Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miesiączka po ciąży
Autor Wiadomość
garbro
Junior Member
**

Liczba postów: 21
Reputacja: 0
Status: Offline
Miesiączka po ciąży
Dziewczyny mam dość nietypowe pytanie. Czy zauważyłyście różnicę w obfitości miesiączki przed i po ciąży? U mnie po ciąży miesiączki stały się dużo bardziej obfite i bolesneSad Dlatego zastanawiam się czy nie zrezygnować z podpasek (czasem nie nadążam z wymianą) i nie zacząć stosować tamponów https://www.myob.pl/procomfort-night? Szczerze mówiąc nigdy nie używałam tamponów, ale chyba nie jest to nic trudnego? Na pewno czułabym się bardziej pewna siebie i nie myślała tylko o tym czy coś mi przecieknie czy nie....

Moje poprzednie tematy:
02-01-2019 13:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kawalka
Member

Liczba postów: 130
RE: Miesiączka po ciąży
To wszystko może być spowodowane problemami hormonalnymi. I warto się przebadać pod tym kątem. Albo stosować taki preparat na wyregulowanie gospodarki hormonalnej - https://ovarin.pl/ Ja na przykład stosuje je przy PCOS i mam regularniejsze cykle i mniej bolesne dzięki temu

Moje poprzednie tematy:
01-03-2019 14:56
szyszunia
Member

Liczba postów: 132
Ja po ostatnim porodzie mialam wlasne mega obfote krwawienia.. a do tego potrafily trwac dwa tyg, Tampony byly wygodniejsze wlasnie te nocne bo bardziej chlonne. Ale potem poszlam do lekarza by jakos te hormony wyregulowac i dostalam tabletki antykoncepcyjne vines. Po dwoch miesiacach ich brania moj problem zniknal. Okres mam 3 do 4 dni, obfitosc malutka i co wazne zer bolu czy PMS. Jestem tak zadowolona ze masakra Big Grin

Moje poprzednie tematy:
14-04-2019 13:14
fromja
Member

Liczba postów: 69
Też macie po porodzie dużo bardziej obfite miesiączki i bolesne? U mnie to jakiś koszmar, mnie skreca z bólu, 2 dni wyjęte z zycia, koleżanka mi poleciła na bóle vemonis femi, jeszce nie testowałam, ale mówi że bardzo dobrze dziala na ból i rozkurcza

Moje poprzednie tematy:
18-12-2019 14:29
hutkowa
Member

Liczba postów: 56
Status: Online
Nie znam tych tabletek, to vemonis femi to bez recepty kupujesz? Jakby to było świetne nie musieć brac kilku różnych preparatów tylko jedny działać przy okresie, niedugo mi się zbliża to może kupię i wypróbuję

Moje poprzednie tematy:
14-01-2020 15:57
Odpowiedz