Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tani, dobry szewc
Autor Wiadomość
MonikaRab
Member
***

Liczba postów: 143
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Tani, dobry szewc
Cześć,
dwa lata temu kupiłam bardzo wygodne buty, niestety złamałam obcas. Nie chcę wyrzucać ich do kosza, bo bardzo je lubię. Może szewc wrocław coś na to zaradzi? Kogo polecacie i czy korzystacie nadal z usług takiej osoby?

Moje poprzednie tematy:
11-01-2019 15:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,218
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Tani, dobry szewc
Wiecie co, Jeżeli wasze ukochane buty się zniszczyły, to nie trzeba ich od razu wyrzucać. Można je oddać spokojnie do szewca który z pewnością będzie w stanie je odratować. Koniecznie zgłoście się do firmy https://royalskey.pl/szewc-kaletnik/ ponieważ wiem, że oni mają w tym temacie ogromne doświadczenie, które pozwala im na wykonywanie usług z ogromną precyzją.

Moje poprzednie tematy:
16-09-2021 11:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,225
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Tani, dobry szewc
Niezależnie od tego, czy pracujesz jako kaletnik w sferze bardziej ekonomicznej, czy robisz to hobbystycznie, dobrej jakości sprzęt i dodatki są podstawą. Warto zatem wiedzieć, na co się przygotować i uzyskać wsparcie w tym temacie. Zachęcam zatem do zajrzenia na stronę https://izipak24.pl/produkty/materialy/p...cze,2,6856 gdzie trafisz na klamry zaciskowe i inne przydatne rzeczy.

Moje poprzednie tematy:
17-01-2023 01:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dobry prawnik BB mart12345 4 1,373 11-04-2024 12:53
Ostatni post: Eagle
  Dobry sklep muzyczny Mistrz zen 11 2,517 17-01-2024 13:23
Ostatni post: barto776

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS