Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zdrowie
Autor Wiadomość
śliwa
Posting Freak
*****

Liczba postów: 842
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #61
RE: zdrowie
Trudno się z tobą nie zgodzić. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie. Niewątpliwie można w ten sposób zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Wybór jest spory, więc myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie i to niezależnie od posiadanego budżetu. Dodatkowo od czasu do czasu można trafić na fajne promocje.

Moje poprzednie tematy:
30-09-2021 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dudson
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #62
RE: zdrowie
Odkąd panuje pandemia staram się dbać o zdrowie swoje i rodziny jak najlepiej. Maseczki, które kupuje są ze specjalnego materiału, nie są one tanie, ale za to wiem, że dobrze nas chronią. My posiadamy je ze sklepu https://maseczkiffp2.pl/ dostawa maseczek jest bezproblemowa.

Moje poprzednie tematy:
01-10-2021 15:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #63
RE: zdrowie
Każdej osobie, która wierzy, że medycyna niekonwencjonalna może pomóc polecam do lektury artykuł https://jogalifestyle.com/ajurweda-staro...a-zdrowie/ dowiecie się czym jest ajurweda - starożytny sposób na zdrowie czyli pradawna sztuka leczenia holistycznego. Skoro przetrwała aż do dziś to chyba coś musi być na rzeczy prawda? Musi być skuteczna jeśli tak wiele osób nadal ją praktykuje.

Moje poprzednie tematy:
07-10-2021 09:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dziewczynaszamana
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,855
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #64
RE: zdrowie
Ja ostatnio staram się wybierać jak najlepsze produkty spożywcze. Długo nie wiedziałam, jaka jest różnica między olejem rafinowanym i nierafinowanym. Dopiero w tym artykule zostało to dobrze wyjaśnione

Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-10-2021 09:38 przez dziewczynaszamana.)
    07-10-2021 09:38
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    seba
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 905
    Dołączył: Dec 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #65
    RE: zdrowie
    Wiele osób dość ciężko przechodzi covid. Często wiąże się to także z brakiem apetytu - a przecież organizm trzeba wspierać w walce z wirusem. Dlatego na stronie https://zywieniemaznaczenie.pl/ poczytacie o nutridrinkach dostępnych w aptekach DOZ. Są to nutridrinki Fresubin oraz Supportan.

    Moje poprzednie tematy:
      26-10-2021 13:55
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Areni
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,038
      Dołączył: Feb 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #66
      RE: zdrowie
      Kupuję te nutridrinki Fresubin w DOZie dla mojej babci. Są bardzo dobrze zbilansowane, mogą z powodzeniem zastąpić posiłek. No i co ważne, one są po prostu smaczne.

      Moje poprzednie tematy:
      26-11-2021 01:13
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      teeno
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 43
      Dołączył: Aug 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #67
      RE: zdrowie
      (30-09-2021 22:09)śliwa napisał(a):  Trudno się z tobą nie zgodzić. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie. Niewątpliwie można w ten sposób zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Wybór jest spory, więc myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie i to niezależnie od posiadanego budżetu. Dodatkowo od czasu do czasu można trafić na fajne promocje.

      dokładnie tak jak mówisz. Posiadany budżet nas po prostu skłania do myślenia i kombinowania by spiąć budżet i mieć dokładnie to samo jakby się miało dwa razy większy. W temacie zdrowia apteka rodzinna a także, ogolnie zamowienia internetowa czesto sa korzystnymi rozwiazaniami

      Moje poprzednie tematy:
      02-12-2021 11:32
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      fatyka
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,293
      Dołączył: Jan 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #68
      RE: zdrowie
      W ostatnim czasie jednak najbardziej przypadły mi do gustu nasic krople . Wyróżniają się one wysoką skutecznością i przede wszystkim przynoszą bardzo szybko ulgę, więc jednak bardzo się cieszę, że postawiłam na ich zakup.

      Moje poprzednie tematy:
      03-12-2021 22:37
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Ela78
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 629
      Dołączył: Mar 2017
      Reputacja: 1
      Status: Offline
      Post: #69
      RE: zdrowie
      Ja tam ufam tylko lekarzom i nauce w kwestii zdrowia. Nie bawię się w czytanie artykułów z niepewnych źródeł czy dziwne suplementy brane bez wykonania podstawowych badań. Badania laboratoryjne też robię tylko w sprawdzonych punktach. Raz w roku sprawdzony pakiet i wtedy ewentualna suplementacja.

      Moje poprzednie tematy:
      29-03-2022 21:43
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      domi.nika
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 554
      Dołączył: Jan 2019
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #70
      RE: zdrowie
      zdrowie jest mega wazne, ja staram sie pilnowac zdrowej diety oraz witaminy - suplementy, to jest mega istotne tez - poczytajcie sobie https://www.makeonline.com.pl/witamina-c...-od-kiedy/

      Moje poprzednie tematy:
        11-04-2022 11:59
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          Zdrowie daniel4437878 59 7,596 18-04-2024 14:34
        Ostatni post: dajuber
          Zdrowie a apteka ragerian87 141 97,578 28-09-2023 15:44
        Ostatni post: dajuber

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS