Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Architekt
Autor Wiadomość
monika
Junior Member
**

Liczba postów: 30
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Architekt
Hej, przymierzam się do wyboru kierunku studiów. Od dziecka uczęszczam na lekcje rysunku a w liceum jestem na profilu fizyczno-matematycznym. Podobają mi się efekty pracy architekt wnętrz warszawa, chciałabym umieć coś takiego robić, dlatego zastanawiam się nad kierunkiem architektury. Pytanie jakie kieruję to czy macie porównanie architektury na politechnice z taką na ASP? Czym to się różni i gdzie lepiej pójść?

Moje poprzednie tematy:
22-01-2019 10:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olla molla
Senior Member
****

Liczba postów: 303
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Architekt
Z doświadczenia mogę powiedzieć, że warto wspólpracować z architektem wnętrz. Ja korzystałam z usług gdańskiej firmy https://zapparanzacje.pl/ i są naprawdę godni polecenia. Mieszkanie, które dla mnie aranżowali, jest dokładnie takie jakiego oczekiwałam - nowoczesne, ale i praktyczne oraz przestronne. Jeśli ma się taką możliwość, zdecydowanie jest to opcja warta uwagi.

Moje poprzednie tematy:
10-06-2019 14:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tom.m
Member
***

Liczba postów: 126
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Architekt
Fakt, architekt wnętrz potrafi naprawdę zmienić mieszkanie nie do poznania Smile
Sam korzystałem z usługi wykończeniowe warszawa przy moim mieszkaniu, efekt też był niesamowity Smile

Moje poprzednie tematy:
11-06-2019 15:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
betty36
Senior Member
****

Liczba postów: 727
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Architekt
Słuchajcie, stwierdziłam, że wypowiem się w tym temacie ponieważ jakiś czas temu miałam okazję korzystać z opcji jaką był kurs rysunku na architekturę w Warszawie. Szczegółowe informacje na ten temat możecie znaleźć tutaj: https://www.kursnaarchitekture.pl/ To świetne przygotowanie jeśli chce się pójść na studia architektoniczne. Może komuś z Was akurat przydadzą się te informacje.

Moje poprzednie tematy:
12-06-2020 11:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Architekt
Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak dużą różnicę robi dobrze rozplanowane i zaaranżowane wnętrze. W pomieszczeniach, które są urządzone z pomysłem i wizją, o wiele lepiej się przebywa. Moje obecne mieszkanie powstało dzięki współpracy ze studiem projektowania http://ememstudio.com.pl/ z Poznania.

Moje poprzednie tematy:
02-06-2022 11:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kotar
Senior Member
****

Liczba postów: 524
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Architekt
A ja się zastanawiam, czy dzisiaj faktycznie opłacalne byłoby korzystanie z usług indywidualnego architekta. Mam wrażenie, że tak przygotowane projekty byłyby znacząco droższe. To już chyba kwestia tego, na czym najbardziej Wam zależy. W moim przypadku chyba wystarczające mogłyby się okazać gotowe projekty domów, bo nie zależy mi aż tak bardzo na jakichś kosmicznych budowlach.

Moje poprzednie tematy:
    09-06-2022 23:40
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    fatyka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,293
    Dołączył: Jan 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Architekt
    Zastanawiam się nad tym by postawić na architekt gliwice . Ostatnio właśnie słyszałam sporo dobrego na temat tej firmy, dodatkowo też usługi są tutaj świadczone na naprawdę wysokim poziomie

    Moje poprzednie tematy:
    11-04-2023 13:00
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    albatros
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 369
    Dołączył: Oct 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Architekt
    Gotowe projekty domów to jak gotowy komplet mebli - po prostu wybierasz, składasz i masz gotowe mieszkanie! Nie musisz się bawić w skomplikowane projektowanie, a dodatkowo jest to tańsze niż indywidualny projekt. Prosto, ekonomicznie i szybko.

    Moje poprzednie tematy:
    29-07-2023 18:00
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    devlin
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 366
    Dołączył: Dec 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Architekt
    Zastanawiasz się nad wynajmem nieruchomości, ale nie jesteś pewien, czy warto podpisywać pisemną umowę? Oto kilka informacji, które mogą ci pomóc w podjęciu decyzji wynajem bez pisemnej umowy.

    Moje poprzednie tematy:
    06-09-2023 12:01
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    marcela
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 467
    Dołączył: Mar 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Architekt
    Architektura wnętrz to nie jest na pewno najłatwiejszy kierunek, trzeba posiadać umiejętności plastyczne, zmysł przestrzenny także. Ale na pewno warto spróbować jeśli ma się takie predyspozycje bo perspektywa pracy po studiach jest na pewno kusząca. Studia licencjackie na takim kierunku prowadzi Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie, możecie zapoznać się z ich ofertą właśnie.

    Moje poprzednie tematy:
    16-09-2023 22:59
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Architekt pomorskie MonikaRab 1 983 01-04-2019 14:23
    Ostatni post: michalinka100
      Architekt Częstochowa unikori 0 700 18-12-2018 15:17
    Ostatni post: unikori

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS