Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rocznica slubu
Autor Wiadomość
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,218
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
rocznica slubu
Moja siostra z mężem będą niedługo obchodzić okrągłą rocznicę ślubu. Zastanawiałam się, gdzie można wyprawić małe przyjęcie. Znajoma podsunęła mi pomysł o organizacji w najbardziej prestiżowej w Warszawie Restauracji Akademia. Oferują w swojej kuchni oryginalne i wyszukane smaki. Wystrój wnętrz też jest bardzo elegancki, więc to miejsce to chyba będzie dobry wybór.

Moje poprzednie tematy:
03-01-2019 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adolescencia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 892
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: rocznica slubu
Jeśli szukasz prezentu idealnego na rocznicę ślubu, to warto też sprawdzić na https://picarta.pl/prezent-na-rocznice/ Smile Ja właśnie tam zamawiałam prezent na rocznicę ślubu moich rodziców. Wybrałam mapę świata, na której mogą pinezkami zaznaczać odwiedzone miejsca. Oboje lubią podróżować, więc jak się domyślacie- prezent okazał się być strzałem w dziesiątkę!

Moje poprzednie tematy:
04-01-2019 01:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Roarrra
Member
***

Liczba postów: 70
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: rocznica slubu
Karykatura fajnie się sprawdzi. Będzie to bardzo ciekawy, pamiątkowy prezent, w sam raz na okrągłą rocznice ślubuSmile Zobaczcie sobie jak wyglądają prace od firmy http://malarstwo-rysunek.pl/ Na pewno rodzice się ucieszą z takiego prezentu.

Moje poprzednie tematy:
    05-05-2020 16:24
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Kazikdobry
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 871
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: rocznica slubu
    (05-05-2020 16:24)Roarrra napisał(a):  Karykatura fajnie się sprawdzi. Będzie to bardzo ciekawy, pamiątkowy prezent, w sam raz na okrągłą rocznice ślubuSmile Zobaczcie sobie jak wyglądają prace od firmy malarstwo-rysunek.pl/ Na pewno rodzice się ucieszą z takiego prezentu.

    Ja już widziałem różne reakcje na karykatury - i nie zawsze jest to trafiony prezent. Ja bym stawiał na wypad do spa dla dwojga.

    -----------------------

    skup nieruchomości

    https://skup123.pl/skup-domow/

    [Obrazek: lokal-min-1.jpg]

    Moje poprzednie tematy:
    23-11-2021 11:48
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Kazikdobry
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 871
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: rocznica slubu
    (03-01-2019 13:14)patisia78 napisał(a):  Moja siostra z mężem będą niedługo obchodzić okrągłą rocznicę ślubu. Zastanawiałam się, gdzie można wyprawić małe przyjęcie. Znajoma podsunęła mi pomysł o organizacji w najbardziej prestiżowej w Warszawie Restauracji Akademia. Oferują w swojej kuchni oryginalne i wyszukane smaki. Wystrój wnętrz też jest bardzo elegancki, więc to miejsce to chyba będzie dobry wybór.

    Ten lokal jest doskonały do świętowania różnych uroczystości

    ---------------
    Polecam poczytać

    https://www.videofotomix.pl/idealne-zaproszenia-slubne/

    13-12-2021 12:39
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kajteeek
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,428
    Dołączył: Jan 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: rocznica slubu
    A bo ja wiem, każdy spędza ten czas jak chce, niekoniecznie trzeba coś organizować.

    Moje poprzednie tematy:
      04-10-2023 09:52
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS