Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gabinet kosmetyczny Wrocław
Autor Wiadomość
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
gabinet kosmetyczny Wrocław
Witajcie! Chciałabym się z Wami podzielić świetnym odkryciem. Dostałam od koleżanek voucher do gabinetu kosmetycznego we Wrocławiu Wyspa Piękna www.wyspapiekna.pl i jestem oczarowana tym miejscem. Przepiękne miejsce faktycznie taka Wyspa Piękna , panie kosmetolog są bardzo profesjonalne w tym co robią. Zabiegi na ciało u pani Patrycji u której byłam są wspaniałe. Polecam to miejsce

Moje poprzednie tematy:
13-09-2017 15:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elenka
Senior Member
****

Liczba postów: 637
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: gabinet kosmetyczny Wrocław
maminka tego miejsca nie znam a jeśli chodzi o Wrocław to najczęściej chodzę do Skinlogica na ul. Namysłowskiej 2A. Nowocześnie urządzony gabinet, świetne kosmetyczki i fajna atmosfera. Byłam tam na serii zabiegów z depilacji laserowej i zabiegu spłycającym zmarszczki. Efekty obu oceniam baaaardzo na plus Smile

Moje poprzednie tematy:
18-01-2018 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 822
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: gabinet kosmetyczny Wrocław
Dziewczyny a korzystałyście już z zabiegów kosmetycznych w COCO-TIME na Trawowej 53A we Wrocławiu. Ja tam chodzę na manicure i pedicure, a chciałabym skorzystać też z innych zabiegów. Póki co jestem bardzo zadowolona, obsług jest bardzo miła i profesjonalna. Na lato chciałabym usunąć laserowo włosy na nogach i słyszałam, że zima to najlepszy moment na laser.

Moje poprzednie tematy:
23-01-2018 18:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pieknyolek
Senior Member
****

Liczba postów: 563
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: gabinet kosmetyczny Wrocław
W Warszawie bardzo znany jest gabinet https://www.och-beauty.pl Bardzo serdecznie polecam.

Moje poprzednie tematy:
12-09-2019 14:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS