Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
konto dla studenta
Autor Wiadomość
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,215
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
konto dla studenta
Witam.
Poszukuje najtańszego w utrzymaniu konta bankowego i dobrego obecnie mam SUPERKONTO STUDENT w PKO Bank Polski. Dziś nie mała niespodzianka mnie spotkała z konta ścinali mi 39zł za OPŁ. ZA KARTĘ .Szukam konta taniego w sensie jak najmniejsze opłaty za prowadzanie konta za przelewy i za karate. Sprawdzałem ranking kont studenckich
i wydaje mi się bardzo sensowna ta oferta Nest Banku , jaki jeszcze bank polecacie ?

Moje poprzednie tematy:
16-01-2019 13:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
masew
Member
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: konto dla studenta
Sprawdź opinie blogerów finansowych o kilku rachunkach bankowych. Sam polecam konto osobiste internetowe Direct w ING Banku Śląskim. Jeżeli chodzi o inwestowanie to polecam bardziej bezpieczne formy lokowania środków. Przykładowo lokatę bankową albo konto oszczędnościowe. Zyski nie są gigantyczne, ale umieszczając do ok. 400 tys. zł w jednym banku, nie stracisz ulokowanych w ten sposób pieniędzy. Gwarancje daje Ci Bankowy Fundusz Gwarancyjny dla środków rozlokowanych na rachunkach i lokatach w jednym banku. Aby skorzystać przykładowo z rachunku oszczędnościowego, takiego jak OKO w banku ING, musisz najpierw założyć konto. Polecam w tym celu skorzystać z instrukcji jak otworzyć konto bankowe ING która przyspiesza proces zakładania konta w banku. Unikniesz pułapek w umowie i dopasujesz parametry rachunku w ING Banku Śląskim do Twoich potrzeb. Co prawda mamy czasy w których takie instrukcje są na porządku dziennym, jednak nie każda z nich pozwala uniknąć błędów. Powyższą mogę polecić z czystym sumieniem. Pozwala sprawdzić jak założyć konto w ING Banku Śląskim przez internet, korzystając z wygodnej formy dostarczenia umów za pośrednictwem kuriera. Pamiętaj przy okazji że nie ma konta idealnego. Każde ma jakieś plusy i minusy oraz opłaty, które trzeba ponieść. Sleepy
Opisane wyżej pod linkiem ma tych opłat zdecydowanie bardzo mało i są niskie. Dlatego zdecydował się sam skorzystać w oferty już jakiś czas temu. Do dziś nie żałuję tej decyzji jestem zadowolonym klientem.

Moje poprzednie tematy:
03-05-2019 16:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pietruszkamagda
Member
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: konto dla studenta
Przy aktualnych kontach bankowych dobrze jest też wykorzystać płatności telefonem. Jak płacić telefonem? Jest to bardzo proste i niesamowicie wygodne. Tu wszystko jest dobrze opisane - https://www.getinbank.pl/przewodnik-fina...fonem.html Warto wybierać bank, który udostepnia taka mozliwosc.

Moje poprzednie tematy:
    04-05-2019 19:01
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    aleja5
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 259
    Dołączył: Oct 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: konto dla studenta
    Jeżeli zastanawiasz się jakie konto wybrać, to polecam Ci https://www.nestbank.pl/. Ja sama korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. Proste i bezproblemowe założenie konta, miła obsługa, do tego fajna aplikacja jeżeli chodzi o działanie Wink

    Moje poprzednie tematy:
    23-05-2019 19:53
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Cavoe Avec - co myślicie o tym wózku dla bliźniąt? alicja930 1 69 22-03-2024 15:18
    Ostatni post: magda676
      Hala produkcyjna dla firmy karolina_61866 139 44,182 18-03-2024 18:07
    Ostatni post: Katarzyna88

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS