc będziemy mogli mieć konkurencyjne ceny.

Moje poprzednie tematy:
28-01-2020 05:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dudson
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Sposoby na zarabianie w mieszkaniu
Także w ostatnim czasie zacząłem inwestować w kryptowaluty i powiem wam, że jak się ma na ten temat wiedzę, to można na tym wiele zarobić. Ja inwestuje w bitcoin od jakiegoś czasu i jestem zadowolony, a tą walutę cyfrową kupuje w kantorze https://coincher.com/

Moje poprzednie tematy:
08-12-2020 18:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Sposoby na zarabianie w mieszkaniu
Niewychodząc z domu, też się da zarobić. Przykładem są chociażby zakłady bukmacherskie - https://bukmacherskie.net.pl/ . Obstawianie na STSach jest w pełni legalne u nas w Polsce. Można obstawiać ile się chce. Trochę szczęścia i naprawdę można sporo zarobić.

Moje poprzednie tematy:
11-05-2021 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Macie czasem wrażenie, że dusicie się we własnym mieszkaniu? Demoniczna 7 3,914 12-05-2023 13:27
Ostatni post: magda676
  Jak się nie udusić w małym mieszkaniu? Spartanka20 2 1,485 17-03-2023 17:51
Ostatni post: magda676

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS