Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hale namiotowe
Autor Wiadomość
foxi1
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Hale namiotowe
Firma, w której pracuję miała nie lada problem.Najpierw zabiegaliśmy by mieć jak najwięcej zleceń a później okazało się ,że ciężko będzie nam je zrealizować. Po prostu klęska urodzaju.Brakowało nam przede wszystkim pomieszczeń do zrealizowania kontraktów a dokładniej brakowało pomieszczeń produkcyjnych.Jeden z prezesów znalazł extra rozwiązanie -hale namiotowe , w których zrobił magazyny a w dotychczasowych magazynach uruchomił produkcję. Ot cała historia i jej szczęśliwy koniec.Tongue

Moje poprzednie tematy:
07-01-2019 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Macerna
Member
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
Star RE: Hale namiotowe
Osobiście nie nazwałabym postawienia hal namiotowych szczęśliwym końcem, bo na dłuższą metę takie rozwiązanie na pewno nie jest dobrym rozwiązaniem. Najlepiej byłoby postawić klasyczną halę lub magazyn. Nie można też oczywiście zapominać o odpowiednim wyposażeniu, które w przypadku przemysłu odgrywa bardzo ważną rolę. Bardzo istotne są zwłaszcza taśmy transportujące, które ułatwiają pracę zarówno na terenie magazynów, jak i hal produkcyjnych.

Blush

Moje poprzednie tematy:
18-01-2019 09:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jovvita
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Hale namiotowe
Moja firma nie tak dawno również wzięła na siebie sporo zleceń i musiałam szybko organizować firmę, która postawiłaby mi i wybudowała kilka nowych hal namiotowych. Po długich poszukiwaniach udało się i znalazłam tę firmę http://www.gaj-stal.com/oferta/hale-namiotowe.html. Byłam bardzo zadowolona z ich profesjonalizmu.

Moje poprzednie tematy:
    21-01-2019 15:58
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Anja
    Member
    ***

    Liczba postów: 147
    Dołączył: Jul 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Hale namiotowe
    Powinieneś też pamiętać o tym, że magazyn czy hala musi być dobrze oznaczony, zgodnie z przepisami BHP.
    Dodatkowo muszą być wyznaczone ścieżki dla pieszych i drogi dla wózków.
    Malowaniem takich linii zajmuje się: http://incor.com.pl/ , który posiada duże doświadczenie w takich realizacjach.
    Używają do tego, nie tylko świetnych narzędzi, ale przede wszystkim trwałych farb, które gwarantują jakościowe wykonanie zlecenia.

    Moje poprzednie tematy:
    05-02-2019 22:41
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Beata33
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 252
    Dołączył: Jun 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Hale namiotowe
    Ostatnio znajomy polecił mi niemieckiego producenta Almig https://www.almig.pl/ Oferują kompleksowe usługi w zakresie tworzenia systemów sprężania powietrza. Co ważne oferują też całodobowy, skuteczny serwis urządzeń, tak że gdyby cokolwiek się stało, to wiem, że będzie miał, kto się zająć urządzeniami, a nie jakaś firma "krzak"....

    Moje poprzednie tematy:
    23-02-2019 14:51
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      hale magazynowe malinak22 62 21,482 19-09-2023 21:04
    Ostatni post: dajuber
      Hale magazynowe wotciarz 159 75,179 14-08-2023 07:43
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS