Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płytki w salonie
Autor Wiadomość
lirk
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,362
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #31
RE: Płytki w salonie
Kładąc płytki warto też pomyśleć o listwach przypodłogowych, ładne można kupić w sklepie https://podlogi24.net/listwy-przyscienne...356_1.html moim zdaniem jest ich duży wybór i jest w czym wybierać

Moje poprzednie tematy:
02-08-2019 21:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzony200
Member
***

Liczba postów: 215
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #32
RE: Płytki w salonie
Jeśli są to takie płytki na przykład drewnopodobne to moim zdaniem fajnie to wygląda. Nawet nie są takie zimne jak normalne płytki. No i można zrobić ogrzewanie podłogowe. W tym zrobić wylewki podłogowe Łódź żeby lepiej ciepło się rozprowadzało.

Moje poprzednie tematy:
06-08-2019 23:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Melka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 813
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #33
RE: Płytki w salonie
Jak je dobrze dobierzesz to bardzo dobry pomysł. Najlepsze jakościowo są produkty firmy Tubądzin bo może zaświadczyć o tym ich popularność w Europie. Ty musisz tylko znaleźć odpowiedni model płytek wśród ogromu z ich oferty i tyle. Na pewno będziesz zadowolona z ich zakupu.

Moje poprzednie tematy:
06-08-2019 23:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #34
RE: Płytki w salonie
A kto z Was chciałby urządzić salon w stylu vintage? Sądzę, że idealnie w takim salonie będą wyglądały ozdobne płytki ceglane na podłogę. Z tego, co się orientuję, to takie właśnie płytki można zamówić na przykład w firmie Vintage Wall. Nie wiem, jak Wam, ale mi osobiście takie ceglane wykończenie bardzo się podoba i chętnie bym się na coś takiego zdecydowała Wink

Moje poprzednie tematy:
03-04-2021 19:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
beata222
Member
***

Liczba postów: 168
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #35
RE: Płytki w salonie
Nieee nie bardzo widzę płytki. Wydaje mi się że będzie tak zimno. Wnętrze z panelami jest bardziej przytulne. Ja swoje wybieram tutaj https://swiatpaneli.rzeszow.pl/ do wszystkich pokoi a płytki to tylko kuchnia i łazienka

Moje poprzednie tematy:
09-04-2021 17:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #36
RE: Płytki w salonie
No właśnie z tego co czytam, to mozaika diamentowa faktycznie jest bardzo modna w ostatnich czasach i szukam sklepów, w których dostępne sa tego typu produkty. Jeszcze mam trochę czasu, zeby zrobic remont przed swietami wiec interesuje mnie zamówienie takiej mozaiki w dobrych cenach. Gdzie zerknąć?

Moje poprzednie tematy:
19-10-2022 10:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
korn
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #37
RE: Płytki w salonie
Ja mam pytanie, co położyć na stare płytki? Mam brzydkie płytki na podłodze w kuchni ale skuwanie i położenie nowych mnie przerasta. Jaką podłogę można ułożyć na starych płytkach?

Moje poprzednie tematy:
    28-02-2023 20:15
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dajuber
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 3,177
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #38
    RE: Płytki w salonie
    Mój dom jest wykończony w bardzo podobnym stylu ale ja postanowiłam zamienić płytki na posadzkę żywiczną. Pomyśl o tym rozwiązaniu u siebie. Bez sensu jest tracić cenny czas na czyszczenie podłogi. Ja użytkuję ją już od dłuższego czasu i mogę wymieniać tylko jej zalety. Łatwa w utrzymaniu czystości ponieważ nie ma fug ani łączeń które się łatwo brudzą, do tego bardzo komfortowa i wygląda zjawiskowo jak z katalogu. U mnie wykonywała ją firma https://www.jakposadzki.pl/. Świetni fachowcy, którzy odpowiedzieli na każde moje pytanie z cierpliwością i wykonali pracę niezwykle starannie.

    Moje poprzednie tematy:
    15-03-2023 09:32
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    patisia78
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,217
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #39
    RE: Płytki w salonie
    Moim zdaniem, jeśli chodzi o podłogę, warto postawić na ponadczasową klasykę. Osobiście jestem wielkim fanem parkietu drewnianego i w ofercie firmy https://podlogizcharakterem.pl/ znalazłem bardzo ciekawe rozwiązanie w tym zakresie. Dajcie znac, jak wy do tego tematu podchodzicie.

    Moje poprzednie tematy:
    29-03-2023 21:13
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Drewnopodobne płytki kaja 37 15,703 28-10-2023 16:54
    Ostatni post: patisia78
      Elewacja klinkierowe płytki nober6 13 9,804 21-09-2023 22:02
    Ostatni post: Inka

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS