Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Balkon w bloku
Autor Wiadomość
MonikaRab
Member
***

Liczba postów: 143
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Balkon w bloku
Witajcie, dużo ostatnio czytam na temat zabudowy balkonów. Staram się rozważyć wszelkie za i przeciw. Na korzyść przemawia zdecydowanie ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Uważam, że to duża zaleta dla osób, które na balkonie hodują rośliny. Kolejnym atutem jest bezpieczeństwo jakie zabudowa zapewnia domownikom, zwłaszcza tym najmłodszym. Minusów jest definitywnie mniej. Podzielcie się proszę Waszymi spostrzeżeniami.

Moje poprzednie tematy:
15-01-2019 11:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Balkon w bloku
My mamy balkon zabudowany szkłem hartowanym. Podjęliśmy współpracę z firmą Szklanorama, efekt wizualny jest świetny, możesz na stronie https://szklanorama.pl/ zobaczyć przykładowe realizacje. Montaż trwał tylko jeden dzień a samo rozwiązanie jest mega praktyczne. Zabudowa całoszklana uczyniła z balkonu całoroczną przestrzeń użytkową. Kiedyś myślałem, że wadę może stanowić brak dostępu świeżego powietrza latem ale diametralnie się myliłem, bo każdy ze szklanych paneli można swobodnie zdjąć kiedy pogoda sprzyja.

Moje poprzednie tematy:
28-05-2022 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dudson
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Balkon w bloku
Sporo czasu się zastanawialiśmy co zrobić z naszym balkonem i w końcu się zdecydowaliśmy. Jak się okazało żywica na balkon betonowy https://podlogi24.net/sika-zywica-na-bal..._3751.html była super opcją. Jeśli nie wiecie jak dobrze zabezpieczyć swój balkon, to wybierzcie tą opcje, nie pożałujecie.

Moje poprzednie tematy:
02-06-2022 19:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marysia8383
Senior Member
****

Liczba postów: 371
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Balkon w bloku
Balkon w bloku może być funkcjonalny. Żeby zyskać dodatkową powierzchnię w mieszkaniu można pomyśleć o zabudowie. Firma Widex Aluminium na ponad 10 lat doświadczenia. W zakresie ich obowiązków jest zabudowa balkonu Warszawa. Mogą wykonać projekty ramowe, bezramowe albo stałe. Ich inżynierowie ciągle się kształcą, bo branża cały czas idzie do przodu. Konsultacja jest gratis.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2023 20:38 przez marysia8383.)
17-02-2023 20:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Balkon w bloku
Ja słyszałam, że bardzo istotna jest również odpowiednia hydroizolacja balkonu. Jak wiadomo na balkonie nie trudno o wilgoć, a taka izolacja będzie zabezpieczeniem przed pojawieniem się na przykład pleśni i grzybów. Podobno bardzo dobrze sprawdza się tak zwana izolacja podpłytkowa. Czy ktoś z Was korzysta może z takiego rozwiązania?

Moje poprzednie tematy:
14-07-2023 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
biddu
Senior Member
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Balkon w bloku
Patrząc na balustrady, balustrady nierdzewne to mój najlepszy wybór. Dobrze wyglądają i są wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Moje poprzednie tematy:
02-10-2023 00:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Plytki na balkon Emma 6 558 06-04-2024 13:21
Ostatni post: jowitta41
  Jakie kwiaty i inne rośliny na balkon? helenaa91 11 3,811 27-03-2023 10:41
Ostatni post: byniek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS