Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybrać konto w ING czy Mbanku?
Autor Wiadomość
oweto
Member
***

Liczba postów: 51
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Lightbulb Wybrać konto w ING czy Mbanku?
Cześć, założyłem ten wątek, bo mam pytanie. Na dużym forum na pewno znajdą się osoby, które pomogą mi odpowiedzieć na ten temat. Czy lepiej będzie zdecydować się na konto w ING Banku Śląskim, czy też może mBanku? Ewentualnie podpowiedzi, które zmienią moje podejście do wybranego rachunku bankowego. Sadząc po dużej rotacji klientów to oferty banków zbyt szybko się zmieniają, zaś w ING opinie są lepsze. Pojawiają się nagle opłaty za kartę albo bankomaty. Dlatego postanowiłem zadać dość ważne dla mnie pytanie. Huh

Nie ukrywam, że chcę bazować na Waszych doświadczeniach i opiniach związanych z sektorem bankowym. Będę chciał wybrać odpowiedni bank dla siebie. Wiem już że konto direct ing opinie i recenzje w internecie wśród klientów zbiera dość pozytywne. Dotychczas zmieniałem banki już dwukrotnie i teraz rozważam przejście na direct w banku ing albo ekonto w mbanku. Za każdym razem, gdy poprzedni mój bank podwyższył opłaty za rachunek brałem nogi za pas i wybierałem tańszą opcję. Życie już dawno nauczyło mnie, że nie warto być lojalnym. Zaś mobilność i nie pozwalanie na wciąganie się w opłaty. Dobrze wiedzieć, że w innych bankach można znaleźć często o wiele lepsze oferty niż w Twoim obecnym i ja tak robię co kilkanaście miesięcy. Smile

Gdzie obecnie się przenieść, aby konto nie było zbyt drogie w utrzymaniu?

Moje poprzednie tematy:
02-09-2017 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pewos
Member
***

Liczba postów: 53
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Wybrać konto w ING czy Mbanku?
Cześć, zmiana banku na inny to w dzisiejszych czasach normalna sytuacja. Warto zrobić to, gdy Twój bank podniesie zbyt mocno opłaty.

W tych dwóch zdecydowanie postawił bum na ING Bank Śląski.

Przewidywane daty rozliczenia wniosków liczone są na podstawie historycznych terminów rozliczeń z poszczególnymi instytucjami i są tylko orientacyjne. Rzeczywiste rozliczenie zależne jest tylko i wyłącznie od współpracujących z nami instytucji. Dla nowych kampanii reklamowych, ze względu na brak historii rozliczeń, system nie może estymować odpowiednich dat.

Bank dokłada wszelkich starań, aby kampanie były rozliczane jak najszybciej. Wiem, że zrecenzowane tutaj https://finansenaplus.pl/bank-nest-konto...ne-oplaty/ wspólne konto w NEST Banku, należy obecnie do czołówki rachunków bez opłat w Polsce. Wiem, że opinie na temat tego podmiotu bywają różne, jednak zawsze z tego, co widzę przeważają pozytywne tendencje. Będąc klientem Smarta, który przekształcił się w NEST Bank mogę powiedzieć, że mam doświadczenie z tą instytucją. Na tyle dobre, ze mogę bez problemu polecić nest konto na rachunek wspólny dla statystycznego klienta. Cool

Zresztą nie od dziś wiadomo, że w wielu konkurencyjnych podmiotach skoczyły w górę prowizję. Nie tylko za użytkowanie, konta, ale również karty debetowej. Będąc nadal aktywnym użytkownikiem produktów bankowych mogę stwierdzić, że ta oferta jest dla mnie jedną z lepszych.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2019 19:46 przez pewos.)
02-09-2017 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
oweto
Member
***

Liczba postów: 51
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Wybrać konto w ING czy Mbanku?
Większość klientów jest już dość dobrze wyedukowana i myślę że wesprą mnie i napiszą tutaj jakie mają opinie o tych bankach.

02-09-2017 13:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pewos
Member
***

Liczba postów: 53
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Wybrać konto w ING czy Mbanku?
Ludzie głosują nogami, więc gdy tylko pojawia się lepsza oferta zmieniają bank na inny.

02-09-2017 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
oweto
Member
***

Liczba postów: 51
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Wybrać konto w ING czy Mbanku?
Najczęściej z powodu właśnie podniesienia prowizji naliczanych za konto osobiste albo kartę płatniczą.

02-09-2017 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pewos
Member
***

Liczba postów: 53
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Wybrać konto w ING czy Mbanku?
Pamiętaj, że rząd przykręcił bankom śrubę i w pełni bezpłatne konta stały się obecnie rzadkością.

02-09-2017 13:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
oweto
Member
***

Liczba postów: 51
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Wybrać konto w ING czy Mbanku?
Lepiej nastawić się na rachunek, który będzie po prostu tani w użytkowaniu, albo opłat da się uniknąć spełniając narzucone przez bank warunki. Big Grin

02-09-2017 13:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pewos
Member
***

Liczba postów: 53
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Wybrać konto w ING czy Mbanku?
Dla przedstawionego w przez Ciebie konta w ing banku śląskim wymogi bezpłatności są dość niskie. To chyba potwierdzają napotkane w sieci opinie o ing użytkujących ror. Warunkiem bezpłatności jest na pewno dokonywanie transakcji kartą. Zaś samo konto jest bezpłatne bezwarunkowo.

02-09-2017 13:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
masew
Member
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Wybrać konto w ING czy Mbanku?
A może nest bank?

Moje poprzednie tematy:
20-05-2019 20:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co wybrać na taras natkawal76 60 26,619 29-03-2024 11:35
Ostatni post: dajuber
  Brama garażowa jaką wybrać ? maminka 14 2,160 17-03-2024 18:57
Ostatni post: jowitta41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS