Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lokal na rocznicę
Autor Wiadomość
MonikaRab
Member
***

Liczba postów: 143
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Lokal na rocznicę
Witajcie,
moi rodzice obchodzą w maju czterdziestą rocznicę ślubu. Chciałabym z tej okazji wynająć lokal i urządzić małe przyjęcie. Planuję zaprosić garstkę najbliższych osób i zamówić trzy dania dla każdego. Będzie oczywiście tort i alkohol we własnym zakresie. Czy znacie jakieś fajne miejsce? Jaka dobra restauracja kraków ma wolne terminy w maju?

Moje poprzednie tematy:
22-01-2019 10:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Lokal na rocznicę
Wydaje mi się, że takie wyjście do restauracji to całkiem fajny pomysł na prezent na rocznicę ślubu - bez względu na to, która to rocznica. Jeśli jednak wolelibyście coś innego, to na stronie internetowej https://www.parkhotellyson.pl/prezent-na-rocznice-slubu znajdziecie artykuł, w którym zostało przedstawionych wiele różnych propozycji Wink Polecam się z nim zapoznać Wink

Moje poprzednie tematy:
18-01-2022 00:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lalamido
Senior Member
****

Liczba postów: 639
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Lokal na rocznicę
Wszystko zalezy od tego gdzie Smile W Inowroclawiu jest na przyklad bardzo fajna Karczma Kujawska, z dwoma salami- jedna mniejsza, druga wieksza Smile Mozna wszystko bez problemu dogadac w kwestii organizacji Smile

Moje poprzednie tematy:
24-01-2022 10:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wigzi
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,036
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Lokal na rocznicę
W Warszawie na pewno warto zabrać bliskich do restauracji Bubbles, jest to cudowne miejsce z super klimatem i co najważniejsze smacznym jedzeniem. Ogólnie lokal znajduje się w centrum miasta, na pewno każdy bez problemu do niego trafi. Bar jak dla mnie odpowiedni na każdą okazje.

Moje poprzednie tematy:
20-04-2022 16:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,465
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #5
RE: Lokal na rocznicę
Jeśli szukacie idealnego miejsca na rocznicę to koniecznie sprawdźcie na hotel w białymstoku o luksusowy hotel który ma bardzo dobrą ofertę. Macie tam piękne apartamenty, strefę spa oraz restaurację w której serwują wykwintne dania. Zapoznajcie się z nią koniecznie.

Moje poprzednie tematy:
26-04-2022 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Lokal na rocznicę
Cześć. Chcecie wyprawić przyjęcie czy to coś w stylu romantycznej kolacji we dwoje? Jeśli zastanawiasz się co zjeść w gdańsku, to szczerze polecam Restaurację Filharmonia https://restauracjafilharmonia.pl/#menu. Mają pyszne jedzenie i klimatyczne wnętrze. Sprawdź sobie na ich stronie. Możesz skorzystać z opcji wirtualnego spaceru.

Moje poprzednie tematy:
21-05-2022 00:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pomysł na lokal gastronomiczny Lukrecja 18 7,870 22-06-2023 17:11
Ostatni post: byniek
  Lokal do wynajęcia w Krakowie - gdzie ? maminka 2 1,244 03-02-2022 16:52
Ostatni post: yoohoo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS