Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przewodnik po wiedniu
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,511
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Przewodnik po wiedniu
Dzień dobry. Za kilka miesięcy nasza parafia planuje pielgrzymkę do Włoch (poza Rzymem i Watykanem chcemy odwiedzić też Asyż, czy San Giovanni Rotondo) i tak sobie myślimy żeby w drodze powrotnej na jedną noc zatrzymać się też we Wiedniu. Szukamy przewodnika na miejscu – jesteście w stanie kogoś podpowiedzieć z doświadczeniem w oprowadzaniu grup właśnie w stolicy Austrii? Rzecz jasna najbardziej zależałoby nam na zwiedzeniu obiektów sakralnych, ale nie tylko ;-)

Moje poprzednie tematy:
07-01-2019 13:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kingakurek
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Przewodnik po wiedniu
Na pewno warto mieć w Wiedniu przewodnika – czy to na prywatnym wyjeździe czy na zorganizowanym. My z rodziną byliśmy oprowadzani przez Elwirę Rudecką – przewodnik-wieden.pl. Bardzo profesjonalne podejście, muszę przyznać że na wielu wycieczkach z przewodnikiem byłem w życiu ale pierwszy raz miałem non stop szeroko otwartą buzię słuchając pani Elwiry. Ciekawie opowiada, nie nudzi, dużo ciekawostek których w książkach się nie znajdzie – zwłaszcza o cesarzach...

Moje poprzednie tematy:
08-01-2019 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
AnnaMarie711
Member
***

Liczba postów: 89
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Przewodnik po wiedniu
Wycieczka zapowiada się super, dobrze sobie wszystko rozplanuj. Ja raczej nie jeżdżę często na wakacje, więc nie mam w tym doświadczenia, ale mam nadzieje, że to się zmieni. Planuje w przyszłym roku już bardzo wcześnie zaliczyć krótki wypad za granicę. W marcu chciałabym polecieć do Hiszpanii, ale co z tego wyjdzie to jeszcze zobaczymy. Masz jakieś sprawdzone sposoby na planowanie wyjazdów? Znalazłam w sieci portal Esky https://www.esky.pl/linie-lotnicze/al/fr/ryanair działa jako wyszukiwarka lotów. Może warto tu poszukać tanich połączeń samolotem?

Moje poprzednie tematy:
    15-11-2019 19:42
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Dzennika5
    Member
    ***

    Liczba postów: 125
    Dołączył: Jun 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Przewodnik po wiedniu
    No teraz na pewno jest super czas na to żeby zwiedzić Wiedeń. Każdy kto kocha Święta, a nawet i osoby, które są im obojętne, będą zachwycone wiedeńskim jarmarkiem bożonarodzeniowym. Byłam już dwa razy i było po prostu przepięknie. Takie wycieczki trzeba sobie dobrze zaplanować oczywiście, tak żeby nie wyszły was jakoś dużo. Sprawdźcie sobie tu może porady od http://www.bielsko.biala.pl/firmy/porady...da-kieszen Proponują także inne ciekawe miejsca na wypady za granicę - popularne city breaki.

    Moje poprzednie tematy:
    17-12-2019 11:44
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Przewodnik Toruń czarneszpilki 1 1,054 25-07-2022 21:43
    Ostatni post: domi.nika
      Przewodnik wiedeń pawelpruski 2 6,780 22-11-2021 14:56
    Ostatni post: Kazikdobry

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS