Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sala konferencyjna na konferencje nad morzem w okolicy lotniska
Autor Wiadomość
Maja
Junior Member
**

Liczba postów: 38
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Sala konferencyjna na konferencje nad morzem w okolicy lotniska
Jaką salę konferencyjną wybrać nad morzem w okolicach lotniska? Co polecicie? Wybór duzy niestety nie umiem się zdecydować. Czekam na sugestię.

Moje poprzednie tematy:
13-12-2018 15:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kajka
Junior Member
**

Liczba postów: 45
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Sala konferencyjna na konferencje nad morzem w okolicy lotniska
Może Skandic w Gdańsku. Fajne, komfortowe miejsce. Zajrzyj na stronę http://www.nadmorzem.salekonferencyjne.pl/ Może coś innego Cię zainteresuje. Wile ciekawych obiektów.

Moje poprzednie tematy:
15-12-2018 19:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zuzazuzanna
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Sala konferencyjna na konferencje nad morzem w okolicy lotniska
Ja bym wybrała Almond. Jest w super lokalizacji w pobliżu zabytków tylko kilka minut spacerkiem od głównych atrakcji Gdańska jak Fontanna Neptun, a zarazem w niedalekiej odległości od lotniska i z dobrym dojazdem. Bardzo ładne widoki z okien. Jest nad samym kanałem i przystankiem tramwaju wodnego. To dobry sposób na integrację po lub w trakcie konferencji. Ściany przesuwne w salach, urządzone bardzo nowocześnie ale stylowo i nie tandetnie. Doskonałe wyposażenie w sprzęt bardzo dobrej jakości. Wiem, że w jednej Sali jest oświetlenie RGBi można nim podświetlać sale na różne kolory. Klimatyzacja w całym hotelu, a w pokojach mini bar, biurko przy którym wygodnie się pracuje, bo musiałam niestety testować i pracowałam podczas swojego tam pobytu. Bardzo funkcjonalny basen i jako jeden w Trójmieście bez chloru!

Moje poprzednie tematy:
    20-12-2018 00:43
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Anna K.
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 6
    Dołączył: Dec 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Sala konferencyjna na konferencje nad morzem w okolicy lotniska
    Wydaje mi się, że najlepszym miejscem do wynajęcia nad morzem i niedaleko lotniska jest Almond. Sama już byłam tam nieraz. Ostatnio nawet zdarzyło mi się organizować tam konferencję. Zawsze duże wrażenie robiły na mnie te nowoczesne i świetnie wyposażone sale. Ładny wystrój, dobre oświetlenie, świetne nagłośnienie. Zaskoczyło mnie również to, że na miejscu jest już odpowiedni sprzęt multimedialny i niczego nie musiałam ze sobą targać. Jest tam 9 sal konferencyjnych i chyba we wszystkich zdarzyło mi się już tam być. Jest to super rozwiązanie dla tych, którzy przylatują samolotem, gdyż nie tylko jest to bardzo blisko ale również na miejscu jest możliwość nocowania. Hotel ten ma ponad 200 miejsc noclegowych. Świetne pokoje na wysokim poziomie. W hotelu jest również świetne zaplecze gastronomiczne. Polecam jest pyszne i w rozsądnej cenie. Na miejscu jest wiele udogodnień dla osób korzystających z noclegu, takie jak sauna. Świetny sposób na zrelaksowanie się po długim i męczącym dniu. Polecam gorąco.

    Moje poprzednie tematy:
      07-01-2019 14:26
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Ela78
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 629
      Dołączył: Mar 2017
      Reputacja: 1
      Status: Offline
      Post: #5
      RE: Sala konferencyjna na konferencje nad morzem w okolicy lotniska
      Firmy bardzo często zwracają dużą uwagę na miejsce gdzie zorganizować szkolenie czy konferencje. Duże znaczenie ma także czas spędzony po konferencji, nawiązywanie nowych kontaktów itp. a temu jak wiadomo sprzyja dobra atmosfera w lokalu. U mnie w firma wyszukują odpowiednich miejsc takich jak ten hotel w miejscowości Dziwnów https://www.starydziwnow.pl/ . A miejsce pięknie położone, urokliwe.

      Moje poprzednie tematy:
      15-01-2019 12:31
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Hotel nad morzem pawelpruski 6 1,518 22-01-2024 11:50
      Ostatni post: Aligru
        praca sezonowa nad morzem Cecylia 20 11,351 22-11-2022 12:02
      Ostatni post: Aldonka88

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS