Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie na studia
Autor Wiadomość
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Gdzie na studia
Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest http://www.wszop.edu.pl/kierunki-studiow...314,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.

Moje poprzednie tematy:
21-01-2019 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Gdzie na studia
Sądzę że kierunki techniczne są teraz najbardziej pożądane na rynku pracy.

Moje poprzednie tematy:
25-03-2019 00:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,217
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Gdzie na studia
Dokładnie , decyzja o edukacji musi być bardzo indywidualna bo inaczej współczuję się męczyć ucząc się czegoś co w rezultacie Cię nie będzie interesowało jakoś bardzo. Co do samej decyzji czy studia czy inna forma to ja nie jestem wielkim fanem studiów, sama poszłam na Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie . Moja znajoma tu studiowała i bardzo sobie chwaliła tą uczelnie

Moje poprzednie tematy:
10-05-2019 17:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marcela
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Gdzie na studia
Najlepiej zanim się wybierzemy na studia, zajrzeć na portal z ogłoszeniami o pracę i sprawdzić jakich pracowników brakuje i jaką szacowaną pensję będą oni mogli zarabiać. Polecam aplikuj, dla przykładu oferta dla pracownika administracyjno-biurowego w Katowicach https://www.aplikuj.pl/oferta/259971/ord...2Fstrona-3. Mając odpowiednie studia można od razu wysyłać CV czekać na decyzję.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-05-2019 01:17 przez marcela.)
20-05-2019 01:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Alina083
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Gdzie na studia
Ciężko jest przewidzień jaki kierunek studiów gwarantuje dobrze płatną pracę. Ważne, żeby wybrać takie studia, które Was interesują i po których będziecie wykonywać pracę, jaka będzie się Wam podobała. W czasie studiów bardzo ważne jest również, gdzie będziecie mieszkać. Ze swojej strony mogę polecić prywatny akademik Kraków. Jest to bardzo przytulne miejsce, gdzie każdy dobrze się czuje i ma możliwość nawiązania długoletnich przyjaźni i zaznania prawdziwego życia studenckiego.

Moje poprzednie tematy:
    28-05-2019 18:28
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    greecy
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 47
    Dołączył: Feb 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Gdzie na studia
    Obecnie ciężko określić idealny kierunek studiów, gdyż każda branża się zmienia i trzeba się wraz z nią rozwijać by być na bieżąco Wink Sam jestem menadżerem i bez takich http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl/stu...nedzerskie studiów menadżerskich już dawno bym tu nie pracował. Jest to taka branża, w której bez nieustannego rozwoju ciężko zaistnieć Wink

    Moje poprzednie tematy:
    30-05-2019 15:57
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    MonikaK
    Member
    ***

    Liczba postów: 136
    Dołączył: Jun 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Gdzie na studia
    Mi poszukiwania studiów trochę zajęły ale ostatecznie znalazłam coś co mnie zaciekawiło. Bardzo spodobały mi się studia I stopnia na specjalności cyberprzestępczość: https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/c...stepczosc/ . Oferta wygląda bardzo zachęcająco a poza tym uważam, że daje świetne perspektywy na dobrą pracę.

    Moje poprzednie tematy:
    06-06-2019 09:21
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    ewka.konewka
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 18
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Gdzie na studia
    Wybór studiów powinien przede wszystkim zależeć od tego czym się interesujesz i co chciałbyś robić w przyszłości.

    Moje poprzednie tematy:
      06-06-2019 11:13
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Tomek320
      Member
      ***

      Liczba postów: 218
      Dołączył: Nov 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #9
      RE: Gdzie na studia
      Wybierz sobie uczelnię na której chciałbyś studiować. Niektórzy wybierają po ofercie kierunków, inni po lokalizacji, a jeszcze inni po radach znajomych czy rodziców. Ja bardzo chciałem studiować skarbowość i audyt, więc znalazłem kierunek finanse i rachunkowość na UTH, który oferuje taką specjalność i jestem bardzo zadowolony. Na tej stronie https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/ma...sc-i-audyt można znaleźć info na temat tej specjalności. Gdyby ktoś się interesował to polecam!

      Moje poprzednie tematy:
        19-06-2019 11:32
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        alka
        Posting Freak
        *****

        Liczba postów: 852
        Dołączył: Sep 2015
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #10
        RE: Gdzie na studia
        Najlepiej myśleć o przyszłości i decydować się na kierunki, po których łatwo o pracę. Mój znajomy ma pomysł aby studiować transport http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-za...-logistyka , ponieważ pracodawca zagwarantował mu posadę, tylko musi uzyskać tytuł. Fajna sprawa co nie?

        Moje poprzednie tematy:
        02-07-2019 13:21
        Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          Gdzie w Bydgoszczy mogę znaleźć barbera miki789 0 35 26-03-2024 14:12
        Ostatni post: miki789
          Gdzie w Krakowie wykonują okulary progresywne pawelpruski 2 98 27-02-2024 00:49
        Ostatni post: Melka

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS